Úterý 06. únor 2024 10:34
reklama
Purple Webinář Fair value gap – David Šimek
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei ProTrader

LinkedIn

C:\fakepath\ftmo-14012024.jpg

FTMO kupuje marketingovou agenturu eVisions

14.01.2024 Česká firma FTMO provozující platformu pro amatérské burzovní obchodníky koupila tuzemskou marketingovou agenturu eVisions. Hodnota transakce je ve vyšších desítkách milionů korun. Firmy uzavření obchodu oznámily v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-04012024-39-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.01.2024 1) Rozporuplné výroky vládních představitelů i názory politiků dál provázejí debatu o přijetí eura, kterou spustil svým novoročním projevem prezident Petr Pavel. Zatímco podle ministra financí Zbyňka Stanjury (ODS) nemá přijetí společné evropské měny nyní smysl řešit, protože Česko neplní žádné z kritérií pro její zavedení, ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN) připomněl, že vládní programové prohlášení výslovně zmiňuje snahu o naplnění tzv. maastrichtských kritérií pro zavedení eura. Proti euru se dnes postavili zástupci opozičních hnutí ANO a SPD či bývalý prezident Václav Klaus.
C:\\fakepath\\Ukrajina-EU.jpg

Vývoz z Ukrajiny loni klesl o 18,7 procenta na nejnižší hodnotu za deset let

04.01.2024 Vývoz z Ukrajiny se v loňském roce snížil o 18,7 procenta na 35,8 miliardy dolarů (téměř 806 miliard Kč), nejníže za deset let. Na sociální síti LinkedIn to dnes uvedla ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková. Celkem Ukrajina loni vyvezla 99,8 milionu tun zboží, což je o 112,000 tun více než v roce předchozím.
img

Top ESG firmy nadprůměrně vydělávají i letos. Jejich udržitelnost ve většině případů řídí sami CEO

12.12.2023 Letošní rok zatím potvrzuje nadprůměrnou výnosnost investic do ESG (oblast s důrazem na udržitelnost a společenskou odpovědnost podnikání). Za dosavadních 11 měsíců vydělal akciový index MSCI World ESG Leaders zhruba 20 %, což je téměř o pět procent více než klasický index MSCI World, který je považován za obecný ukazatel výnosnosti kvalitních aktiv.
img

Byt takto výhodně koupíte buď teď, nebo až za 10 let. Na trhu se zavírá unikátní investiční okno, ale málokdo ví jak na něj

13.09.2023 Situace na trhu s nemovitostmi už dlouho nebyla tak složitá jako nyní. V mnoha krajích ceny nemovitostí rostou, jinde se propadají. Jinak se vyvíjí trendy napříč segmenty, nůžky mezi nemovitostmi se rozevírají i tam, kde byly rozdíly