Úterý 06. únor 2024 10:37
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Instaforex ebook

Grafy

img

Klíčové události 6. února: fundamentální analýza pro začátečníky

06.02.2024 V úterý nás čeká velmi málo makroekonomických událostí. V eurozóně bude zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách a ve Velké Británii index nákupních manažerů ve stavebnictví. Obě události jsou druhořadého významu a patrně nevyvolají pohyby silnější než o 20–30 pipů. Makroekonomické pozadí ale ztrácí na významu. Euro udržuje downtrend, zatímco libra právě jeden zahájila. Lze tedy očekávat pokles jak eura, tak libry, i když nepřijdou žádné nové zprávy.
C:\fakepath\trading-05022024-uvod.png

Nejlepší trading příležitosti - kde a jak profitovali tradeři (leden 2024)

05.02.2024 Vítáme vás u měsíčního přehledu nejlepších obchodních příležitostí, které bylo v lednu možné realizovat. V tomto přehledu se zaměříme především na obchodní signály, identifikované díky technické analýze a Price Action. Finanční trhy totiž v lednu nabídly několik příležitostí, jak pro krátkodobé obchodníky, tak i pro ty dlouhodobější, takže se nyní pojďme podívat na cenové grafy, ať si můžeme jednotlivé obchodní příležitosti popsat.
C:\fakepath\vip-zona-fxstreet-05022024-uvod.jpeg

VIP zóna FXstreet.cz: Leden 2024 nabídl další stovky pipů zisku

05.02.2024 Chcete obchodovat jako profesionálové? Chcete využívat exkluzivní informace, které vám dají výhodu nad ostatními tradery? Chcete dosáhnout atraktivního zisku z vašich obchodů? Pak je pro vás VIP zóna to pravé.
C:\fakepath\trader-02022024-2.jpg

Chcete začít s tradingem? Máme pro vás ultimátní videokurz pro začátečníky!

02.02.2024 Trading byl odjakživa jednou z nejkontroverznějších disciplín finančního světa. Z jedné strany úspěšný trader může dosahovat profitability, o které se o dlouhodobým investorům ani nesnilo. Ze strany druhé je však aktivní obchodování disciplína, která se povede ovládnout jen determinovaným obchodníkům. Nicméně navzdory na první pohled složitě vypadajícím grafům za vysokou neúspěšností často nestojí složitost tradingu, ale spíše nepřipravenost začátečníků na postupný proces učení se a zdokonalování svých obchodních schopností.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 1. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.02.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu úspěch, ale důvod k radosti to není. Euro posílilo a dolar klesl kvůli zprávě americké ADP. Pro začátečníky uveďme, že tato zpráva je srovnatelná s nonfarm payrolls, ale druhá jmenovaná je považována za důležitější a spolehlivější. Několikrát se stalo, že zpráva ADP signalizovala růst, zatímco nonfarms ukazovaly pokles. Proto nedoporučujeme posuzovat trh práce na základě zprávy ADP.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 1. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.02.2024 Pár GBP/USD se ve středu držel v bočním kanálu 1,2611–1,2787, což nepřekvapí. I když britská měna během dne prudce rostla, stále to nebylo dost na to, aby pár opustil flat pásmo. Pár vzrostl po zprávě americké ADP, která ukázala méně vytvořených pracovních pozic v soukromém sektoru, než se očekávalo.
img

Klíčové události 1. února: fundamentální analýza pro začátečníky

01.02.2024 Na čtvrtek je naplánována celá řada makroekonomických událostí, ale pohyb obou měnových párů bude do značné míry závislý na fundamentálních událostech – zasedání Federálního rezervního systému a Bank of England. Začněme ale ekonomickými zprávami. Ve čtvrtek budou zveřejněny výrobní indexy PMI a údaje o inflaci, obojí pro eurozónu. Podobné indexy zveřejní i Německo a Velká Británie. Jsou druhořadého významu a budou nepochybně ve stínu významnějších událostí.
img

Klíčové události 31. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

31.01.2024 Ve středu se odehraje velké množství makroekonomických událostí, ale oba měnové páry momentálně vykazují pohybový pattern, který vyvolává pochyby o výrazném vlivu těchto zpráv. V centru pozornosti bude německá ekonomika. Je třeba vzít v úvahu údaje o inflaci, maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti. Za nejdůležitější je samozřejmě považována zpráva o inflaci. Ve Spojeném království nic zajímavého nebude. Co se týká programu v USA, bude zveřejněna důležitá zpráva ADP (obdoba non-farm payrolls) a proběhne zasedání FOMC, kterému se budeme věnovat níže.
img

Klíčové události 30. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.01.2024 V úterý nás nečeká mnoho makroekonomických událostí, ale několik zajímavých zpráv ano. Bude zveřejněn hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny za 4. čtvrtletí. Očekává se pokles ekonomiky o dalších 0,1 %. Ačkoli je tento pokles malý a neznamená recesi, jde už o druhé záporné čtvrtletí v řadě. Evropská centrální banka se blíží přechodu na holubičí politiku, což by mohlo vyvíjet tlak na euro.
C:\fakepath\akcie-29012024-uvod.jpg

Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)

29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
img

Klíčové události 29. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

29.01.2024 Ekonomický kalendář je v pondělí úplně prázdný. Očekáváme další "klidné pondělí". Zdá se, že euro ani libra neopustí flat. Přesněji řečeno, euro má jen malou naději na nový pokles (který pravděpodobně nebude silný), protože cena už dvakrát prorazila úroveň 1,0835. Oproti tomu šance libry, která je přímo uprostřed bočního kanálu, na jeho opuštění jsou prakticky nulové.
img

Klíčové události 26. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

26.01.2024 V pátek nás nečekají téměř žádné makroekonomické události. Ve Spojeném království, Německu a EU nejsou naplánovány žádné sekundární zprávy. Co se týká harmonogramu v USA, bude zveřejněn index cen výrobců a změny osobních příjmů a výdajů amerických spotřebitelů. Upřímně, ve čtvrtek nedokázaly důležité zprávy a události dostat euro a libru ani z bočních kanálů. Proto je málo pravděpodobné, že v pátek flat trend skončí.
img

Klíčové události 25. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

25.01.2024 Ve čtvrtek nás čeká jen málo makroekonomických událostí, ale některé budou klíčové. Alespoň doufáme, že pokud předčí očekávání, poskytnou americkému dolaru podporu. Bohužel vidíme, že trh se zdráhá nakupovat dolary, i když má k nákupu důvody. Ve čtvrtek bude v centru pozornosti bleskové tempo růstu HDP za 4. čtvrtletí spolu s objednávkami zboží dlouhodobé spotřeby. Prognózy pro oboje jsou poměrně nízké a reálné hodnoty by mohly být vyšší.
C:\fakepath\AI-and-Investing-24012024.jpg

Ako využiť Umelú Inteligenciu (AI) pri investovaní

24.01.2024 Od spustenia aplikácie ChatGPT zaujala svet biznisu umelá inteligencia (AI), takže by nemalo byť prekvapením, že investori hľadajú nové spôsoby využitia AI pri investovaní.
img

Klíčové události 24. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

24.01.2024 Ve středu nás čeká několik makroekonomických událostí. EU, Německo, Spojené království a USA zveřejní lednové statistiky podnikatelské aktivity v sektoru služeb a zpracovatelském průmyslu. Nejedná se o klíčové zprávy, ale případná výrazná odchylka reálné hodnoty od prognózy může vyvolat pohyby o 50–60 pipů. Podobné události nejsou běžné, ale určitě jsou možné.
img

Inflace v eurozóně je podle Lagardeové stále příliš vysoká

23.01.2024 Poptávka po euru pozvolna klesá, což považuji za potěšitelné. Rád bych připomněl, že podle aktuální vlnové analýzy by měl instrument EUR/USD přejít k tvorbě sestupné vlny 3 nebo C, která je impulzivní. Vyplývá z ní, že by euro mohlo klesnout minimálně k úrovni 1,0449, kde skončila konstrukce vlny 1 neboli A. Na základě toho očekávám pokles instrumentu nejméně o 450 bazických bodů.
img

Klíčové události 23. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

23.01.2024 Na úterý nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Proto se během dne pravděpodobné nedočkáme silných trendů. Britská libra nejspíš zůstane v bočním kanálu a bude se pozvolna pohybovat k jeho horní hranici. Euro poslední dobou vězí mezi úrovněmi 1,0835 a 1,0904 a zůstane nejspíš v bočním kanálu.
img

Klíčové události 22. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

22.01.2024 Na pondělí nejsou v plánu žádné ekonomické události, tudíž se pravděpodobně nedočkáme výrazných trendových pohybů. Britská libra zůstane nejspíš v bočním kanálu a možná se ho ani nepokusí prorazit. Euro poslední dobou vězí mezi úrovněmi 1,0835 a 1,0904 a nejspíš také zůstane v bočním kanálu.
img

Klíčové události 19. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

19.01.2024 V pátek nás čeká několik makroekonomických událostí, ale žádná nebude zvlášť důležitá. Spojené království zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách, Evropská unie nevydá nic významného a USA zveřejní zprávy o prodejích nových domů a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Jak vidíme, všechny tři reporty jsou očividně druhořadé povahy. Reakce trhu na ně proto může být velmi slabá, nebo dokonce vůbec žádná.
img

Klíčové události 18. ledna: Fundamentální analýza pro začátečníky

18.01.2024 Ve čtvrtek nás čeká několik makroekonomických událostí a žádná z nich nebude zásadního významu. Kalendář makroekonomických a fundamentálních událostí ve Spojeném království je prázdný. Evropská unie nezveřejní ve čtvrtek žádné informace. Obchodníci proto budou moci věnovat pozornost jen třem sekundárním zprávám v USA: žádostem o podporu v nezaměstnanosti, počtu stavebních povolení a prodeji nových domů. Tyto zprávy mohou vyvolat určitou reakci, ale pravděpodobně ne silnou.
img

Klíčové události 17. ledna: Fundamentální analýza pro začátečníky

17.01.2024 Ve středu nás čeká celá řada makroekonomických událostí. Ve Spojeném království bude jako první zveřejněna zpráva o inflaci za prosinec. Všimněte si, že inflace v Británii je zveřejňována v jediném, finálním hodnocení, takže reakce trhu by mohla být vcelku silná. Čím vyšší bude inflace oproti prognóze, tím větší bude naděje na nový růst libry od spodní hranice bočního kanálu 1,2611.
C:\fakepath\metatrader-trik-14012024-4.png

Tipy a triky pro MetaTrader (bonusová kapitola)

14.01.2024 Většina forexových brokerů dnes nabízí k obchodování desítky různých trhů – nejen majors páry (EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCAD, USDCHF, AUDUSD a NZDUSD), ale i tzv. křížové měnové páry (EURJPY, EURGBP atd.) či CFD (zlato, stříbro, ropa atd.). Asi málokterý trader využije všechny. Následující trik umožní schovat trhy, které nepotřebujete (neobchodujete). MetaTrader pak nebude zbytečně stahovat data pro tyto trhy a díky tomu bude program rychlejší a stabilnější.
img

Klíčové události 11. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

11.01.2024 Na čtvrtek jsou naplánovány jen dvě makroekonomické události. Spojené státy zveřejní zprávy o prosincové inflaci a žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Druhá zpráva je druhořadá, zatímco první je poměrně zásadní. Prognózy očekávají zrychlení prosincové inflace na 3,2 %. Pokud inflace skutečně zrychlí, odsune podle nás první snížení sazeb Federálního rezervního systému na pozdější dobu. To by pak mělo poskytnout podporu americkému dolaru.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.01.2024 Pár EUR/USD v úterý znovu vykazoval slabou volatilitu a boční pohyb. Zmínili jsme, že se cena poslední čtyři dny obchoduje v bočním kanálu 1,0904–1,0971. Jelikož se v pondělí večer odrazila od horní hranice tohoto kanálu, bylo rozumné očekávat pohyb ke spodní hranici. A právě ten jsme viděli.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 10. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.01.2024 Pár GBP/USD v úterý večer klesl. Příčinou nebyly fundamentální ani makroekonomické faktory. Pár se tedy už několik týdnů pohybuje v širokém bočním kanálu (jasně patrném v časovém rámci 4H), ale v grafu 1H se tyto pohyby jeví jako malé trendy. Aktuálně cena už několik dní vykazuje spíš býčí tendenci, ale v příštích dnech by mohla znovu zamířit k úrovni 1,2613.
img

Japonské akcie stouply na 34leté maximum, když oslabil jen 📈

10.01.2024 Hlavní japonské indexy Nikkei 225 (JP225) a Topix se vyšplhaly na nová maxima, nevídaná od roku 1990, a to navzdory výrazně slabému sentimentu během asijské seance. Vzestupný trend akcií japonských vývozců podpořilo oslabení japonského jenu. Trhy očekávají, že vývozci získají dodatečnou prémii z příznivého měnového efektu.
C:\fakepath\20240105-10012024.jpg

Aktuální sentiment na americkém akciovém trhu

10.01.2024 Poslední kvartál roku 2023 nezačal moc optimisticky. Po fantastickém růstu v 1. pololetí přišel ne příliš optimistický srpen, září a říjen, kdy hlavní americké akciové indexy uzavřely ve ztrátě a zdálo se, že skvělý růst amerických akcií je u konce. Měsíce listopad a prosinec však přinesly velké překvapení. Na akciový trh se vrátila dobrá nálada a optimismus, hlavní americké akciové indexy zaznamenaly sérii 9 týdnů nepřetržitého růstu a zakončily rok 2023 blízko svých historických maxim.
img

Klíčové události 10. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

10.01.2024 Na středu nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. V průběhu dne nebudou mít obchodníci příliš čemu věnovat pozornost. Jelikož je euro očividně ve flatu, je vysoce pravděpodobné, že se cena udrží mezi úrovněmi 1,0904 a 1,0971. Situace libry je složitější, protože tam je flat mnohem širší. Vše bude záviset na krátkodobé vzestupné trendové linii. Pokud ji cena překoná, očekávejte pokles. Pokud se od ní odrazí, očekávejte další růst.
C:\fakepath\bitcoin-09012024-1.png

Bitcoin analýza

09.01.2024 Týmto článkom by som chcel poukázať na niektoré indikátory, ktoré začínajú signalizovať potenciálnu korekciu na Bitcoine. Moje predpoklady čisto vychádzajú len z udalostí, ktoré sa stali v minulosti. Bitcoin na to vždy reagoval rovnakým scenárom a pravé preto predpokladám, že by tomu mohlo byť tak aj teraz.
img

Klíčové události 9. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

09.01.2024 Na úterý, stejně jako na celý tento týden, je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná z nich není považována za důležitou. Ve skutečnosti nemáme významné události, které bychom mohli zmínit. V úterý můžeme poukázat na zprávy o průmyslové produkci v Německu a míře nezaměstnanosti v Evropské unii. Žádná z nich ale nejspíš nevyvolá výraznou reakci trhu. Pondělní obchodování bylo slabé, ale trh může být stále pod vlivem pátečních údajů. Nevidíme důvod, proč by se oba páry měly v úterý aktivně obchodovat a vytvořit trend. Euro zůstane pravděpodobně v bočním kanálu, zatímco libra může dál kolísat nahoru a dolů a zůstávat poblíž 5měsíčních maxim.
C:\fakepath\akcie-07022024.jpg

Akcie: Analýza akcií aneb jak zvýšit svoje šance na úspěch (díl 5.)

08.01.2024 I základní analýza akcií zvyšuje vaše šance, že koupíte dobrou akcii a tím pádem dobře zainvestujete. Dobrá analýza vám pomůže udělat tři základní rozhodnutí: 1. kterou akcii koupit, 2. kdy jí koupit a 3. kdy jí prodat. Bez jakékoli analýzy je investování pouhým gamblerstvím.
img

Klíčové události 8. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

08.01.2024 V pondělí nás čeká méně makroekonomických událostí a žádná z nich nebude klíčová. V podstatě bude zveřejněna jen zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně. Report má podle očekávání znovu vykázat negativní hodnotu, což nepřekvapí. Nebylo by divu, kdyby nevyvinul žádný tlak na euro. V pátek jsme byli svědky toho, jak ani silné zprávy neposkytly podporu dolaru, i když měly pracovat v jeho prospěch. Euro v posledních týdnech prochází určitou korekcí, ale tento pohyb je stále příliš slabý na to, aby se dal považovat za trend. Co se týká britské libry, ta vlastně vůbec nekoriguje. Ve Spojeném království a v USA nejsou naplánovány žádné zajímavé zprávy.
img

Klíčové události 5. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

05.01.2024 V pátek nás čeká den plný makroekonomických událostí jak sekundárního, tak primárního významu. "Slabší" zprávy přijdou z Německa, které zveřejní maloobchodní tržby a index podnikatelské aktivity v sektoru stavebnictví. Jedná se o sekundární data, která nejspíš nevyvolají reakci trhu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.01.2024 Pár EUR/USD prošel ve čtvrtek menší korekcí. Ve středu otestoval úroveň 1,0904 a jeho cena následně korigovala k úrovni 1,0971. Z technického hlediska byly oba pohyby téměř dokonalé. Volatilita páru ale činila zhruba 60 pipů, což je relativně málo. To znamená, že k výraznému pohybu nebo silné korekci nedošlo. 60 pipů je u eura v podstatě normální volatilita. Pár čtyři dny klesal a mírně korigoval a vše jde podle očekávání.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.01.2024 Pár GBP/USD vykázal ke čtvrtečnímu večeru poměrně slušný růst. To nám sice neumožňuje dělat odvážné závěry například o návratu uptrendu, ale britská libra očividně už nemohla klesnout níž. Podruhé se odrazila od úrovně 1,2611 a výrazně stoupla. Aktuální hodnocení tedy říká: nic kromě průrazu vzestupné trendové linie nenasvědčuje ukončení downtrendu. Pár jednoduše prošel mírnou medvědí korekcí, která stačila k průrazu trendové linie. Uptrend ale neskončil, jen si dělá přestávku.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.01.2024 Pár EUR/USD se v průběhu středy dál obchodoval směrem dolů a den zakončil poblíž úrovně 1,0904. V podstatě jsme se po třídenním poklesu nedočkali ani menší korekce, ale nic hrozného se neděje. Opakovaně jsme zmiňovali, že euro je překoupené, a pokles jsme očekávali už před několika týdny. Jenže z různých důvodů nezačal – někdy se do cesty postavily makroekonomické podmínky, někdy fundamentální pozadí a někdy trh prostě odmítl pár prodávat, i když tomu nahrávaly téměř všechny faktory. Ani euro ale nemohlo růst donekonečna. Cena se nakonec usadila pod trendovou linií a viděli jsme první známky obratu trendu. Ten se aktuálně stále formuje a nikdo neřekl, že pokles má být pozvolný a slabý.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.01.2024 Z technického hlediska byl uptrend přerušen. Cena prorazila trendovou linii, ale bohužel nedokázala překonat klíčovou úroveň 1,2611, která je důležitá pro budoucí vyhlídky dolaru. Dokud cena tuto úroveň nepřekoná, neměli bychom očekávat stabilní pohyb dolů.
img

Klíčové události 4. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

04.01.2024 Ve čtvrtek nás čeká nás den plný makroekonomických událostí, začínat se bude těmi méně významnými. Během dne budou zveřejněny prosincové údaje o indexu podnikatelské aktivity v odvětví služeb v Německu, Velké Británii, EU a USA. Jde o vcelku marginální data, která mohou vyvolat tržní reakci jen v případě významné odchylky reálné hodnoty od předpovědi. Tyto situace jsou ale extrémně vzácné, takže významnou reakci trhu nečekáme.
img

🔽 US100 klesá před FOMC

03.01.2024 Zápisy FOMC budou zveřejněny dnes v 19:00 GMT a budou klíčovou zprávou dne. Dokument bude souviset s prosincovým zasedáním, na kterém zůstaly sazby beze změny a projekce úrokových sazeb FOMC byly výrazně revidovány. Předseda Fedu Powell navíc připustil, že centrální bankéři na zasedání diskutovali o snížení sazeb, což vyvolalo nárůst rizikových aktiv. Zápis z FOMC však může ukázat, že schůzka nebyla tak holubičí, jak si někteří myslí.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 3. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.01.2024 Pár EUR/USD se během prvního obchodního dne nového roku dál obchodoval na nižších úrovních, se kterými začal už v uplynulém roce. V posledních dnech roku 2023 byl nicméně jeho pohyb velmi slabý, i když včera znatelně zesílil. Pár prorazil vzestupnou trendovou linii a naznačil tak downtrend. Včerejší pokles byl tudíž naprosto očekávaný.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 3. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.01.2024 Pár GBP/USD vykázal na konci prvního obchodního dne týdne výrazný pokles. Především prorazil vzestupnou trendovou linii, která kupce podporovala zhruba dva měsíce. Teď už tato trendová linie není relevantní. Chceme ale vyzdvihnout odraz od úrovně 1,2611, který opakovaně zabránil páru klesnout. V závěru loňského roku se britská libra od této úrovně také odrazila a pak jsme byli svědky nové fáze vzestupného trendu.
img

Klíčové události 3. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

03.01.2024 Na středu je naplánováno několik makroekonomických událostí. V první řadě je třeba upozornit na zprávy z USA, protože některé jsou pro trh a dolar poměrně důležité. Index nákupních manažerů ISM (PMI) ve zpracovatelském průmyslu je důležitější než S&P PMI a často vyvolává reakci trhu. Jeho hodnota za prosinec pravděpodobně nevykáže výrazný nárůst, ale i malý nárůst může posílit dolar. Překonání prognózované hodnoty 47,1 pomůže dolaru k dalšímu růstu.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 2. ledna 2024

02.01.2024 S otevřením první stránky roku 2024 poutá bitcoin pozornost dramatickým průrazem hladiny 45 000 USD. Tento prudký růst není jen číslo – je to příběh o býčí síle v království kryptoměn.
C:\fakepath\vip-01012024-uvod.jpeg

Prosinec 2023 s VIP zónou: Závěr roku přinesl slušné zisky

01.01.2024 Vstupte do naší VIP zóny a otevřete si dveře k exkluzivním obchodním příležitostem s velkým potenciálem zisku! Minulý měsíc jsme opět přinesli našim členům množství lukrativních institucionálních objednávek přímo z mezibankovního trhu. Ať už jste začátečník nebo zkušený trader, přinášíme vám možnost využít tyto obchodní signály k dosažení atraktivního zisku.
img

Bitcoin ztrácí 2,8 % kvůli strachu z rekordní expirace opcí

28.12.2023 Kryptoměny se dnes obchodují ve ztrátě. Dolarový index (USDIDX) uhájil psychologickou úroveň podpory na úrovni 100 bodů. Bitcoin se obchoduje zpět v blízkosti 42 000 USD. Trh nepodpořily ani "býčí" zprávy společnosti Microstrategy (MSTR.US), která skoupila bitcoiny v celkové hodnotě 6 miliard dolarů. Zároveň se trh připravuje na historicky rekordní expiraci opcí na Ethereum a Bitcoin v hodnotě 11 miliard USD, na Deribitu.
img

Klíčové události 21. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

21.12.2023 Na čtvrtek je naplánováno jen málo makroekonomických událostí. Obecně platí, že zájem investorů budou přitahovat zprávy z USA, protože ekonomické kalendáře ve Spojeném království, Německu a eurozóně jsou prázdné. První zprávou je finální odhad amerického HDP za 3. čtvrtletí a druhou pravidelná zpráva o prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Zpráva o HDP má "zvučný" titulek, ale často nedokáže vyvolat reakci trhu. Je to proto, že je zveřejňována ve třech odhadech, přičemž každý se od těch ostatních výrazně liší jen málokdy. Prognózy předpokládají hodnotu 5,2 %, ale trh může ignorovat i odchylku od tohoto údaje.
img

Klíčové události 20. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

20.12.2023 Nabídka makroekonomických událostí na středu je prakticky nulová. Obecně vzato budou v centru pozornosti údaje o inflaci ve Spojeném království za listopad. Základní inflace je pro Bank of England důležitým indikátorem a v Británii klesá velmi pomalu.
img

Klíčové události 19. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

19.12.2023 Na úterý je naplánováno jen několik makroekonomických událostí. Bude zveřejněn druhý odhad indexu spotřebitelských cen v eurozóně za listopad. Jde o významnou zprávu, která přímo ovlivňuje měnovou politiku Evropské centrální banky, ale málokdy se liší od prvního. V tom případě trh na tento typ údajů téměř nereaguje. Za současných okolností, kdy ECB už nehodlá zvyšovat základní úrokovou sazbu, se inflace stává průměrným indikátorem. Neměli bychom od ní očekávat výrazné změny a ty slabé rozhodně neovlivní měnovou politiku ECB.
img

Klíčové události 18. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

18.12.2023 Pondělí je v ekonomickém kalendáři naprosto prázdné. Jelikož v pátek oba měnové páry zahájily sestupnou korekci, v pondělí ji nejspíš prodlouží. Volatilita může samozřejmě oproti pátku, čtvrtku a středě výrazně klesnout. Pár by dokonce mohl celý den přešlapovat na místě. Pořád ale věříme, že si udrží pokles.
img

Klíčové události 14. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

14.12.2023 Na dnešní den jsou naplánovány dvě fundamentální události, které je ale možné rozdělit na mnohem větší počet. Obě centrální banky oznámí výsledky svých zasedání. Dále vystoupí prezidentka ECB Christine Lagardeová a možná i guvernér BoE Andrew Bailey. Ve čtvrtek nás tedy čeká mnoho důležitých událostí, které se budou překrývat. Doporučujeme opatrnost a nezapomínat na stop loss, protože směr pohybu se může rychle a často měnit.
img

🔼 US100 roste před rozhodnutím FOMC

13.12.2023 Oznámení měnové politiky ze strany americké centrální banky je klíčovou událostí na trhu dne i týdne. FOMC má oznámit rozhodnutí o sazbách ve 20:00 a trhy neočekávají, že centrální banka změní úroveň sazeb. Zasedání však bude bedlivě sledováno, protože rozhodnutí o sazbách bude doprovázeno zveřejněním nových ekonomických projekcí, které mohou pomoci nastavit očekávání pro politiku Fedu v roce 2024.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. prosince. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.12.2023 Pár GBP/USD dokázal v úterý znovu stoupat i klesat. Britská měna měla jen malou podporu, ačkoli bylo zveřejněno dostatečné množství makroekonomických informací. Zprávy z Británie byly bohužel (nebo naštěstí) příliš nevýrazné na to, aby trh vykázal zřetelný pohyb. Míra nezaměstnanosti se nezměnila a počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti odpovídal prognóze. Rezonovala jen zpráva o mzdách, která ukázala větší zpomalení, než se očekávalo. Tato zpráva sama o sobě ale na silný pohyb očividně nestačila.
img

Klíčové události 13. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

13.12.2023 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí. Spojené království zveřejní dvě zprávy o průmyslové výrobě a HDP. Průmyslová výroba není zrovna klíčová a reakce trhu je možná jen při výrazné odchylce skutečné hodnoty od hodnoty prognózované (–0,1 %). Totéž platí pro měsíční HDP. Trh na čtvrtletní zprávy nereaguje pokaždé a tyto zprávy většinou "smetou ze stolu" měsíční zprávy.
img

Klíčové události 12. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

12.12.2023 Na úterý je naplánována celá řada makroekonomických událostí a téměř všechny si zaslouží pozornost. Zaprvé, Spojené království zveřejní zprávu o míře nezaměstnanosti, počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a změnách průměrné mzdy. Domníváme se, že největší váhu bude mít druhá a třetí zpráva. Pohyb britské libry mohou tyto zprávy ovlivnit jen v případě výrazné odchylky reálné hodnoty od hodnoty prognózované.
C:\fakepath\vanoce-11122023.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Vánoce přicházejí, tak vypněte grafy. Ono to poroste i bez vás

11.12.2023 Celý rok investoři analyzují trhy, vychytávají dno, prodávají vrcholy a začátečníci pak se železnou pravidelností kontrolují graf. Jestli se náhodou něco nepohnulo. Pod světlem vánočního stromku je ale možná na čase burzovní aplikace na chvíli vypnout. Může nám totiž utéct něco důležitějšího než pumpa na grafu.
C:\fakepath\akcie-11122023-uvod.jpg

Akcie: Jak si vytvořit svůj akciový dream team (díl 4.)

11.12.2023 Na burzách po celém světě se obchodují tisíce akcií, jak ale z takového množství vybrat ty správné akcie do vašeho portfolia? Doporučujeme vytvořit si akciový watch list: seznam akcií, které pravidelně sledujete a ze kterých si postupem času postavíte svůj akciový dream team, tedy vaše akciové portfolio. Jak si takový watch list vytvořit? To se dozvíte v dnešním díle.
img

Klíčové události 11. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

11.12.2023 Na pondělí nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Očekáváme klidné pohyby bez výraznějších změn kurzu na obou měnových párech. Všechny zajímavé události ve Velké Británii, USA i eurozóně jsou naplánovány na další dny v týdnu. Pokud tedy trh zůstane klidný, není třeba spěchat se vstupem na něj. Flat trh je vysoce pravděpodobný.
img

Klíčové události 8. prosince: fundamentální analýza pro začátečníky

08.12.2023 Na pátek je naplánováno mnoho makroekonomických událostí, přičemž ty nejdůležitější se odehrají ve Spojených státech. Mimo USA bude zveřejněna jen jedna ekonomická zpráva, a to v Německu – finální hodnocení inflace za listopad. Tato zpráva má druhořadý význam a finální hodnocení se málokdy liší od prvního. Trh se proto zaměří na zprávy z USA.
C:\fakepath\bitcoin-07122023-1.jpg

Jak makro ovlivňuje současný růst ceny Bitcoinu?

07.12.2023 Kryptoměny jsou hlavními hvězdami tohoto týdne. Už během minulého pátku začaly mírně růst a v růstu pokračovaly i o víkendu a prakticky celý tento týden. Bitcoin, největší a nejznámější kryptoměna, dosáhl svých předchozích cenových maxim na konci roku 2021, a to lehce pod úrovní 70 000 USD.
img

Dogecoin a Solana vedou mezi zisky kryptoměn

06.12.2023 Očekávání investorů ohledně uvolnění měnové politiky Fedu v roce 2024 a silný růst bitcoinu, který se obchoduje nad 43 000 USD, vedou investory k opětovnému hromadění altcoinů. Mezi nejsilnější z nich dnes patřil Dogecoin, který si dnes připomíná 10. výročí svého vzniku (6. prosince 2013), a Solana.
C:\fakepath\vip-04122023-uvod.jpeg

Listopad 2023 s VIP zónou: Konec roku ve znamení rekordních zisků

04.12.2023 Vstupte do naší VIP zóny a otevřete si dveře k exkluzivním obchodním příležitostem s velkým potenciálem zisku! Minulý měsíc jsme opět přinesli našim členům množství lukrativních institucionálních objednávek přímo z mezibankovního trhu. Ať už jste začátečník nebo zkušený trader, přinášíme vám možnost využít tyto obchodní signály k dosažení atraktivního zisku.
img

Bitcoin tvoří nápadně podobnou konfiguraci, kterou jsme viděli před masivním nárůstem ceny před třemi lety

30.11.2023 Populární kryptoanalytik nedávno odhalil, že cena vlajkové kryptoměny Bitcoin (BTC) sleduje podobný trend jako před třemi lety, což by naznačovalo, což by naznačovalo, že by brzy mohla začít prudce růst směrem ke 40 000 USD a výše.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.11.2023 Pár EUR/USD v pátek vykázal volatilitu 55 pipů. Nízkou volatilitu zaznamenal dva dny po sobě, takže jeho obchodování bylo extrémně náročné. Rádi bychom připomněli, že čím nižší volatilita, tím vyšší pravděpodobnost flatu, falešných signálů a nulového zisku. I kdyby při dobrém signálu bylo možné otevřít obchod, cena by se nedokázala dostat na cílovou úroveň. Proto je nízká volatilita hlavním nepřítelem obchodníka. V pátek pár pokračoval v pozvolném růstu, který nebyl ničím podložen. Z makroekonomických událostí můžeme vyzdvihnout jen indexy podnikatelské aktivity v USA a HDP v Německu. Obchodníci všechny čtyři údaje o PMI smetli ze stolu, takže reakce na ně byla minimální, pokud vůbec nějaká. V tuto chvíli přetrvává vzestupný trend, takže je jedno, jestli je současný pohyb nahoru logický, nebo ne. Pokračuje každopádně.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.11.2023 Analýza pátečních obchodů:GBP/USD v grafu 30MPár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru. Několikrát jsme se z...
img

Klíčové události 27. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

27.11.2023 V pondělí nás nečekají téměř žádné makroekonomické události. Vyzdvihnout lze jen zprávu o prodeji nových domů ve Spojených státech. Ta může vyvolat reakci trhu kolem 20 pipů, ale ne větší. V USA, EU, Velké Británii ani Německu už nic zajímavého nebude. Takže nás pravděpodobně čeká další "nudné pondělí".
img

eToro spouští nové portfolio XtremeWeather. Nabízí v něm odolné společnosti vůči klimatickým změnám

24.11.2023 Obchodní a investiční platforma eToro spustila nové portfolio XtremeWeather, které drobným investorům nabízí expozici vůči společnostem s nejlepšími předpoklady k prosperitě vzhledem ke stále častějším a závažnějším extrémním klimatickým jevům.
img

Makrografy, mohla by inflace opět překvapit?

24.11.2023 V posledních týdnech se pozornost trhu soustředila na stabilizaci cen a ukončení zvyšování úrokových sazeb. Wall Street se po hlubší korekci na začátku října nyní posunula k téměř euforickým nárůstům, přičemž indexy jsou jen o pár procent mimo svá historická maxima. Tento pozitivní sentiment podporuje stabilizující se trh práce v USA a klesající inflace. Když k tomu přidáme oživující se průmyslový sektor, trhy to v současné době vnímají jako dokonalý recept, jak se vyhnout recesi a zároveň dostat inflaci k cíli. Jsou však data skutečně tak optimistická a snižuje se riziko oživení inflace? Podívejme se na některé grafy americké inflace pro více podrobností.
img

Klíčové události 24. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

24.11.2023 V pátek nás čekají čtyři makroekonomické události. Spojené státy zveřejní údaje o indexech nákupních manažerů (PMI) a Německo zveřejní finální odhad zprávy o HDP za 3. čtvrtletí. Připomeňme, že nás zajímají kompozitní indexy, přičemž velmi významné jsou i PMI ve službách a zpracovatelském průmyslu. Potíž je ale v tom, že USA zveřejní také indexy podnikatelské aktivity podle ISM, které jsou považovány za důležitější a významnější. Trh obvykle přehlíží indexy S&P. Co se týká zprávy o HDP v Německu, trh prakticky ignoruje údaje o HDP v USA i EU, takže téměř není šance na reakci trhu na zprávu z Německa.
img

Klíčové události 23. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

23.11.2023 Ve čtvrtek nás čeká celkem devět makroekonomických událostí. Německo, Spojené království a Evropská unie zveřejní indexy PMI. Zajímají nás kompozitní indexy a zvlášť důležité jsou indexy ze sektoru služeb a zpracovatelského průmyslu. Začátečníci by tedy měli věnovat pozornost šesti zprávám, přičemž všechny budou zveřejněny dopoledne. Podle prognóz má všech šest PMI za listopad znovu klesnout. Pokud se tyto prognózy potvrdí, mohou se euro i libra znovu dostat pod tlak. Spojené státy žádné zajímavé zprávy nemají.
img

Klíčové události 21. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

21.11.2023 Úterní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihnout můžeme jen počet prodejů existujících domů v USA, ale tato data nejsou ani sekundární, spíše jsou terciární. V USA, EU, Velké Británii ani v Německu nejsou naplánovány žádné důležitější zprávy. Kalendář je v podstatě prázdný a obchodní instrumenty pravděpodobně projdou obdobím nízké volatility, ale euro a libra pak budou znovu pokračovat v růstu. To je ten nelogický vývoj, o kterém jsme se zmiňovali v předchozích článcích.
img

Klíčové události 20. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

20.11.2023 Pondělní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Vyzdvihnout můžeme jen index cen výrobců v Německu, který nemá šanci ovlivnit tržní sentiment. Předstírejme tedy, že nedojde k vůbec žádným makroekonomickým událostem.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.11.2023 Pár EUR/USD se ve čtvrtek nedokázal usadit pod úrovní 1,0835. Od úterní rally po zveřejnění inflační zprávy z USA tak uplynuly dva dny, během kterých ani nezačal korigovat. Vytvořil vzestupnou trendovou linii, která je spíše formální povahy, protože druhý extrém není ani trochu extrémem. Je jen bodem vhodným k zakreslení trendové linie. Máme tedy uptrend, ale samotná trendová linie neslouží ceně jako silný support.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 17. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.11.2023 Pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit korekční pohyb, ale nedokázal překonat nejbližší úroveň a odrazil se. Významnou roli při tom sehrály zprávy z USA. Dvě důležité zprávy z USA vyšly pod očekávání a dolar během americké seance klesl. Jak už jsme dříve zmínili, několik zpráv z USA bylo zklamáním, což oba hlavní měnové páry tlačilo nahoru. Vytvořila se také nová vzestupná trendová linie, která jasně naznačuje krátkodobý uptrend. V současnosti nevidíme signály oživení střednědobého downtrendu, ale právě na to čekáme.
img

Klíčové události 17. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

17.11.2023 V pátek nás čeká jen málo makroekonomických událostí a jen málo z nich bude mít nějaký význam. Začněme údaji o maloobchodních tržbách ve Spojeném království, po kterých bude následovat druhý odhad inflace v eurozóně za říjen. Spojené státy zveřejní zprávu o počtu vydaných stavebních povolení. Co se týká údajů o inflaci, neměli bychom očekávat překvapivé hodnoty, protože druhý odhad se od prvního liší jen výjimečně. Zajímavá by mohla být zpráva o maloobchodních tržbách ve Velké Británii, ale reakce trhu bude možná jen při výrazné odchylce od prognózy. Totéž platí pro zprávu ze Spojených států.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.11.2023 Pár EUR/USD se po prudkém růstu, kterým prošel v úterý, pokusil zahájit korekci, ale bez úspěchu. První překážka v podobě úrovně 1,0835 pokles zastavila a ukázalo se, že euro kleslo jen o 40 pipů. Korekce o 40 pipů vypadala po růstu o 200 pipů během několika hodin zanedbatelně. Ve středu bylo zveřejněno několik zajímavých zpráv, které vyvolaly podobně neadekvátní reakci trhu jako předchozí den. Zpráva o průmyslové produkci v EU byla horší než už tak chmurné prognózy. Trh ale zareagoval poklesem o 10 bodů. Index cen výrobců v USA, který byl v říjnu záporný, měl stejný význam jako zpráva o inflaci, ale trh zareagoval drobnými nákupy dolarů. Maloobchodní tržby v USA v říjnu klesly o 0,1 % a i tentokrát se objevily malé nákupy dolarů. To vše na pozadí silné potřeby medvědí korekce.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.11.2023 Pár GBP/USD ve středu ustupoval, ale urazil dvakrát delší cestu než pár EUR/USD. Pád britské libry má ale svůj důvod. Ráno byla zveřejněna zpráva o inflaci ve Velké Británii, která ukázala zpomalení z 6,7 % na 4,6 %. Experti předpovídali pokles na 4,8 %, takže poslední hodnota předčila prognózu a inflace zpomalila o 2,1 %. Oceňujeme trh, který obchodoval konzistentně. Jestliže dolar spadl kvůli údajům o inflaci v USA, pak libra ve středu spadla kvůli zprávě o inflaci ve Velké Británii. Má to tedy logiku.
img

Klíčové události 16. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

16.11.2023 Ve čtvrtek nás nečekají téměř žádné makroekonomické události. Upozorníme jen na zprávy z USA o průmyslové výrobě a žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Pokud se výrazně odchýlí od prognóz, můžeme se dočkat reakce trhu. Ve Spojeném království a v EU nejsou na programu žádné důležité zprávy. Vzhledem k tomu, že aktuální vzestupný pohyb obou párů je součástí korekční fáze, domníváme se, že dolar by měl ve čtvrtek dál posilovat bez ohledu na makroekonomické pozadí.
img

Klíčové události 15. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

15.11.2023 Ve středu nás čeká málo makroekonomických událostí, ale v některých případech půjde o důležité zprávy a události. Začít bychom měli údaji o inflaci ve Spojeném království za říjen. Uvážíme-li pohyb, který vyvolaly údaje o inflaci v USA, lze něco podobného očekávat i od inflace britské. Jak ale věříme, ve středu nebudeme svědky podobných pohybů. Pokles dolaru vypadá naprosto neadekvátně. Reakce trhu byla přehnaná. Evropská unie zveřejní zprávu o průmyslové produkci, která má druhořadý význam. Spojené státy zveřejní údaje o maloobchodních tržbách a cenách výrobců, které mohou vyvolat reakci trhu, ale pravděpodobně ne silnou. Ve středu se dozvíme, zda byl pohyb z předchozího dne náhodný. Pokud dojde k prudkému poklesu, pak trh jednoduše splatí dolaru svůj dluh.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.11.2023 Pár EUR/USD se v pondělí opět obchodoval s velmi nízkou volatilitou. Jediným výraznějším pohybem byl odraz ceny od úrovně 1,0668, čímž se zachovala korekční fáze. Vzhledem k pohybu v posledních pěti dnech se udržel flat pattern. Pár se čtyřikrát pokusil překonat úroveň 1,0668, ale pokaždé selhal. Tato úroveň momentálně brání euru v dalším poklesu, který očekáváme.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 14. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.11.2023 V pondělí se pár GBP/USD obchodoval o něco aktivněji a pouze jedním směrem – nahoru. Nedá se říct, že by příčinou takového chování trhu bylo jedinečné fundamentální nebo makroekonomické pozadí, ale v posledním týdnu nebo dvou se libra obchodovala trochu jinak než euro. Jednotná měna je už týden bez trendu. Libra se oproti tomu opravdu hýbe a po pětidenním poklesu se začala odrážet. Věříme, že tento odraz brzy skončí a pak se oba páry vydají dolů. Nevidíme podstatný důvod, proč by libra měla dál stoupat. Během posledního měsíce a půl vcelku výrazně korigovala, takže je připravena zahájit stabilní pokles.
C:\fakepath\trader-14112023.png

Jak psychologie ovlivňuje likviditu?

14.11.2023 V tradingu není nic tak, jak se zdá na první pohled. Likvidita trhu, základní aspekt finančního světa, je ovlivněna mnohem víc než jen čistě ekonomickými faktory. V srdci tohoto fenoménu leží lidská psychologie – soubor emocí, očekávání a chování obchodníků, které formují tržní prostředí.
img

Klíčové události 10. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

14.11.2023 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. Začněme Spojeným královstvím, odkud přijdou dvě zprávy, které nejsou klíčové, mají ale aspoň druhořadý význam. Míra nezaměstnanosti může být bohužel přehlédnuta, ale výše mezd může britskou libru ovlivnit, protože na ní závisí inflace, která přímo ovlivňuje měnovou politiku Bank of England. Dále, v Německu bude zveřejněn index ekonomického sentimentu ZEW. To je také zajímavá zpráva, ale silnou reakci nečekáme.
img

Klíčové události 13. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

13.11.2023 Pondělní ekonomický kalendář zpráv je úplně prázdný. Není v něm ani jedna zpráva, a to ani druhořadého významu. Dnes tedy očekáváme pokles volatility a slabé pohyby. Může se objevit něco výjimečného, ale i zde je pravděpodobnost nízká.
img

Klíčové události 10. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

10.11.2023 V pátek nás čeká několik makroekonomických událostí, přičemž ty nejdůležitější budou ze Spojeného království, které zveřejnění zprávy o čtvrtletním HDP a průmyslové výrobě za září. Zpráva o průmyslové výrobě není klíčová, ale na případnou výraznou odchylku skutečné hodnoty od prognózy může trh zareagovat. Totéž platí pro zprávu o HDP. Pokud bude hodnota odpovídat prognóze, neočekává se navzdory významu této zprávy žádná reakce. Spojené státy zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity, který je také druhořadého významu.
img

Klíčové události 9. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

09.11.2023 Ve čtvrtek nás čeká jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude významná. Čemu mohou obchodníci věnovat pozornost? Snad jen údajům o nezaměstnanosti v USA. Pokud se od prognózované hodnoty odchýlí alespoň 20–30 000, pak je šance na reakci trhu. Problém ale spočívá v tom, že odchylky od této zprávy se objeví jen zřídkakdy. Pochybuji, že nás dnes takové překvapení čeká. Kromě tohoto nejsou na dnešek naplánovány žádné další zprávy.
img

Klíčové události 8. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

08.11.2023 Ze středečních fundamentálních událostí můžeme vyzdvihnout projevy představitelů Federálního rezervního systému, konkrétně Cookové, Barra, Jeffersona a Williamse. Neel Kashkari vystoupil v úterý s řadou zajímavých prohlášení, která by mohla podpořit dolar. Zejména uvedl, že raději zvýší sazby o trochu víc, než aby udělal chybu příliš malým zvýšením. Postoj Fedu se tudíž pozvolna mění k výrazněji jestřábímu. Účastníci trhu ale samozřejmě budou sledovat projev předsedy Fedu Jeroma Powella v druhé polovině dne. Powell se může vyjádřit k nedávným zprávám o trhu práce, nezaměstnanosti a podnikatelské aktivitě a přiblížit budoucí kroky týkající se měnové politiky.
img

Kryptoměny pod tlakem amerického dolaru 📉 Graph ztrácí 12 %

07.11.2023 Dnes nálada na trhu kryptoměn rozhodně slábne, Bitcoin se nedokázal udržet nad 35 000 USD a aktuálně se obchoduje za 34 700 USD. Dnešní mírný pokles Bitcoinu o 1,5 % je doprovázen posilováním amerického dolaru, které v minulosti rovněž vytvářelo výrazný tlak na cenu největší z kryptoměn. Zároveň však platí, že dokud se BTC pohybuje nad 33 000 USD, můžeme hovořit o dynamickém růstovém trendu, i když dnešní poklesy se mohou proměnit v mírně větší korekci při pohledu na rozsah nerealizovaných zisků, které aktuálně zaznamenávají krátkodobí investoři známí svou vysokou spekulativní aktivitou. Jedním z nejsilnějších ztrátových projektů je dnes The Graph, který se obchoduje s 13% korekcí nedávných dynamických nárůstů.
img

Klíčové události 7. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

07.11.2023 V úterý nás čeká jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude důležitá. V centru pozornosti bude německá průmyslová výroba a ceny výrobců v eurozóně. Spojené státy mezitím zveřejní údaje o dovozu a vývozu. Ve všech případech jde o relativně nevýznamné zprávy, které dokážou trh posunout maximálně o 10–20 pipů. Proto neočekáváme, že by makroekonomické pozadí výrazně ovlivnilo pohyb obou měnových párů. S největší pravděpodobností nás čeká další obchodní den s nízkou volatilitou a omezeným pohybem, což v posledním měsíci trend.
img

Klíčové události 6. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

06.11.2023 V pondělí nás čeká jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná z nich není významná. Evropská unie a Německo zveřejní finální odhady indexů PMI ve službách. Jedná se o sekundární zprávy a oproti původním hodnocením se neočekávají významné změny. Spojené království zveřejní PMI ve stavebnictví za říjen. To je z ekonomických událostí, které jsou naplánovány na pondělí, vše. Po pátečním výrazném růstu proto očekáváme sestupnou korekci.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 3. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.11.2023 Pár GBP/USD v závěru čtvrteční obchodní seance po odrazu od silné úrovně 1,2107 pokračoval v pohybu nahoru. Můžeme tedy očekávat novou fázi vzestupného pohybu v rámci současného flatu. Jestliže dříve jsme mluvili o býčí korekci, teď jde ryze o flat, ze kterého se pár podle všeho nemůže vymanit. Nedávná zasedání Federálního rezervního systému a Bank of England měla na pohyb páru jen malý vliv. Ano, na trhu byly drobné emoční spikey, ty ale rychle odezněly a volatilita zůstala nízká.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 3. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.11.2023 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval různými směry. V první polovině dne se obchodoval na vyšších úrovních, což nejspíš nemělo příčinu v makroekonomických údajích. Během americké seance se ale prudce obrátil, což také nejspíš nevyvolaly údaje nebo fundamenty. Ve čtvrtek nebyly zveřejněny žádné významné zprávy, ale Bank of England oznámila výsledky svého zasedání, což ovlivnilo pohyb obou párů. Ohledně směru vývoje eura a libry ale nepanovala jasná shoda. BoE ponechala úrokové sazby beze změny. Pravděpodobně se tudíž nedočkáme souvislých čistě technických pohybů, jako je flat nebo korekce. Cena se poslední dobou obchoduje v omezeném cenovém pásmu, což naznačuje, že trh odpočívá.
img

Klíčové události 3. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

03.11.2023 Pátek má dostatek makroekonomických událostí na aktivní den pro oba páry. Bohužel v posledních dnech bylo událostí dost, ale viděli jsme jen pohyby s průměrnou volatilitou v rámci plochého trendu. Byl by proto vcelku problém doufat, že se trh probudí a zformuje trend. Spojené státy nicméně zveřejní tři zásadní zprávy: nonfarm payrolls, nezaměstnanost a index ISM pro sektor služeb. Každá z těchto zpráv dokáže vyvolat silnou reakci. Pokud trh zareaguje na data pozitivně, mohl by se pár EUR/USD alespoň vymanit z plochého trendu. V opačném případě budeme prostě svědky nové etapy klesajícího pohybu v rámci flatu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. listopadu. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky

02.11.2023 Měnový pár EUR/USD během úterý dál klesal, ačkoli konkrétní příčiny zůstávají nejasné. Je třeba poznamenat, že pár prochází v posledních týdnech korekcí, byť nestoupá konzistentně. Při aktualizaci lokálních maxim se ale pohybuje nahoru, byť velmi slabě. Pokles po odrazu od úrovně 1,0673 může tedy klidně být odrazem v rámci probíhající vzestupné korekce. V tuto chvíli nelze dospět k definitivnímu závěru ohledně obnovení klesajícího trendu. Zvlášť proto, že tento týden už bylo zveřejněno značné množství důležitých ekonomických údajů a zasedání Federálního rezervního systému skončilo teprve před hodinou. Ve zbývajících dvou dnech tohoto týdne bude významných událostí stejně tolik, ne-li ještě víc. Do pondělí by tedy pár mohl být daleko od současných úrovní. Dnešní ekonomické údaje ze Spojených států přinesly zklamání, ale ne velké, takže dolaru nezabránily, aby v průběhu dne posiloval.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. listopadu. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky

02.11.2023 Pár GBP/USD v závěru třetího obchodního dne tohoto týdne znovu otestoval klíčovou úroveň 1,2107. Zajímavé je, že tato úroveň byla několikrát porušena, ale cena se vždy vrátila a usadila se nad ní. Pár nedokázal zahájit novou vzestupnou korekci, která by byla logická. Nedávná cenová aktivita v posledních týdnech ve výsledku čím dál víc připomíná obchodování do strany v určitém pásmu, běžně známé jako "flat" obchodování. Pár měl dnes příležitost zahájit nový korekční cyklus, protože makroekonomické údaje z USA byly slabší, než se očekávalo. Index ISM pro zpracovatelský průmysl se nečekaně propadl o 4 body a dostal se pod klíčovou úroveň 50. Zpráva ADP o zaměstnanosti navíc také nesplnila prognózy. Pouze zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst mírně předčila očekávání, takže se jednalo o dva negativní indikátory oproti jednomu pozitivnímu. Dolar měl šanci na pokles, ale trh ji nevyužil. Za zvláštní zmínku stojí fakt, že Federální rezervní systém ponechal úrokové sazby beze změny – jak se očekávalo.
img

Klíčové události 2. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

02.11.2023 Ve čtvrtek nás čeká jen málo makroekonomických událostí a žádná z nich nemá zásadní význam. Pozornost lze věnovat výrobním indexům PMI v Evropské unii a Německu, půjde ale o finální odhady, které se obvykle od těch původních výrazně neliší. Oba indexy PMI jsou navíc hluboko pod úrovní 50,0, takže není pravděpodobné, že by náhle vzrostly o 4–5 bodů. Ve Spojených státech nás čeká zpráva o prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti, která se také jen výjimečně odchýlí od prognóz, takže málokdy vyvolá reakci trhu.
C:\fakepath\vip-zona-01112023-uvod.jpeg

Říjen 2023 s VIP zónou: Podzim na vlně atraktivních zisků

01.11.2023 Vstupte do naší VIP zóny a otevřete si dveře k exkluzivním obchodním příležitostem s velkým potenciálem zisku! Minulý měsíc jsme opět přinesli našim členům množství lukrativních institucionálních objednávek přímo z mezibankovního trhu. Ať už jste začátečník nebo zkušený trader, přinášíme vám možnost využít tyto obchodní signály k dosažení atraktivního zisku.
img

Zvrat ve vývoji na Wall Street: Měli by se čeští investoři obávat zpomalujících amerických akcií?

31.10.2023 První polovina roku 2023 byla na finančních trzích ve znamení řady zajímavých událostí. Zatímco americké trhy vykazovaly v prvních měsících sílu, existují obavy, že tato dynamika může slábnout. V tomto článku se budeme zabývat tím, zda by se investoři měli obávat oslabení amerických trhů, a prozkoumáme možné ukazatele této ztráty dynamiky.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 31. října. Jednoduché tipy pro začátečníky

31.10.2023 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval mírně nahoru. Podle všeho hodlá vytvořit další část býčí korekce. Každou z předchozích etap doprovázela krátkodobá vzestupná trendová linie. Mohlo by to tak být i tentokrát. Vezměte ale na vědomí, že tento týden je plný velmi důležitých událostí a zpráv, takže do konce týdne se pár může pohybovat kterýmkoli směrem.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 31. října. Jednoduché tipy pro začátečníky

31.10.2023 Pár GBP/USD nedokázal v pondělí vystoupat nad úroveň 1,2107 a začal se znovu pohybovat nahoru. Nedošlo k žádným událostem, které by byly pro britskou libru nebo dolar zajímavé, takže růst byl čistě technický. Stejně jako v případě eura, i zde nás tento týden čeká řada významných událostí a zpráv, takže cena by mohla opakovaně měnit směr. Předpovědět její pozici do konce týdne nelze. Už jsme zmínili, že čekáme na další, přesvědčivější etapu korekčního pohybu. Možná se libře tento týden s pomocí fundamentálních a makroekonomických faktorů podaří výraznější korekční fáze. Hlavní je, že pozadí hraje v její prospěch.
img

Klíčové události 31. října: fundamentální analýza pro začátečníky

31.10.2023 V úterý nás čeká jen málo makroekonomických událostí, ale obchodníci se mohou těšit na zprávy zásadního významu. Pozornost by mohli věnovat zprávě o maloobchodních tržbách v Německu. Zprávy z Německa vyvolaly v pondělí poměrně výraznou reakci trhu, ale byly důležité, zatímco údaje o maloobchodních tržbách jsou druhořadého významu. Účastníci trhu budou sledovat čtvrtletní údaje o HDP a inflaci v eurozóně. Reakce trhu a síla pohybu ale budou přímo záviset na odchylce skutečných hodnot od prognóz. Jde nicméně o důležité zprávy, které mohou vyvolat výrazné tržní pohyby. Ve Spojeném království a v USA nejsou žádné významné zprávy v plánu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Big Mac index | Exotické měny | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/SGD | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | SGD | EUR/CAD | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/ZAR | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Elliott | Měnové indexy | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Brett Steenbarger | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Investiční web | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Aussie | Average True Range | ADX | B/E | BRICS | Transakce | Backtest (Backtesting) | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bar charts | Bear | Bearish Market | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Buy and hold | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Certifikáty | Channel | Autochartist | Chop | Close | Commodity Channel Index | Kongesce | Konsolidace | DAX | Daytrader | Daytrading | Dealer | Demo účet | Denní obchodování | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | European Commission | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | Expanzivní politika | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | FX | Fading | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Figúra | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Floating | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gann | Gann Theory | Gap | Vyplnění GAPU | Vstup short | HFT | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Inside Bar | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Larry Williams | Last Trading Day | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Limit order | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | Lower Highs | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Národní fond | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | Overnight | P/E | PAMM | PTR | Pakt stability | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Parita kupní síly | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Podílník | Podílový fond | Podílový list | Point and figure chart | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio fund | Pozice | Primární příkaz | Prodejní cena | Sell Price | Produktivita práce | Profil investora | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Přijetí zisku | Příkaz | Příkaz OCO | Příkaz Stop | Qualified Institutional | Qualitative analysis | Quotation Size | RRR | RSI | Rally | Random Walk | Rate of change (ROC) | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Realizace zisku | Realizovat zisk | Referenční měna | Regionální fond | Registrované cenné papíry | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | Růstový fond | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Samurai bond | Scalper | Scalping | Scoring | Sektorový fond | Sekundární příkaz | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Skalping | Slippage | Sloupcový graf | Slumpflace | Small and Mid Cap Funds | Smart money | Smlouva o termínových obchodech | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Spot | Spot Market | Spotová cena | Spotová měnová transakce | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Standard and Poor's | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Candlesticks | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | T-Bill | TER (Total Expense Ratio) | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Tenký trh | Termínovaný vklad | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Triple Witching Hour (day) | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní příkaz | Tvrdá měna | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Vypořádací kurz (futures) | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výnosový fond | Výpis z účtu | Výstupní srážka | WIOF (World Investment Opportunities Funds) | WTO | Wall Street | Wallflower | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Zajištěný fond | Zajišťovatel | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Základní měna | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Čárový graf | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Bullish Market | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Začínáme na burze | První kroky na burze | První kroky na forexu | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Michala Moravcová | Babypips | Býčí divergence | Koučink | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Global Macro Trading | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | TickINSIDER | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | Trading in The Zone | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Santa Claus Rally | Burzovní obchodník | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Nial Fuller | News trading | Intervenovat | ČSOB | BK Asset Management | Expirace opce | Partners | DailyFX | ForexLive | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Forex roboti | Klubinvestoru.com | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | xPuls | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Bossainfo | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Hedgeové fondy | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Intermarket analýza | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Tomáš Vobořil | FxPro | Raghee Horner | Zásoby ropy | Trading Station | Trade Station | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | USDPLN | Raiffeisenbank | Global macro | Abenomika | Aktivum | Bollingerovy pásy | Carry trades | Delta | Druhá měna | EPS | First notice day | Forex robot | Forex scalping | Forex signály | Formace Evening Star | Formace Hammer | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Poptávaná cena | Prodej typu short | Průlom | Přenos | Spekulant na nárůst cen | OHLC | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Spekulant na pokles cen | Nákup typu long | High-frequency trading | StrategyQuant | Průvodce forexem | Forex pro začátečníky | Ed Seykota | Kasino | Ruleta | Poker | Kasina | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie komodity | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální cena investičního zlata | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální ceny ropy | Aktuální kurz eur | Alpari | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Anglická libra | AOS forex | AUD kurz | AUDCHF | AUDJPY | Australská měna | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Bankrot Řecka | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Big Mac | Binární obchodování | Binární opce demo účet | Binární opce obchodování | Binární opce podvod | Binární opce rady | Binární opce recenze | Binární opce trader měsíce | Binární opce zkušenosti | Binárních opce podvod | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa soutěž | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burza online | Burzovní indexy | CAC40 | CAD NOK | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | Cena drahých kovů | Cena investičního zlata | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je deflace | Co je to fundamentální | Co je to volatilita | Co je volatilita | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká mincovna | Česká spořitelna | České koruny | Český broker | Dánská koruna | DAX 30 | Day trading | Denní zprávy | Denník | Devizové trhy | Diskuzní fórum | DJIA | Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Druhy grafů | Dukascopy Europe | ECN broker | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX binary | ETX Capital | EUR GBP | EUR CHF | EUR JPY | EUR USD | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURCHF | EURNZD | Euro dolar | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | EURTRY | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Fibonaci | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | FinWin | Fiskální rok | Fondy | Forex data | Forex Exchange | Forex fórum | Forex futures | Forex graf | Forex grafy | Forex graph | Forex graph online | Forex hedging strategie | Forex hedging strategy | Forex historical data | Forex hours | Forex indicators | Forex kalendář | Forex live | Forex MetaTrader | Forex obchodní strategie | Forex obchodování | Forex online | Forex Street | Forex tradingem k maximálním ziskům | Forex volatilita | Forex zdarma | Forex Zone | Forex zpravodajství | Forex zprávy | Forex.cz | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexo | Forexové obchodování | Forexové obchody | ForexPeaceArmy | ForexTicket | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FX Street | FXCM | FxOpen | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP JPY | GBP USD | GBPCHF | GBPNZD | GDP | GE money | GfK | GFT | GKFX.com | Graf | Graf cena ropy | Graf dolaru | Graf EUR USD | Graf eura | Graf EURUSD | Graf nabídky | Graf nabídky a poptávky | Graf online | Graf Švedské měny | Graf vývoj ceny benzínu | Graf vývoje ceny ropy | Graf vývoje kurzu eura | Graf zlata | Graf zlato | Grafy forex online | Grafy online | Grafy zlata | Hang Seng | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hedging strategie | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chci peníze | CHFJPY | iForex | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do podílových fondů | Investice do pozemků | Investice do půdy | Investice do rozvoje vzdělávání | Investice do sázek | Investice do umění | Investice do zlata | Investice do zlata diskuze | Investice do zlata se nevyplácí | Investice do zlata zkušenosti | Investice v Turecku | Investiční stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční mince | Investiční mince Praha | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční strategie fondů | Investiční stříbro aktuální cena | Investiční stříbro Brno | Investiční trojúhelník | Investiční účet | Investiční zlato aktuální cena | Investiční zlato aktuální cena Brno | Investiční zlato aktuální cena grafy | Investiční zlato aktuální cena Safina | Investiční zlato cena graf | Investiční zlato česká mincovna | Investiční zlato EU | Investiční zlato Finod | Investiční zlato nákup | Investiční zlato prodej | Safina | Investiční zlato vývoj ceny | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování do půdy | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | IQ Option | IronFX | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak koupit bitcoin | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak obchodovat na forexu | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jak začít obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jaroslav Brychta | JP Morgan | JPY USD | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Kde nakoupit zlato | Kde obchodovat binární opce | Kiyosaki | Kniha forex | Knihy o forexu | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Komoditní grafy | Komoditní index | Komoditní obchodování | Komodity grafy | Komodity obchodování | Komodity online | Komodity ropa | Komodity zlato | Konfluence | Konvertor měn | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krize eurozóny | Kurzovní lístek | Křížové kurzy | Kurs EUR | Kurs USD | Kurs USD CZK | Kursy | Kurz bitcoinu | Kurz CZK | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz kanadského dolaru | Kurz měny | Kurz NZD | Kurz rublu | Kurz USD | Kurzy | Kurzy dolar | Kurzy eura | Kurzy eura online | Kurzy euro | Kurzy exotických měn | Kurzy forex | Kurzy grafy | Kurzy investování | Kurzy libra | Kurzy libry | Kurzy měn akcie komodity | Kurzy měn americký dolar | Kurzy měn anglická libra | Kurzy měn australský dolar | Kurzy měn banky | Kurzy měn dolar | Kurzy měn E15 | Kurzy měn ECB | Kurzy měn egyptská libra | Kurzy měn eura | Kurzy měn euro | Kurzy měn Exchange | Kurzy měn forex | Kurzy měn forint | Kurzy měn GE Money | Kurzy měn GE Money Bank | Kurzy měn graf | Kurzy měn grafy | Kurzy měn historie | Kurzy měn chorvatská kuna | Kurzy měn k dolaru | Kurzy měn kalkulačka | Kurzy měn KB | Kurzy měn komerční banka | E15 | Kurzy měn Raiffeisen Bank | Kurzy měn RB | Kurzy měn Slovensko | Kurzy měn USD | Kurzy měn VIP | Kurzy měna | Kurzy měnový | Kurzy mněn | Kurzy online | Kurzy on-line | Leonardo fibonacci | Libra | Libra šterlinků | Lira | Lukáš Němec | MACD indikátor | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Market Makers | Markets | Martin Kopáček | Měnová kalkulačka | Měnové kurzy | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader návod | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | MQL | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dolaru | Nákup eura | Naučte se investovat | Nejlepší kurzy | Nejnovější zprávy ze světa | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Norská koruna | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodníci s akciemi | Obchodování binárních opcí | Trading view | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Obchody na burze | Ocenění akcií | Odborné kurzy | Odkup akcií | Online broker | Online grafy | Online kurz | Online obchodování | Online zpravodajství | Opce binární | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Osobní finance | OTC trh | OTC trhy | Pád akcií | Paládium | Parabolic SAR indikátor | Patria Finance | Patria.cz | Patterns | Pavel Kaiser | PayPal | Peníze.cz | Pin Bars | PinBar | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Platforma xStation | Plus500 | Pokles eura | Portfolia | Pozitivní myšlení | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej EUR | Prodej eura | Prognóza | Programování AOS | Převod měn | Převodník měn | Psychologie obchodování | Psychologie trhu | Pšenice | Rate Of Change | Rates | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká krize | Řecké referendum | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Směnný kurz dolaru | Smíšené fondy | Société Générale | Software Pin Bar | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Hodnocení brokerů | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stop Limit | Stoxx | Strategie binární opce | Strategie forex | Strategie řízení | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světový čas | Světové ceny ropy | Světové časy | Světové měny | Swingy | Swiss Trade | Škola tradingu | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Švýcarské franky | Teorie parity kupní síly | Teorie pravděpodobnosti | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Total Brokers | Trade Brokers | Trading platform | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní zprávy | Turecká měna | Twitter | US dolar | US dollar | USD CAD | USD CZK | USD EUR | USD graf | USD CHF | USD index | USD JPY | USD online | USDMXN | Velká Británie | Volatility | Volby v Turecku | Volkswagen | VT trader | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu USD | Vývoj libry | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj USD | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WebTrader Patria | Williams Percent Range | WTI | WTI ropa | Patria Direct | Highsky.cz | XTB.cz | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Zavedení eura | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté investice | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato aktuální cena | Zlato cena | Zlato grafy | Zlato investice | Zlato jako investice | Zlato kurz | Zlato kurzy | Zlato na burze | Zlato online | Zlato vývoj cen | Zlato zprávy | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zprávy z Řecka | Zůstatek na účtu | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | 4Cast | Zisky | Tradeři | Škola forexu | Fed Funds Rate | Live účet | Finanční nástroj | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | BreakEven | Obchodní pravidla | Trading Coach | ZEW | DXY | Peter Murín | EIA | ATR | ING | Trading Central | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Put | Andrej Babiš | Average Directional Index (ADX) | Báze | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistá úroková marže | Depozitář | Diskont | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Free float | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Měď | Medium Term | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obálka | Obchodní den | Omega | P/BV | P/S | Patterns (vzory, formace) | Peněžní trhy | Profit Taking | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | Range | Rate Hike | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Short position | Small caps | Směný kurz | Spotová FX | Strong Sell | Tier 1 | Tim Cook | Typická cena | Využití kapacit | Hráči na forexu | CTA | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | Poskytovatel likvidity | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Zajištění (hedging) | Zajišťovací obchody | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Směrodatná odchylka | StopLoss | Svíčkové grafy (Candlesticks) | Tržby | Zaměstnanost | Investiční dotazník | Sběrný účet | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | WebTrader | Milionář | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Paul Krugman | Jan Kovalovský | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Vydělávat na forexu | Ekvitní (equity) křivka | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Být bohatý | ASK cena | Average directional movement index (ADX) | BID cena | Candlestick chart | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Double bottom | Double top | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Flag | Inside day | Intraday trading | Křížové měnové páry | Trendový indikátor | Majors | Martingale systém | Martingale | Money management (MM) | Oversold | Paper trading | Profit Target (PT) | Rollover (swap) | Session | Skluz v plnění | Stop Loss (SL) | Technická analýza (TA) | FND | SierraChart | eSignal | Trader Workstation | Backtesty | Ticková data | Burzovní grafy | Volby | Fundamentální data | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Úspěšný investor | FIMS | Tick grafy | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Tickové grafy | Futures trading | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Disciplinovaný trader | RichDad | 1 milion | Active Trader | Binární obchodování diskuze | Binární opce fórum | Burze | Penny stocks | Cena eura | Co je CFD | Podvědomí | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Currency market | Čtení grafu | Day trader | Dividendové akcie | Easy forex | Expert Advisor | Forex aplikace | Forex EUR/USD | Forex forecasting | Forex foreign exchange | Forex formace | Forex forum | Forex forum cz | Forex forums | Forex free | Forex fund | Forex funds | Forex futures trading | Forex global invest | Forex gold | Forex graf online | Forex grafy online | Forex graphs | Forex guide | Forex hammer | Head and Shoulders | Forex hedge strategie | Forex hedging | Forex hedging strategy guaranteed profit | Forex history | Forex how to | Forex info | Forex information | Forex internet | Forex korelace | Forex menové páry | Forex obchodník | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | FX market | FX news | Global forex | Graf EUR/USD | Impulzivní chování | Investment | Kurz USD/CZK | Online forex | Slušný zisk | Software forex | Spread forex | Stock market | Strategie online | Swing trading strategie | Swingtrading | Swiss forex | Traders | Trading forex | Victor NIEDERHOFFER | Průvodce obchodováním komodit | Profi obchodní systémy | Zlatý standard | Hedžové fondy | Forex analýza | Aramco | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Natixis | Jackson Hole | KPMG | LPL Financial | CNN | Wells Fargo | CitiFX | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | ABN Amro | CME Group | GE Money Bank | Caterpillar | ANZ | CIBC World Markets | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Baker Hughes | MICEX | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | YouGov | NATO | Ole Hansen | Dillon Gage | Americká mincovna | American Eagle | Zlaté mince | S&P Dow Jones Indices | Standard Chartered | BBC | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Bloomberg Terminal | Live obchodování | Sentix index | On-line kurzy | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | FX společnosti | Regulovaný broker | Akumulace objednávek | Investiční soutěže | Finanční trhy dnes | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Fat finger | Ceny nemovitostí | S/R zóna | Thomson Reuters | Daily FX | Online grafy měn | Volume profile | One touch opce | No touch opce | Minutové binární opce | Finanční regulace | HIGH/LOW opce | Video kurzy | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Světová měna | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Zig Zag | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Zkusit investovat | XAG/USD | XAU/XAG | Stock Success System | Andy Tanner | MarketWatch | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Živnostník | Podnikání | iTrade | Mobile trading | Euro vůči dolaru | BMW | Korelační obchodování | Trading v praxi | Tomáš Kadeřávek | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | USOil | Davide Biocchi | Jak začít s tradingem | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Komodity trading | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Commitments of Traders (COT) | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Cizí měny | Evropské banky | Finančníci | Tržní volatilita | eFXnews | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Příležitosti na trzích | Earnings | Sentiment trhu | Marketscope | Oscilátor RSI | Linie odporu | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | Zkušení investoři | Nejúspěšnější trader | Globální akciové trhy | Footprint | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Korelační strategie | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Profi trader | Obchodník na forexu | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Hillary Clintonová | Jádrový index | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Státní měny | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Index eura | Index britské libry | Index japonského jenu | Index australského dolaru | Index novozélandského dolaru | Index kanadského dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Zajišťování portfolií | Hvězdy burzy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | Strategie komodit | City | Helicopter money | Brokerské domy | Fidelity International | Posilování koruny | Milionáři | Expirace opcí | US akcie | Obchodované instrumenty | FX Concepts | Institucionální objednávky | Obchodní styl | White Label | Rychlé bohatství | Svatý grál | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Obchodník s měnami | Prezident ECB | Vývoj středoevropských měn | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Měny zemí G-10 | Den D | Standard & Poor's | Britské akcie | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Forexoví tradeři | Na volné noze | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Pokračování poklesů cen akcií | Zhoršení akciového výhledu | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád měnového páru GBP/USD | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Britské banky | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Kurz domácí měny | Indexové ETF | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Cenový boom | Situace na burze | Britské ropné společnosti | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | Index Stoxx 600 Banks | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | Online investování | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Výzkumná společnost | Bezpečné dluhopisy | Marže společností | Vývoj měnového kurzu | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Koš hlavních světových měn | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Steve Nison | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | E*Trade | MetaQuotes | LeapRate | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | SWFX | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Forexové binární opce | 24option | Binární opce grafy | Binární opce signály | BERSI 2.0 | Americké rafinerie | Měny na forexu | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Správné řízení rizika | Mobilní obchodování | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch na forexu | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | Francouzská ekonomika | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Britský FTSE 100 | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Automatické obchodování | Summit G20 | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | General Electric | Obchodování eura | Bankovní krize | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Spravované fondy | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Britské referendum | Manažeři fondů | Výběr zisků | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Německé dluhopisy | Výnosy | Forex jednoduše | Trading jednoduše | Opce jednoduše | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ashraf Laidi | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Rande Howell | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Indická rupie | Čekající příkaz | Institucionální investor | Institucionální investoři | Intradenní šum | Zájem obchodníků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | FX volume | ČTK | Ziskové obchodování | Mikro loty | Mini loty | Standardní loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tester strategií | Profesionální trading | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Kurz USDCAD | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Firemní data | Zátěžové testy bank | Mercedes | Audi | Informace o forexu | Finanční podniky | Deutsche Bank Securities | Business Insider | Swingoví obchodníci | Monecor | Poměr put a call opcí | IHS Markit | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Bill Gross | Bridgewater | Flash Crash | HNonline.sk | Spinning Top | Brand Keys | ex | Akcie firem | Supply a demand | Purple Trading | Oslabování měny | State Street Global Advisors | Trump rally | Directa | Obchodovat na forexu | WBTCB | Bitstamp | Broker roku | Interbank VIP indikátor | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Bankovní index | Obchodování ropy | Krize eura | Bridgewater Associates | CIBC | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | Investopedia | Charles Bridge Global Macro Fund | Akciový býk | Sell in May and go away | Buy the rumor, sell the news | Intradenní obchody | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Zahraniční FX | CoinDesk | Makroekonomické zprávy | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | BHS | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Andrej Rády | Poziční trading | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Backtestování na historických datech | Obchodování breakoutů | Breakout obchody | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Profesionální tradeři | Bitcoin rally | Akcie Tesly | Americký akciový trh | MobileTrader | Forexová strategie | Top Down Analýza | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Vývoj ceny palladia | Palladium | Bitcoin Gold | Hlavní fundamenty | Jak obchodovat opce | Jan Dvořák | Algotrading | Obchodování Bitcoin | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Alternativní měny | Darwin 2 | TWBook | Ziskový trading | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | ETHUSD | Bitcoin trading | Investiční nástroj | CryptoSvět | Monero | IOTA | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Obchodník s kryptoměnami | Ray Dalio | Mineři | Trading Bitcoinu | Hard fork | LTCUSD | Fox Business | Inteligentní investor | Binance | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Kryptoměna Dogecoin | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | MSCI World Index | Krypto aktiva | Investice do lithia | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Opcebinarni.com | Patrik Klempár | Forexnation.cz | FXN | RTrader | CopyFX | London Forex Show | RAMM | Strategy Builder | FundStrat | Dobrý obchodník | Dobří tradeři | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Coindash | Výkonnost fondů | Dobrý trader | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Ed Matts | Conseq Investment Management | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Ichimoku indikátor | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | R Trader | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | EOS | Co jsou ETF | Bitcoiny | Propad kapitálu | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Můj trading | Intradenní grafy | Trading příležitosti | Akcie Amazonu | Forexové páry | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Zobchodovaný objem | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Trading je byznys | Financial Conduct Authority (FCA) | Obchodovat forex | Globální růst | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Apple (AAPL) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Investiční platforma | Radek Janáč | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Super-cyklus | Komoditní super-cyklus | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | ZISIF | FTSE 250 | Short signál | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Živit se obchodováním | HKD | Profesionální obchodník | Obchodování ceny | Obchodovat breakouty | USMCA | Nové peníze | CLEO.one | Kevin Grulich | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | 3cAnalysis | VIX index | I-Trader | Použití finanční páky | Levné akcie | Globální investoři | Jak obchodovat kryptoměny | Kompozitní index | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trh s ropou | Pipy | Výsledky firem | Pády na burze | Akciový výhled | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Global Forex | Analytické služby | Růst amerického dolaru | Signál na akcie | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | EFTA | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Automatické obchodní strategie | Webová obchodní platforma | TWGold | Předpovědi Saxo Bank | TLAC | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Stanovení ceny | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Kim Fournais | Jiné měny | Výkyvy na trzích | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Jednotná měna | Veřejný dluh | Centrální depozitář cenných papírů | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | Revenge trading | Obchodni metody | Růst dolaru | Platforma pro obchodování | Bitcoin ETF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Snížení volatility | Účely spekulace | CFD DAX | Globální pokles akciových trhů | Ekonomická a politická situace v Itálii | Dopad brexitu | Otevřené obchody | Lukáš Adámek | Vysoké zisky | Petr Kouba | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Obchodní grafy | Finanční operace | Já Trader | Makroekonomické statistiky | Technický obchodník | Denní obchodník | Fundamentální obchodník | Dlouhodobý obchodník | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Kdy nakoupit akcie | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Super obchod | Profesionální trader | Obchodní operace | Makroekonomické strategie | PurpleZone | Skalpování | Způsob obchodování | NAGA MT4 | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Behaviorální vzorce | Emocionální vzorce | Kognitivní vzorce | Intradenní trading | Trading akciových indexů | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Denní obchodníci | Typ tradera | Online obchodní platformy | Forex obchodní platformy | Obchodní platforma pro akcie | Platforma pro akcie a měny | Nejlepší platformy pro obchodování | Platformy pro kryptoměny | Nejlepší obchodní platformy | Moderní obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Elektronická obchodní platforma | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | MTSE | Swingový obchodníci | Vysoký výnos | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Renko grafy | Renko graf | Nastavení Renko grafu | Obchodování Renko grafy | Aktivní trader | Michal Uma | Akcie jsou rizikové | Evropský regulátor | Rekordní růst | Price Action signál | Vysoké zhodnocení | Trading futures | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Dlouhodobý obchodníci | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Atraktivní investice | Inflace v ČR | IPO Instacart | Trading edge | Moje obchodování | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Technická situace | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | STP účet | Strategie carry trade | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Price Action strategie | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Korekce cen akcií | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Zpětný odkup akcií | GoldenPocket | Zákaznická podpora | Demo trading | Obchodování Price Action | GOLDEN POCKET | Nasdaq100 | Obchodování průrazů | Obchodní aktivity | CNY | Analytik report | Trendové strategie | Sójové boby | Obchodní plány | Cena kybernetické měny | Velikost Take Profit | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | Teorie Elliott Wave | BTC CME FUTURES | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | POMĚR LONGŮ a SHORTŮ | BTC VOLATILITY INDEX | BTC MARKET DOMINANCE | TOTAL MARKET CAP | Marek Vaňha | Jak obchodovat Bitcoin | Obchodovat Bitcoin | Elliott Wave Teorie | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Moje obchody | Vysoké zhodnocení kapitálu | Intradenní strategie | Vzestup bitcoinu | Silnější euro | Akcie klesají | Elliottovy vlny | State Street Global Markets | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Analýza kryptoměn | Zájem o bitcoiny | Riziko recese | Prodej ropy | Začít obchodovat | Finanční svět | Market Scanner | Investice firem | Token | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Fibo retracement | Platforma SaxoTraderPRO | Trade ticket | Combo tickety | Depth Trader | Využití marže | Analýza výkonu | Byznys plán | Pattern vigo | NATGAS | Prezidentka ECB | Backtestování obchodních systémů | Haresh Menghani | Volný čas | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Komoditní výhled | Štěpení akcií | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ropné akcie | Akciová portfolia | Swing strategie | Obchodování Pin Barů | Styl tradingu | PGM Market Report | Obchodníci s ETF | STAR | Velké altcoiny | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | GBTC | BTC CME | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Nordea Bank | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akciový výprodej | Likvidita a volatilita | Aplikace Price Action | US dluhopisy | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | Charles Bridge | XTB Research | Akcia | Valeria Bednarik | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | SEBA | SIX | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Nové akcie | Intradenní trader | Variance | Raiffeisen Bank International | Zkušení tradeři | Zprávy z Německa | Bohatí | Kočovný trading | Obchodování na vyšších timeframech | Frekvence obchodování | Oživení ekonomiky | U.S. Dollar index | Price Action Trading | Obchodní situace | Ropa USOIL | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | GBPX | Kapitálové výdaje | Obchodování institucionálních objednávek | Úspěšný live trading | Čeští investoři | Růst mezd | Cena žlutého kovu | Tisk peněz | KB | NGAS | Obchodování přímo z grafu | Obchodní pokyny | US500 | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Enverus | Dění na trzích | PPF | Ukazatel volatility | Globální recese | Denní graf | Intratýdenní | Obchodník intratýdenní | Stablecoiny | Očekávání trhu | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Backtest | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Ziskový obchodník | Obchodník na finančních trzích | Pravidla strategie | Finanční situace | UCITS | MiFIR | Centrální banka Nového Zélandu | Bublina na trhu | Python | Pohyb měnových párů | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | One-click trading | Volba intradenních obchodníků | Obchodování v grafech | Stop-Loss pokyny | Risk Reward Ratio | Programovací jazyk | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Dobrý obchod | Poziční obchody | Sestavení obchodního systému | Obchodní systém CCI a EMA | SuperTrend | Indikátor SuperTrend | Vstup do LONG pozice | Vstup do SHORT pozice | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | ESG | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Akcie roku | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Price Action analýzy | Edge | Profesionální obchodníci | Výhody intradenního obchodování | Nižší volatilita | Swingová obchodní strategie | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | High risk | Zkušený trader | Zerohedge | Kakao | Ceny kakaa | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | Analýza měnových párů | 10Y US NOTES | US NOTES | EXY | EURO INDEX | Nastavení Stop-Loss | Kryptokomunita | Hospodářské dopady | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Společnost BOSSA | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Trading na forexu | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Série ztrát | Střednědobé obchodování | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Rozšíření krize | Correlation Matrix | Oslabování japonského jenu | Mnoho ziskových obchodů | Jednoduché obchodní systémy | Konfluence více faktorů | Alipay | Ant Financial | Ředitel Saxo Bank | S&P 500 Index | TOPIX | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Death cross | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Káva | Indikátor ZigZag | Rozhodnutí americké centrální banky | VIP seminář | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | TRX | Linear Regression | Německá vláda | IOT | Patterny | Snížení úrokové sazby | Algo | Ropné firmy | Trinity | Výstup z obchodu | Ziskoví tradeři | Ziskový trader | Dosáhnout úspěchu | Ztrátový obchodník | LNG | Dodržování obchodního plánu | Indigo | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Částečný odprodej | Jak vybrat nejlepšího brokera | Přístup do VIP zóny | Jak začít investovat | XTZ | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Praktický příklad | Myšlenka | Hypotéza | Tradingová rozhodnutí | Standardní odchylka | Praktická ukázka | Analýza dat | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | FRED | Nositel Nobelovy ceny | Vyšší volatilita | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Akcie Alibaby | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Slušné zisky | Akcioví obchodníci | Trader 2.0 | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Riziko pro investory | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | Tezos | Roční návratnost | BAT | Risk-off | Parlamentní volby | SP500 CFD | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | IIF | Obchodovat na burze | Obchodování s trendem | Pravděpodobnost úspěchu | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Růst cen | Equity křivky | Průběh equity křivky | Technická analýza na forexu | BSC | Zůstatek | Studie | Vstup Saudi Aramco na burzu | WTI CFD | Co jsou klouzavé průměry | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Rozdíly SMA a EMA | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Crypto trhy | Time Frames | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Altcoin market cap | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Co bude | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Obchodování akcií u LYNX | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Black Friday | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Ceny amerických akcií | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | All Time High | PoW | FXstreetCZ | Vyhlídky | Hong Kong | Měny rozvíjejících se trhů | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Domácí měny | Záhada | INTC | FX Analýza | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | 5G | Intradenní graf | USDTBTC | EUR Index | AION | Alty | TETHER vs BTC | Oblast rezistence | Oblast supportu | Evropští investoři | Dluhopisoví investoři | Rorschachův test | Dvojité dno | Trend dolů | CHNComp | KOSP200 | Josef Lukáč | Financovat | Příběh milionáře | Filip Para | Základní prvky obchodování | Prvky obchodování | Intradenní styl obchodování | Poziční obchodník | Zkontrolovat trhy | Sofistikovaný byznys | Uspět na finančních trzích | Složitý byznys | Master Candle | SMA | Statistika | Předpovědi | Chronoekonomický pohled | Predikce vývoje finančních trhů | Predikce vývoje | Technologický sektor | Richard Stříbný | Miloš Mikolanda | INSTITUT CHRONOEKONOMIE | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Nastavení mysli | Vyhlašování zpráv | Michal Šnobr | Ján Hájek | Poslanecká sněmovna | Růst japonské ekonomiky | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Historické události | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Váš trading | Být trpělivý | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Špatná nálada | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Viceprezident ECB | Lukáš Lipovský | Zdražování | Rostoucí mzdy | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Elliott Wave predikce | EW | Růstový impuls | DAX-FTSE | Indexový spread | NAFTA | Britové | Risk to reward ratio | Multitasking | Finanční ztráty | Cvičení | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Počet zemřelých | Cenová analýza | Nebezpečné pohyby | Vybírat zisky | Slabý trend | Největší producent ropy | Cenové formace | Rostoucí klín | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Obchodní smlouvy | Celkový zisk | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Růst amerických akcií | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | HDP Německa | United Technologies | Farmaceutická společnost | Amgen | Airbus | Nord Stream | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | NN Group | Sev.en Energy | ČVUT | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Vývoj devizových rezerv | Jak určit trend | Edward Moya | NSDQ | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | JXY | Analýza japonského jenu | Americké centrální banky | Libra klesá | Currency index | Specifika obchodování | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Skupina Kofola | Evoluce | Metalurgie | AXA | Fed index | Švédská Riksbank | Optimismus investorů | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Významné zisky | Kybernetické měny bitcoin | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Benjamin Franklin | Bydlení | Vánoční svátky | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | EY | Akciový sektor | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Nejlepší akcie | Yandex | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Předsevzetí | Kraft Heinz | KLDR | Výnosy státních dluhopisů | Průmyslové podniky | Peking | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Shortování akcií | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | Růst akciových trhů | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Peter Hupka | Point of Control | ValueArea High | ValueArea Low | Price Action formace | Daily POC | Value Area | Volume indikátor | Volume Profile indikátor | Nejužitečnější indikátor | Indikátor Volume Profile | Indikátor VP | Objem objednávek | CFA | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Commodity index | German DAX | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Stoupající trend | Výroba aut | Washington | Daimler | Finální odhad | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Sezónnost | Hýbat trhy | RBA | Budoucnost | Experti | Krátké (short) pozice | Výplaty dividendy | Zemědělství | Negativní zprávy | Nejbližší rezistence | KRW | INR | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Vzdělávat se | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Pohled tradera | Ministr financí Steven Mnuchin | Breakouty | Tržní trendy | Vzdělávací video | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Co je Blockchain? | Jak funguje Blockchain? | Úvod do kryptoměn | Fork | BTC (Bitcoin) | BCH (Bitcoin Cash) | Zadání transakce | Potvrzení transakce | Uložení transakce do bloku | Josef Zeman | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Bankroty | SAP | iRobot | IRBT | Stažení indikátoru | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Nájmy | Velké firmy | Tesla Inc. | Ceny energií | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu | Denní volatilita | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Vladimír Beszédes | Krach | Pattern 123 | Komunikace | Prezidentka Christine Lagardeová | Údaje o HDP | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Davos | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Ján Kopil | Koronavirus | Dominancia | Dominancia BTC | Kapitalizácia altcoinov | Kapitalizácia | Michal Stupavský, CFA | Google | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Koronavir | Wales | Hodnota transakcí | Trhy | Čínské úřady | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silné měny | Slabé měny | American Express | Financial Conduct Authority | Obchodnický život | Kagi chart | Point and Figure | Renko chart | Renko | Náhled na trhy | Ziskový obchodní systém | Co je Renko graf? | Grafy Renko | Pohyby cen | Grafy Renka | Změny cen | Výpočet Renko grafu | Obchodní strategie RENKO grafu | Indikátor Renko | Zadání obchodních příkazů | Renko strategie | Separátory období | Zvýšení účinnosti | Rostoucí trendové čáry | Virus | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Koronavirus z Číny | Motto týdne | Pokles | Situace | Blue-chip | Pravidelné investice | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Americká Federální rezervní banka | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Konzultant | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | Las Vegas | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Lehká ropa WTI | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Vstupní signály | Pravděpodobnost ztráty | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Píle | BABA | Růst v eurozóně | Akcie Alphabet | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Techničtí obchodníci | Obchody | Výdaje | Obchodované páry | LearnToTradeTheMarket | Objem 1 lotu | Pesimismus | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | FCF | BP | Americký ISM | Indikátor Volume | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Čierna labuť | N. N. Taleb | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Amerika na prvním místě | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Wish | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | Pin Bar formace | Falešný signál | Prvky technické analýzy | Americké banky | Průměrná cena | Nejobchodovanější komodity | Brent Crude Oil | Natural Gas | NFP data | Intraday obchodovanie | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Analýza BTC | Technická analýza BTC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Dolarové páry | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Technický indikátor | Moving Average Convergence Divergence | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Nenahraditelné komodity | Vzdělávací cyklus | Pokračování poklesu | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Pattern Details | Autochartist Risk Calculator | Přehled Signálů | Bez rizika | Investiční portfolia | Nové obchodní příležitosti | Správci aktiv | PMI ze sektoru služeb | Gilead Sciences | Údaje z USA | Globální indexy | FedWatch | FinTech akcie | Ekonomické recese | Obchodování pomocí indikátorů | Časová náročnost | Obchodování odrazu | Obchodní myšlenky | Index nákupních manažerů ve výrobě | Šéfka ECB | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Ceny nafty | Výsledek obchodování | Popis strategie | Guru | Mladší investoři | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Aktuální Price Action | Čínské exporty | Překoupenost | VOLX | Volatilita na finančních trzích | WP | Lídři EU | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Davové psychózy | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Investovat do fondů | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Masový výprodej | Poradci | Aerolinky | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Masivní nákupy | Deficit státního rozpočtu | Extrémní strach | Index strachu VIX | Charlie Munger | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | CSI China | Medvědí trend | Americká centrální banka dnes | Další vývoj | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Dopad na finanční trhy | Americká seance | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Vlastnit akcie | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Pokles vývozu | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Inflace v EU | Odhad inflace | Prostor k růstu | Propad poptávky | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci | Rozkolísaný | Texas | Louisiana | Internetový obchod | Bilion dolarů | Prodeje domů | Vydělat peníze na FOREXu | Peníze na FOREXu | Perpetuum mobile | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Algoritmy | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Kroky centrálních bank | OSVČ | Kongres | Automobilka Volkswagen | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Divergence indikátoru | Páka | Velikost lotu | Celková otevřená pozice | Riziková pozice | Průmyslové komodity | Keynes | Fundament | Část traderů | Posílení amerického dolaru | Data o nově nakažených | Prohlášení politiků | Doplnění kapitálu | Ukončení pozice | Iracionální panický pohyb | Iracionální | Panický pohyb | Ukončit obchod | Ukončit obchod se ztrátou | Obchod se ztrátou | Přikoupení | Negativní korelace | Dopad na volatilitu | Cik-cak pohyby | Stop-Lossy | Margin-Cally | Hotovost | Zahraniční dluh | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Extrémní volatilita | Extrémní volatilita na trzích | Nákaza virem COVID-19 | Nákaza virem | Dopady volatility na světové trhy | Cenové vývoje | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Italský akciový index | Britský akciový index | Akcie Itálie | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Prostor pro pokles | Záchranný balíček | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | ITV | Potenciál | Allianz | Dění ve světě | Propad HDP | Ceny elektřiny | Viry | Živobytí | Historické pohyby | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Buy-stop | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Reálné mzdy | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Psychologie tradera | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Special Report | Růst nezaměstnanosti | Americké žádostí o podporu | Saúdové | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Vášeň pro obchodování | Vášeň | Závislost | Obchodní vášeň | The Passion Paradox | Brad Stulberg | Galen Woods | Trading Setups Review | Tradingový život | Kniha The Passion Paradox | Touha po úspěchu | Strach ze selhání | Sláva | Vášeň pro trading | Ukazatel úspěchu | Náročná práce | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Koronakrize | Swapové body | Vláda USA | Podíl na trhu | FAO | Údaje | Můj trade | DPH | Mexiko | Strach ze ztráty | Ztrátové obchody | Omyl | Prodělat peníze | Signály oživení | Eni | Výroba v Německu | Patenty | Veřejný sektor | Velké volatility | Možnosti obchodování | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Korekce ztrát | Pohonné hmoty v ČR | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Velikonoce | Mozek | Dobré návyky | Rutina | Obchodní návyky | Životní styl | Dostatek energie | Zpravodajské služby | Německé automobilky | Snížení produkce | Sbor volitelů | JPM.US | WFC.US | FANG | DAWN | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | David Frost | Oregon | Více peněz | Vedení ČEZ | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | Index US500 | Microsoft Corp | US Bancorp | Pokračování rostoucího trendu | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Kde investovat | Jiří Makovský | WELL | CME futures | Fundamentalisti | FX Aktuality | Majitel | Úspory | Otevírání ekonomik | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Pohled na trading | Obchodník úspěšný | Disciplinovaní obchodníci | Vzrušení | Obchodovat na trzích | Správy peněz | Uzavření trhů | Indikace | Strategy Provider | Portfolio manageři | Sell obchody | Analýza tradera | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Rizikové averze | SaxoStrats | Propad ceny | Trade | S&P500 | Guvernér australské centrální banky | Producenti ropy | Průměrný výnos | Nizozemsko | Oilprice | Oilprice.com | Cit pro trhy | Selský rozum | Ropný magnát | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Poptávka po pohonných hmotách | Obchodování bez přerušení | Závislost na tradingu | Vstoupit do obchodu | Obrácená Hlava a ramena | Oslabení akcií | Obchodování s ropu | Reddit | Debata | Tweety | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Institut GfK | Posílení | Legendární investor | Euro dolů | Joe Biden | Nástroj technické analýzy | Testované období | Zvyšující se likvidita | Data z trhu práce | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Superpočítač | Sazba Fedu | Pracovní síly | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Shell | Ekonomická realita | Maloobchod | Jiří Hruška | Halving bitcoinu | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Blízký východ | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | Rozhodnutí australské centrální banky | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | Euro klesá | PEPSICO | Snížení odměny | FOMO | Strach ze zmeškání | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Oživení hospodářství | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Objem obchodní pozice | Možný zisk | Potenciál zisku | Wolt | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Politická nestabilita | Kontrakce | Výsledky NFP | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Bitcoin halving | Dluhy | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | COT (Commitments of Traders) | Členské země | Alternativní kryptoměny | Davový efekt | Dominance bitcoinu | Zalistování na burzu | Pokrok ve vývoji | Síť kryptoměny TRX | Burza Binance | Investovat do alternativních kryptoměn | Dynamický trh | Dynamický trh s kryptoměnami | Technologický pokrok | Link | Znalý investor | ONE | Největší burza | Čínské kryptoměny | Frekventovanost hashtagů | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Chování na trhu | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Rostoucí potenciál | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Protikoronavirová opatření | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Silná rally | Potenciální zisk | Pocket Option | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Manažeři | Zájem o hypotéky | Contemporary Amperex Technology | CATL | Klíčové oblasti | Eli Lilly | Růst Bitcoinů | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Obchodovat dlouhodobě | Nastavení indikátorů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Aktivity společnosti | Pokles k supportu | Renault | Klesající trendová linie | Držení obchodu | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Josef Nykl | Otevřít obchodní účet | Technologické centrum | Investované peníze | Mondelez | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | FRA40 | Vakcíny proti koronaviru | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Tempo růstu HDP | Koronavirové pandemie | Hertz | Dlouhodobý výhled | Obchod na Forexu | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Zbrojovka | Lagující indikátory | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Britské firmy | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Peter Svátek | Gambling | Obchodovaný objem | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Nepřipravenost | Dlouhodobé rezistence | Zprávy z finančních trhů | Projevy představitelů vlád | Plánování obchodů | Vytvořené obchodní plány | Neočekávaná událost | Zbytečné ztrátové obchody | Vrcholení koronavirové krize | Období neočekávaných událostí | Zbytečné ztráty | Aktivní obchodník | Divoká období | Pokračování růstu | Evening Star | Mário Centeno | Poptávka po zlatě | Zpomalení inflace | Vladimír Růžička | Období krize | Světové indexy | Four Candle Hammer Strategy | Strategie páté svíce | Obchodování pomocí Price Action | Klasické technické analýzy | Obchodovat Price Action | Index Nikkei 225 | Růst mědi | Nevada | Nestlé | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Denní volume | Foxconn | Propad cen | Google Trends | Výplata | Rostoucí trend | HDP EU | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodování proti trendu | Skalpeři | Signály do obchodu | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Investiční aplikace | Správce aktiv | Roční výkonnost | ZIL/BTC | ZIL | Cardano | Index průmyslové výroby | Představenstvo | Restrukturalizace | Druhá vlna | Podnikatelské aktivity v USA | IDEA | Nízké sazby | Mississippi | Akcie Wirecard | Práce z domova | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Jasný signál | Exporty | Dopad pandemie | MAM | VPS | Ant | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Akcie v Americe | Risk na obchod | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Chorvatsko | Leva | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Zbohatnutí | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Velikost obchodních pozic | Swingový trading | Větší pozice | Zpětná analýza | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Německý maloobchod | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | Výplach | Aktuální obchodní seance | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Američtí politici | Verizon Communications | Obchodovat na forexovém trhu | Větší objemy obchodů | Otevřené obchodní pozice | Styl pozičního tradera | Dlouhodobý forexový obchodník | Směřování ceny | Předpokládaný profit | Přehled o dění na trhu | Malé zisky | Účinné strategie | Malé ztráty | Vytvoření strategie | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Trendová strategie | Strategie dlouhodobého obchodníka | Sledovat tržní trendy | Jak se tržní cena vyvíjí | Tržní šum | Identifikovat trendové pohyby | Trendové pohyby | Styl typický pro poziční tradery | Vnímat grafy | Určení dlouhodobého trendu | Technologické společnosti | PlanB | Reálná hodnota | Společnost XTB | Cenové patterny | Názory lidí | Znovuotevření ekonomiky | Důležitá rezistence | Korekční fáze | Akcie těžařů | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Bull Trap | Reliance | Progres | Úspěšně obchodovat | Konkrétní plán | Příležitost ke vstupu | Mírná korekce | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | Americké vládní dluhopisy | Silný trend | DeFi | Kryptoměna Cardano | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nikl | Akcie u LYNX | Největší firmy | Důvěra | Tradingové kariéry | Candlestick Patterns | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Přístupy k tradingu | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Kreativita | Tvůrčí myšlenkové pochody | Myšlenkové pochody | Kreativita v praxi | Obchodníci a kreativita | Politické události | Významné události | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Obchodovat pomocí Price Action | Chop trend | Netrendový trh | Trend krátkodobý | Časový úsek | Určování trendu | Statistické výhody | Výhody v obchodování | Agresivnější metoda | Konzervativní metoda | Držení finančních prostředků | Použití Price Action | Používat Price Action | Časové trendy | Klesající tendence | Vstupy do pozic | Možné zisky | Cenové hladiny | Dlouhodobí obchodníci | Ziskové pozice | Lepší výsledky | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Dluhopisy a zlato | eMan | Setkání zemí OPEC | Velký propad | Podhodnocený | Analytik XTB | Hnojiva | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Přeobchodování | Air Liquide | Fear and Greed Index | Počet akcií | Fear and Greed | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 200 | Turecká lira (TRY) | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Coca-Cola | Equivolume | CandleVolume | Three Line Break Chart | Heikin-Ashi | Zobrazování ceny | Analyzovat vývoj kurzu | Opakující se vzory | Analýzy pomocí technických indikátorů | Bar chart | Line chart | Japonský svíčkový graf | Japanese candlestick chart | Obchodování pomocí čisté ceny | Typy grafů | Japonské svíčkové grafy | Charting | Interpretace svíčkových grafů | Analýza ceny | Kryptotrh | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výrobní index | FTMO | Holdingová společnost | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Výrobce baterií | SPAC | Zhodnocení akcií | Platforma eToro | Typ obchodování | Vývoj indexu Nasdaq | Vývoj ceny mědi v USD | Big Tech | Klimatické změny | Delta Airlines | E-mini futures | Odborníci | Výrazný pokles libry | Peso | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Potvrzovací signál | Signál ke vstupu | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Změny v ekonomice | Snížení emisí | CFR | Budoucí vývoj | Sebekázeň | Největší finanční trh | Psychický tlak | Velké množství obchodů | Základy tradingu | Identifikovat trend | Řízení obchodu | Identifikovat trendy | Silné stránky v tradingu | Vývoj výroby automobilů v USA | Vývoj výroby automobilů | Vývoj indexu NAHB | NAHB | Prognóza americké centrální banky | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Nasdaq Bank | Propad cen akcií | Příběh krize | Ropa dnes | Volatilita na NASDAQ | Technický signál | Krátkodobé dno | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Kvalita obchodní platformy | Žebříček nejlepších brokerů | Opteck | Gembell Limited | Gembell | Diverzifikovat | Snižovat riziko | Použití fraktálů | Fraktál | Wiliamsův fraktál | Williamsův fraktál | Bill Williams | Nákupní příležitosti | Počet úmrtí | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | BNB/USD | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Nejlepší Price Action | Marathon | Vinci | Český veřejný dluh | CFMS | Akcie CFMS | Průmyslové zakázky | Nejvýraznější růst | Pokles průmyslové výroby | Poptávka po akciích | Agresivní strategie | Obchodování s vyváženou strategií | Svícnové grafy | Řízení rizikové expozice | NextEra | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Lockdown | Negativní úrokové sazby | Ceny bytů | CPI v USA | Americké měny | iPhone | Walgreens | Dopady amerických voleb | MicroStrategy | První peníze | Akciové portfolio | Koncern | Embargo | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Růst zlata | BNB | Defi | Nařízení | Dobrý byznys | Epidemické situace | Intel | Zásoby benzinu | Automatické obchodní systémy (AOS) | Strategie dosahující vysoké úspěšnosti | Princip strategie | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Obchodování s futures | Futures na ropu | Pozice velkých spekulantů | Moneta | Technologické tituly | Vlny koronaviru | SAP AG | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | CSCO | Uniswap | UMA | Compound | Přivýdělek | Poklidné obchodování | Vytvoření kancelářského prostoru | Klidný prostor | Trading doma | Zápal pro trading | Kancelářský prostor | Komfortní kancelářský prostor | Výsledky amerických voleb | Tržní výhled | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | GLE | Úspěšní tradeři | Electronic Arts | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Strategie Supremacy | Supremacy | Supremacy strategie | Nové zprávy | Vakcína proti covidu-19 | Bull run | Slábnoucí euro | Kritické myšlení | Matematické dovednosti | Číst grafy | Předpovídat trendy | Matematické statistiky | Riziko a výnos | Vypočítat si riziko a výnos | Vypočítat si riziko | Broker XTB | Akciové investování | Signál do short pozice | Týdenní tržní výhled | Balík pomoci ekonomice | Letecká doprava | QCOM | Zpětné testování | ACA | ACA.FR | Záznam konference | Producent ropy | Druhý odhad amerického HDP | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Pasivně investovat | Představitelé americké centrální banky | Fear of Missing Out | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | Směr obchodů | SPGI | Oživení poptávky po ropě | Spotřebitelská poptávka | Joel Kruger | Výše mezd | Proražení | Nastavení trhů | Vzorce chování | AAPL.US | Nio | NextEra Energy | Tesco | GME | GameStop | GME.US | Lyft | CD Projekt | Výběr akcií | CELO | Nezávislý obchodník | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | BIDU | Lego | Očkování | Cointelegraph | LEN | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Kapitalizace Tesly | Trumpova vláda | Mutace koronaviru | Nano | Longový obchod | Příklad prodeje | Příklad nákupu | Ceny aktiv | MGM | Plný úvazek | Velký kapitál | Voda | Index DE30 | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | Lenovo | Paralýza | Dow Jones a S&P 500 | Denní rutiny | Svět kryptoměn | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | Indikátory volatility | PMI ve výrobě | Proražení rezistence | VET | ADA | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Zvýšení ceny | Server FXStreet | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Brands | KKR | Dopad na akcie | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Dlouhodobé obchodování | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | Dopad na trhy | Bidenův stimulační balík | Tilray | MRK | SNY | CARA | MJ | Obchody na forexu | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | WU | Klienti XTB | CryptoCred | Příkaz stop-loss | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | Nastavení money-managementu | Zablokovaný trader | Nákupní obchod | Vhodné akcie | Nastavení Fractals indikátoru | Trading strategie Alligator | Strategie Alligator | Fractals | Aligator | Fraktál indikátor | Pravidla obchodování Alligator | Pravidla obchodování | Obchodování Alligator | Mediánová cena | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | GameStop (GME.US) | Josh Olszewicz | WhalePanda | DonAlt | Loomdart | Akcie Gamestop | Marriott | PEP | Akcie AMC | WallStreetBets | Envelopes | DAX (DE30) | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Outstanding shares | Intradenní pohyby | Velké investiční fondy | Express | Koss | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Indikátor Envelopes | Moving Average Envelopes | Identifikovat změny trendu | Vstupní signál | Začátek nového trendu | Trend-following indikátor | Začínající rostoucí trend | Problémy s likviditou | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Cenový gap | Velikost společnosti | Nákupní horečka | Mincovny | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění | Brent (OIL) | Finanční výsledky | Dynamický růst | UNH | Finanční výkonnost | Ark Invest | Maersk | Anheuser-Busch inBev | Cena dogecoinu | FTX | Dlouhodobá předpověď | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | Obchodování s emisemi ETS | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Spotify | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vklady a výběry | Trojitý vrchol | Trojité dno | Trendové linie | Pozice spekulantů | Růstový trend | Obchodní rutina | Kering | KER.FR | KER | AIG | FOMC minutes | FinTech akcie 2021 | WFC | Akcie Wells Fargo | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Rostoucí výnosy | SPWR | PMI indexy | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Třetí vlna | Falešné signály | Definice skluzu | Skluz | Malá likvidita | Výdaje u obchodování | Jak snížit výdaje u obchodování | Jak snížit výdaje u obchodování Forexu | MXN | ZAR | HKD - Hong Kong Dollar | MXN - Mexican Peso | CNY - Chinese Yuan | SGD - Singapore Dollar | KRW - South Korean Won | ZAR - South African Rand | RUB - Russian Federation Ruble | INR - Indian Rupee | Air | Graf US500 | Sentiment investorů | Tvrdý lockdown | Kryptoměny a trading | Informace o kryptoměnách | Více obchodů | Golden Cross | Golden Cross (zlatý kříž) | Zlatý kříž | Patterny Price Action | Investoři a obchodníci | Velký drawdown | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Herní průmysl | XOM.US | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Strach ze zmeškání příležitosti | Zmeškání příležitosti | Trend na ropě | Pohyb trhu | Dlouhodobé S/R zóny | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Omezení rizika | Silný růst | Banco Santander | Pandemie covidu-19 | Apple (AAPL.US) | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Obchodní kalkulačka | Heatmap | Obchodovaný instrument | Kalendář s fundamenty | Vedlejší měnové páry | Exotické měnové páry | VOW3.DE | Otevření forexového účtu | Chainlink (LINK) | Decentraland | Decentraland (MANA) | ForexNation | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | AMC Entertainment (AMC.US) | Hodnotové akcie | Quadruple witching | Mentor | Online trading konference | Trading konference | Prezident Erdogan | Vývoj pandemie | Kansas City Southern | KSU | Hypoteční splátky | VWAP | Víkendové svíčky | Porovnání více instrumentů | Indikátor reálného volume | Volume z futures burz | Volume z futures | VWAP indikátor | COT indikátor | Komoditní tradeři | Indikátor pivotních bodů | Indikátory sezónnosti | Tržní pohyb | Indikátor sezónního trendu | Nastavení platformy | Funkce xStation | Platforma xStation 5 | xStation 5 | Krátkodobí tradeři | Provedení pokynu | Práce s grafem | Zobrazení grafů | Nastavení grafů | Funkce pro tradery | Užitečné funkce | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Blížící se fundament | Zvýraznění obchodních seancí | Breakoutové tradery | Vynechání víkendové svíčky | Zobrazení obchodní seance | Vyčíslení rolování | Data minulých rolování | Čekající pokyny | Inteligentní vkládání pokynů | Cenové alerty | Cenové alerty (upozornění) | Zadání cenového alertu | Procentuální pohyby | Pokročilé funkce | Recenze platformy | Recenze platformy xStation | Platformy xStation | Uzamykání zisků | Řízení pozic | Loď Ever Given | Ever Given | Pohyb ceny | GRMN | Velikosti pozice | ISM ve službách | Dividendový kalendář | EDF | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Více časových rámců | Platformy MT4 | Uzavřít všechny pozice | Data o inflaci | Obchodování gapů | AMD | COIN | Krok za krokem | Výše nájemného | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Inverzní hlava a ramena | Krypto trh | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Bearish Engulfing | Formace Bullish Engulfing | Bullish Engulfing | Visící muž | Oběšenec | Padající hvězda | Shooting Star | Hanging man | Zvýšení úspěšnosti | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Ceny ETH | Typologie tradera | Měď (COPPER) | MindMed | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Rostoucí ceny | Potenciál obchodu | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Objem transakcí | Kotační měna | Co je to měnový pár? | Vlastnosti hlavních měnových párů | Regionální měnové páry | Náklady na obchod | Čas obchodování | Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | DOGE | Dluhový strop | Trading.com | Poptávka po mincích | Větší korekce | Větší zisky | Nárůst objemů | Kellogg | Netrendové období | Vstup do pozice | Zlepšení epidemické situace | Strategie pro zlato | Jednoduchá strategie | Boční trend | Přeprodané oblasti | Býčí Inside Bar | Medvědí Outside Bar | Využití indikátoru Envelopes | Goldman Sachs Group | Saxo Group | Triple Bottom | Triple Top | Jak obchodovat patterny | Patterny Double Top & Double Bottom | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Jak používat patterny | Shiba Inu | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Sledování grafu | Užitečnost technické analýzy | Cenové akce | Informace o ceně | Rozhodnutí obchodníka | Cenové úrovně | Optimistický signál | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Pandemie COVID | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | HB Index | Ceny realit | Analytické fórum | Pád bitcoinu | Zaměření investorů | Jak obchodovat Price Action | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Těžaři | Obavy z inflace | API | Oslabení | Meme akcie | Infrastrukturní plán | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Retailový obchodník | Náhled na trh | Propracovaná obchodní strategie | Pokročilé obchodování | Cenový pattern | Nerozhodnost trhu | Obchodování Inside Baru | Princip obchodování | Fibonacciho extension | Mother Bar | Trader Jan | Klínová formace | Martin Klass | Dlouhodobé obchody | Základy fundamentální analýzy | Způsoby obchodování | Obchodovat ve směru trendu | KOL | Omezování nákupů aktiv | Zajištění proti inflaci | IB | Údaje o nezaměstnanosti | VIX index (VOLX) | Plány | Cíle | Příležitosti | Trader René | Trader René Remšík | Sell obchod | Používání Price Action | Momentální trend | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Dlouhodobý support | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Mali | Platný signál | Tržní prostředí | Současné tržní prostředí | Shortování | CDR.PL | CDR | Akcie CD Projekt | McDonald's | Změny ceny | Cyklus zvyšování sazeb | Nový cyklus | Významné zprávy | Obchodování na trhu | NASA | Programátor | Vyšší úroveň | Úspěšné osobnosti | Životopisná kniha | Tradingové fórum | Podcast | Zajímavý rozhovor | Obchodní výsledky | Neobchodní aktivity | Obchodní dovednosti | Živé semináře | Obrovský potenciál | Dividendy ČEZ | Finanční vzdělání | Varianty koronaviru | Obchodování a investice | Domino efekt | Technologie | MAN | Tržní analýzy | Ripple (XRP) | Obchodní aplikace | Dolarový index (USDIDX) | Úroveň technické analýzy | Základní úroveň technické analýzy | Rizikový profil | Krátké obchodování | Plnění objednávek | Četnost obchodů | Poplatky účtované brokerskou společností | Algoritmické obchodní systémy | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Struktura ceny | Key level | Odraz ceny | Klíčový level | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Pohyb dolaru | Koncentrace | Dosažení úspěchu | Rychlý zisk | Očekávání zisku | Pravidla řízení peněz | Trenér | První obchody | Engulfing pattern | UST | Otevřené ztráty | JAR | Čínský výrobce | DG | AXP | AI | COST | KO | Chování velkých hráčů | Současný trend | Algotrading ve Forexu | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | BHP | Letní období | Flexibilita | Stabilní zisky | Načasování | Letní obchodování | Čínský CHNComp | Denní obchodní aktivity | Conformis | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Otevřené pozice | Omezené dodávky | Tržby ze služeb | Rekord | Příjmy z reklamy | Současné ceny | Google Play | Pokročilá technická analýza | Bilion | CAR | Přehled výkonnosti | Smíšená portfolia | Čistě akciová portfolia | Výkonnost akciových ETF | Profit daytradingu | Ziskový potenciál | Potenciál daytradingu | Daytradeři | Zbohatnutí daytradingem | Charakteristika daytradera | Zkušenosti na trhu | Velikost obchodního kapitálu | Volatilní výkyvy | Obrovské výnosy | Druh obchodování | Denní obchodování se ziskem | Nezbytné riziko | Riziko denního obchodování | Významná rizika | Pochopení fungování trhů | Příběhy o úspěchu | Dobré načasování | Štěstí | Náhoda | Nešťastná náhoda | Profesionální denní obchodníci | Znalosti trhu | Hluboké znalosti | Posouzení tržní situace | Přístup k maržovému účtu | Zisková strategie | Více krátkodobých příležitostí | Vedení obchodního deníku | Sestavení obchodního plánu | Konzistentně ziskový obchodník | Konzistentně ziskový | Potenciální profit | Bankovní skupina | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Mateřská společnost | DCC | Přemýšlení | Chování | Životní cíle | Pocity | Vizualizace | Ovlivňování | Interpretace | Logistika | Marriott International | OXY | Svíčkový pattern | ARK Fintech Innovation | Projekce | TWS | VIAC | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Skalpovat | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Dojima | Technické obchodní strategie | Analyzování | Kulatá čísla | Potvrzení signálu | Dobré obchodní příležitosti | Páteční NFP | Použití indikátoru | Důležité zprávy | SHIB | Cena kryptoměny | Objem peněz | Index Russell | Zahraniční společnosti | Byty | Čínské přístavy | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Velké instituce | Index US30 | ARK Fintech Innovation ETF | ARK Innovation | Richemont | Medián | Bonusy | SpaceX | SPOT | Základní pojmy | Správné řízení peněz | Začátečník | FX příležitosti | Lidské činnosti | Školení | ASX | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Proočkovanost | Proočkovanost obyvatelstva | Náskok Británie | Vlna pandemie | Vývoje počtu denních úmrtí | Úmrtí na koronavirus | Koronavirus ve Velké Británii | Úmrtí na koronavirus ve Velké Británii | Inflace ve Velké Británii | Meziroční inflace ve Velké Británii | Společnosti | Snižování tempa nákupů dluhopisů | Osobnosti tradera | Zlomový okamžik | Opatření | Vrcholy | Dna | Risk-Management | Digitální platby | Dlouhodobé strategie | Jarroo | Bezindikátorové strategie | Strategie Jarroo | Jaroo strategie | TraderPro | ETX TraderPro | ETX MT4 | Společnost Monecor | Evergrande | Rychlý růst | Nájemní bydlení | ANO | Atlantský Fed | Uhlí | Vysoká poptávka | Petr Mašláň | Juniorská škola tradingu | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Ceny plynu | Solana | Workshop | Tradingové konference | Pocit z obchodu | Gannův čtverec | Čtverec 9 | Gannovy teorie | William Delbert Gann | Obchodník s akciemi | Gannovy úhly | Kruh 360 | Šestiúhelník | Gannovy metody | Metody předvídání trhu | Předvídání trhu | Gannovy metody předvídání trhu | WD Gann | Gannův Čtverec 9 | Geometrické vztahy | Jak funguje Gannův čtverec | Tržní trend | Nejdůležitější ukazatele | Extrémní počasí | Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Parametry obchodu | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Macau | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Volume Spread Analýza | Volume Spread | VSA | VSA strategie | Etherea | Noční obchodování | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Pracovní den | Forex pozice | UK100 | Index UK100 | UK FTSE 100 | Opačný trend | Cash flow výnos | Výsledek zasedání Fedu | BNP | Sentiment indikátory | Forex brokeři | Pokračování trendu | Podcasty | UBS Group | Kryptoanalytik | Samou | Telecom | mmBtu | Produkce v Číně | Cena DOGECOINu | Gamble | Scaling In | Metoda Scaling In | Scaling Out | Styl martingale | Pokročilé obchodní metody | Aspekt money-managementu | Celkové riziko | Částečné riziko | Jak diverzifikovat | Klíčový údaj | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Úspěšnost strategie | Trader Workstation (TWS) | Příklady obchodování | Nejnovější zprávy | Výsledky intradenního tradingu | Formace Hanging Man | Inverted Hammer | Hanging Man (Oběšenec) | Obrácené kladivo | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Pattern Obrácené kladivo | Obchodování s patterny | Algoritmus obchodování | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zhoršení nálady | Češi | Energetické krize | Wells Fargo (WFC.US) | Citigroup (C.US) | C.US | Rychlý růst cen | Makro stratég | Vysoké ceny | Konfluenční oblasti | Pravidla hry | Giorgia Meloniová | Situace na finančních trzích | Složení portfolia | MoneyExpo | Zdravotnictví | Cit pro trh | Problémy s počasím | Nová historická maxima | Pozornost | Obchodování trendové strategie | Parametry obchodní strategie | Hodnoty MACD | Uzavírání obchodů | Buy obchod | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Ruská společnost | Naše obchodní strategie | Zboží dlouhodobé spotřeby | Jakub Kania | Radek Babčan | F.X.C.G. | Meta | Klima | Výsledky intradenního obchodování | Peněžní prostředky | Vanguard | Morgan Stanley Capital International | Metaverse | MANA | Gravestone Doji | Dragonfly Doji | Meta Platforms | Avis | Polygon | Cena Polygonu | Zvýšení sazeb v eurozóně | Maxim Manturov | Česká národní banka (ČNB) | Royal Caribbean Cruises | Globální dodavatelské řetězce | Peter Brandt | Demoverze | Skrytá býčí divergence | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | P/CF | Výpočty P/CF | Price/Cash Flow | Hodnoty P/CF | Jak používat P/CF | iRobot Corporation | Mastercard Incorporated | Goldman Sachs BDC | GoPro Inc | GoPro | Ukazatel pro analýzu akcií | Cena akcií AMD | Hodnota P/CF | Týdenní pivot | Průmyslový sektor | MAST | Raketový růst | Tether (USDT) | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | Indikátor Williams %R | Target | Coinbase (COIN) | Lockdowny | Přístup k obchodování | Investoři do zlata | Americký investiční fond | Fond KKR | Telecom Italia | TIM | Telecom Italia (TIM) | Pozemky | Ceny BTC | Trh s platinou | Booking Holdings | Booking | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Shiba inu (SHIB) | Omikron | Zhodnocení měny | Úrokové diferenciály | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Carry trade obchody | Euro (EUR) | Švýcarský frank (CHF) | | Bear market | Ekonomické teorie | Fibonacciho extenze | Powellovy komentáře | Zlotý | Zlato (XAU/USD) | Předpověď počasí | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Cena aktiva | Cykly | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Extension | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Developeři | Krypto analytik | L'Oréal | Prognózy inflace | Psychologické jevy | Jevy v tradingu | Fundamentální analýzy | Large speculators | Trh se zlatem | Vyhlídky zlata | Cena MATIC | MATIC | Provozovatel sociální sítě | Obchodní tipy | Krátkodobý výhled | Coinglass | Force | Vzdálenosti stop-lossů | Supportní pásmo | Základní sazba | TerraUSD | Focus | Největší americké společnosti | Konvergence | Covidové krize | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Miliardy USD | Grafické karty | Pokles zlata | Klesající trojúhelník | Zvyšování sazeb Fedu | Vývoj německého akciového indexu | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Dluhopisy zemí eurozóny | Doporučení k obchodování | Gate | Big tech | Technická analýza akcií | Diamant | XTB Online Trading | Hry | Downing Street | Upravený zisk | Reality | Válka na Ukrajině | Akciový index Nasdaq | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Instituce | Chytrá portfolia | Napětí na Ukrajině | Výkon akcií | Akcie BHP | Pozitivní výsledky | Murray | Formace Pin Bar | Reverzní svíčkové formace | Martin Pring | Pattern Pin Bar | Evoluce svíčky | Vývoj svíčky | Intradenní S/R úroveň | Vytvoření Pin Baru | Jak vstupovat do trhu | Úspěšné obchodování Pin Baru | Jednoduchá svíčková formace | Cenová akce | Sloupcové grafy | Dokonalé Pin Bary | Pin Bary | Cenový pattern Pin Bar | Klesání ceny | Vývoj ceny v grafu | Rejection Bar | Graf svíčkový | Jak obchodovat Pin Bar | Cena SOLANY | Víkendové gapy | Největší investoři | Největší investoři světa | Portfolio akcií | Akciový graf | Supportní zóna | ETF investiční portfolio | Vanguard total stock market ETF | Vanguard growth ETF | Vanguard Information Technology ETF | Vanguard High Dividend Yield | Vanguard high dividend yield ETF | Investování v digitálním světě | Banka State Street | Union Bank | Obor podnikání | Aladdin | Společnost State Street | Nebankovní služby | Akcie State Street | Trendový vývoj | Investiční impéria | Investiční analytika | Realitní služby | Navýšení dividend | Centralizace světové ekonomiky | Analýza trendu | Pozice přes noc | Rusko-ukrajinský konflikt | Klesající struktury | Proražení S/R úrovně | Jiří Feix | Bytové jednotky | Rodinné domy | Radim Maštalíř | Oceňování majetku | HTZ | Luxusní zboží | Frustrující trh | Adam Button | EHS | Elliottova vlnová teorie | Sankce | Směr trhu | Ceny zemního plynu v Evropě | BKNG | Konflikt na Ukrajině | Boje na Ukrajině | AvtoVAZ | Motivace | Erste Group Bank | Rusko a Ukrajina | Světoví lídři | Krize na Ukrajině | Situace na Ukrajině | Gala | BAL | Orsted | Thales | Dassault Aviation | Prima | Ruská krize | VK | GLE.FR | Societe Generale (GLE.FR) | Energetické technologie | Raiffeisen | Applepay | Invaze | Narušení dodávek | XTB Štěpán Hájek | Pokles inflace | Nákupy dolaru | NICKEL | NIKL (NICKEL) | Řetězce | Ranní hvězda | Štěpení | Bolševické revoluce | Zvyšování cen | Forexový carry trade | Forexové carry trades | Vypůjčení měny | Úrokové platby | Úrokové riziko | Normalizace úrokových sazeb | Princip obchodování carry trade | Obchodování carry trade | Silné trendy | Carry trade příležitosti | Aktuální carry trade | Úrokový zisk | Nestabilita ekonomiky | Zúžení úrokového diferenciálu | Nalezení obchodů | Optimistická nálada | Ukrajinské krize | Alleghany | Geico | Národní centrální banky | Nízké poplatky | Jestřábí politika | Cosmos | Dodávky zemního plynu | Celkový trend | Technické korekce | Graf akciového indexu | Komodity ropa WTI | Zisky obchodování | Rekordní zisky | Rekordní zisky obchodování | Biopaliva | Le Penová | Pohyby trhu | Marine Le Penová | Ben Laidler | Colt CZ | Správa | Online platformy | GMT | Vlastnictví | ARKK | Ark Innovation | ETF Ark Innovation | STT | Identifikace grafických formací | Pokračovací grafické formace | Obratové grafické formace | Neutrální grafické formace | Vlajkové formace | Obdélníkové grafické formace | Korekční klín | Obratový klín | Pokračovací klínová formace | Vzestupný trend | Tipy pro začínající obchodníky | Rizikovost | Obchodní styly | Swing trader | Korekce trendu | Předpovídání budoucího pohybu trhu | Předpovídání budoucího pohybu | Formace praporek | Klesající praporek | Rostoucí praporek | Formace vlajka | Formace vlajky | Obdélníková formace | Krátkodobé obchody | Obdélníkové formace | Obchodování obdélníkové formace | Miliardář Elon Musk | BatteryTech | Výsledky Amazonu | Korekční pohyb | Buy dogecoin | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Newsweek | Týdeník Newsweek | Trojúhelníkové formace | Swedish Match | Huw Pill | Doji svíčky | Evening star (večerní hvězda) | Oblasti supportu | Oblasti supportu a rezistence | Hlavní ekonom Saxo Bank | Dow Jones Industrial Average | Co je to money-management | Vývoj indexu hypoteční splátky v USA | Vývoj indexu hypoteční splátky | Vývoj ukazatele Forward P/E | Vývoj ukazatele Forward P/E pro indexy S&P | Indexy S&P | Akcie menších společností | S&P 400 MidCap | S&P 600 SmallCap | Forward P/E | GEVORKYAN | Christopher Waller | Šéfové | Web3 | Konsolidační pohyb | Výsledky institucionálních objednávek | Disclaimer | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Marks Howard | Propad kryptoměn | Pepa Zeman | Peter Kažimír | ZEN | Přijetí | Morning Star (Ranní hvězda) | Fundovaný účet | Výsledky tradingu | Úrokové sazby v eurozóně | Vývoj německého akciového indexu DAX | EdF | Kroky Fedu | Mohutné intervence | Intervence proti euru | Extrémní ceny energií | Vysoké devizové rezervy | Devizové rezervy SNB | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | Umělé nadhodnocení | Umělé nadhodnocení franku | Nadhodnocení franku | Umělé oslabení | Umělé oslabení eura | Prolomení parity | Měnové instituce | Nejobchodovanější měnový pár | Změna trendu | Příležitosti pro nákup | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Velký cenový pohyb | Marketingová komunikace | Zastavení poklesu | Naděje na obrat | Obchodní rozpětí | Obchodování obchodního pásma | Počet obchodních příležitostí | Znalosti technické analýzy | Prolomení trendové čáry | Centrum | Špatné obchodní návyky | Zkušenost je vítěz | Howard Marks | Hodnotový investor | Prime | Soustředěnost | Minimalizace rizika | Zpráva o inflaci | Akcie společnosti Disney | Akcie společnosti Delta Airlines | Cykličnost | Akcie společnosti AirBnB | Upozornění | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Dlouhodobější trend | Možnosti vydělávat | Současná situace | Thomas Barkin | Mobilní aplikace | Počáteční investice | Období propadů | Knihy Howarda Markse | Propad trhů | Slovo recese | Videokurz | Investovat do ETF | Investiční cíle | Zastropování cen | Bolest | Rebalance | Britská premiérka | Nová britská premiérka | EU a USA | Teorie Elliottových vln | Běžná obchodní strategie | Strategie breakout | Obchodní strategie breakout | Údaj NFP | Poziční forexoví obchodníci | Pozitivní přínosy | Použití oscilátorů | Příchozí fundamentální zprávy | Zveřejnění zpráv | Použití indikátoru RSI | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Výhody fundamentální a technické analýzy | Možnosti k obchodování | Breakouty z obchodního rozpětí | Oslabení USD | Býčí pohyb | Pohyb na EUR/USD | Pochopení trhu | Ocenění trhu | Načasování obchodů | Krátkodobější obchody | Opatrný optimismus | Sentiment akciového trhu | Fenomén | Photon Energy | Retracementy | Obraty | Odrazy | Typ obchodu | Motivátory | Návrat k motivaci | Motivátor | Noví obchodníci | Glassnode | HARDWARIO | IoT | Společnost HARDWARIO | Červená čísla | Plaza Accord | Boj proti inflaci | Akcie technologických společností | Mary Dalyová | Otevření Wall Street | Konec MetaTrader 4 | Konec MetaTrader | Krátkodobí obchodníci | Krátkodobé cenové pohyby | Předpověď budoucích svíček | Největší pravděpodobnost úspěchu | Příležitosti pro long pozice | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Levně nakupovat | Draze prodávat | Nové strategie | Nové strategie a metody | Strategie a metody | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Industry Classification Benchmark | ICB | Industry Classification Benchmark (ICB) | Communication Services | Financials | Consumer Discretionary | Zajímavé příležitosti | Velikost páky | Investro | Investro.com | Potenciál akciových indexů | Euronext Paris | Akcie v CAC40 | Patrick Harker | Analýzy trhu | Implikace | Výsledky Exxon Mobil | Ropní giganti | Exxon Mobil (XOM.US) | Téma inflace | Nejrychleji rostoucí | Nadnárodní korporace | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Akciový index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Akciový index Dow Jones Industrial | Událost roku | GEN | Svobodné podnikání | Rozvojové země | Živé vysílání | Vysoké inflace | Konkurent | Výběry | Potenciál dalšího růstu | CZ | Načasování nákupu | Dlouhodobá strategie | Seriál o ETF | Akcie ETF | Aktuální informace | Pokles trhů | Délka obchodování | Širší obraz | Různé tržní podmínky | Stav trhů | Proces obchodování | Vstup long | Nižší minima | Nižší maxima | Důležité zprávy z USA | Line | David Monoszon | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Nevýhody diverzifikace | Diverzifikované portfolio | Graf akcií | Index cen výrobců | Analytik kryptoměn | Aktivity v USA | Načasování obchodu | Růstové vyhlídky | Živý komentář | FED sazby | ETFs | Dopady vysokých úrokových sazeb | Pokles likvidity | Proces učení | Finanční výkazy | Fundovaný účet u FTMO | GlassNode | Konference XTB | Inflace v Evropě | Vzdělávací články | Vyjádření představitelů | Právo | Bezrealitky | Farmacie | Nejdůležitější události | Lidská mysl | Cenový růst | Výprodeje | Expertní výhledy | Zveřejnění institucionálních objednávek | Orange | CryptoGlobe | FDIC | Silvergate | Vyhlídky dolaru | ChatGPT | OpenAI | Výroba elektřiny | Velký hráč | ETF bestsellery | Bestsellery podle Patria | Branislav Soták | Analytik Patria Finance | Patria Finance Branislav Soták | OCI | Invest | Vyšší náklady | Analytik společnosti XTB | AI.US | C3.ai (AI.US) | Cenové minimum | Graph | Adaptive Market Hypothesis | Darwinova teorie | Hypotéza adaptivního trhu | Dobré obchody | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Obchodování pásma | Příležitosti k prodeji | Média | Dollar Cost Averaging | Strategie Dollar Cost Averaging | Jak investovat do ETF | Výkyvy trhu | Ukázka supportů a rezistencí | Hranice supportu a rezistence | Úvod do Price Action | Raphael Bostic | Ženy | Notifikace | Push notifikace | Nástroj Autochartist | Online trading konference XTB | Trading konference XTB | Platforma XTB | Úplný začátečník | MarkeTimers | MarkeTimers.com | Seniorní analytik | Jak s tradingem začít | Divoké americké akciové trhy | Dlouhodobý pohled | Změna perspektivy | Grafy akciových indexů | Rada Charlieho Mungera | Pevné nervy | Největší banky v USA | Nástroje a indikátory | Retracementy (korekce) | Dobré obchodní signály | Signature Bank | Circle | Vklady | Sport | Obchodník měsíce XTB | Obchodník měsíce | First Republic | Bancorp | Obchodní realita | Převzetí Credit Suisse | Nástrahy tradingu | Práce s grafy | Makroekonomika a sentiment trhu | Makro pohled | Trading konference 2023 | Online trading konference 2023 | Hlavní událost roku | Hlavní událost roku pro tradery | Událost roku pro tradery | Tradingové konference XTB | Rady pro začínající | First Republic Bank | Válka | Strategie Buy and Hold | Mentor Warrena Buffetta | Bottom fishing | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | VUAA | VUAA.DE | Nevýhody strategie Buy and Hold | Výhody strategie Buy and Hold | Buy and Hold u investování do ETF | Typ investorů | Jednotlivé akcie | Dobrý výnos | Odliv vkladů | Makroprostředí | Aktuální makroprostředí | Bonusové materiály | Jakub Kraľovanský (Trader 2.0) | Marek Vaňha (Golden pocket) | Ondřej Hartman (FXstreet.cz) | Falešný break | KBW | Spojení | Zvýšení cen ropy | Obratový signál | Vyšší ceny | Silný základ | Asie | Klesající inflace | Platba | JOLTS | Konkrétní příklad | Velký problém | Vysoké úrokové sazby | Indexový ETF | Podhodnocený instrument | Základní znalosti | Cena ETF | Vybrat ten správný ETF | Obchodovatelné instrumenty | Krach amerických bank | Krach Credit Suisse | Výhled na 2. kvartál | Jak si stojí akciové indexy | Sentiment amerického akciového trhu | Závazek | Etheru | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Začít s tradingem | Ceny nájemního bydlení | Ceny nájemního | Investiční platforma eToro | Akcie JP Morgan | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Největší americké banky | Spokojenost | Definovaný obchodní plán | Dobře definovaný obchodní plán | Chování obchodníků | Rozhodovací proces | Nerozhodnost | Váhání | Baterie | Partnerství | Evropská unie a Spojené státy | Akcie farmaceutické společnosti | Investor Warren | Větší objemy | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | VIP vozidla | Porovnání hlavních ukazatelů | Porovnání hlavních ukazatelů BMW a Tesla | Porovnání hlavních ukazatelů BMW | BMW a Tesla | P/E a P/BV | Rozdíl v poměrech P/E a P/BV | Zavedená automobilka | Akcie Tesla a BMW | Porovnání vývoje ceny akcie | Porovnání vývoje ceny akcie Tesla a BMW | BMW 2022 | BMW 2022 Group report | Tesla Q1/23 | Tesla Q1/23 report | Vývoje ceny akcie Tesla a BMW | Vývoje ceny akcie | Ceny akcie Tesla | Ceny akcie Tesla a BMW | Kontext trhu | Zakladatel | Tipy a triky | Ztráty peněz | Úspěšní a ziskoví tradeři | Cenové maximum | Tvorba zlozvyku | Významný pokles trhu | Myšlenkový proces | Soustředění | Výsledky společnosti Apple | Pozitivní signál | 123 Gap | Časové rámce | Zvýšení dluhového stropu | Dani Brinker | Trading pro začátečníky | Správný ETF | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Současný dluh | Vlastní bydlení | Warren Buffett a Charlie Munger | SF Trend Lines | Nastavení indikátoru | Williams' %R | Williams' Percent Range | Indikátor Williams' Percent Range | Vice | Všechny akcie | Údaje o maloobchodních tržbách | Posunutí dluhového stropu | Standardní lot | Hendrik Meyer | Typ brokera | Transparentní | Zvýšení sazeb Fedu | Milník | Významný milník | Raketový růst akcií | Začátky úspěšných traderů | Výhledy | Amazon Prime | Silná data | Náklady na dluh | Směřování | Atraktivní zisky | Dosažení atraktivního zisku | Krásný zisk | TradingView do ActivTrades | Uznávaný online broker | Integrace systému TradingView | Zkušenosti klientů s obchodováním | Zkušenosti klientů | Obchodování po vzoru velkých hráčů | Volume spread analysis | Tomáš Klička | Investor Tomáš Klička | Velké objemy | Nákupní tlak | Analýzy akcií | XTB Obchodník měsíce | Finanční média | Výkonnost společnosti | Realitní kancelář | Vliv na finanční trhy | Profit-Targety | Nastavování Stop-Lossů | Výkonnost společností | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | MetaTrader 5 (MT5) | Nižší ceny | Zvýšená tržní volatilita | Dosažení úspěchu na finančních trzích | DNO | Emocionální výkyvy | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Aktuální sentiment | Aktuální sentiment na trhu | Fenomenální růst | Kapitulace medvědů | Varovné znamení | Miláčci Wall Street | CNN Feed and Greed Index | Feed and Greed Index | Generativní umělé inteligence | Generativní AI | Ekonomické podmínky | Vhodné podmínky | Situace v USA | Holubičí postoj | Sebevědomí | Tržní pohyby | Hlavní zprávy | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Bitcoinového ETF | Apple Podcasts | Fraser | Fox | News | Ekonomické projekce Fedu | Projekce Fedu | Plánování | Zakreslování trendových čar | Zakreslení trendové čáry | Co je trendová čára | Trend a jeho identifikace | Uptrendová čára | Downtrendová čára | Subjektivní činnost | Zavírací ceny | Použití trendových čar | Trvání uptrendu | Obchodování pomocí trendových čar | Respektování trendové čáry | Odrazy do trendu | Obchodování odrazu od trendové čáry | Nerespektování rostoucí trendové čáry | Návrat ceny zpět do trendu | Odraz ceny od trendové čáry | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Směr tržního pohybu | Signál k nákupu | Signál ke vstupu do obchodu | Trendlines | Obchodovat na živém účtu | Reverzní svíčky | Měnové páry na forexu | Obrat pohybu | Vytvoření reverzní svíčky | D1 grafy | Nálada na americkém akciovém trhu | Český realitní trh | Manažer hedgeového fondu | Co jsou to akciové indexy | Akcie koupit | Kupující | Úrovní podpory | Otevírací cena | Jak obchodovat na trhu | Filip Kalčák | Investiční glosa | Normální volatilita | Úroveň volatility | metodologie | Magnificent Seven | Schválení spotového ETF | Struktura | Základní nástroj | Indexová magie | Co jsou akciové indexy | Barometr akciového trhu |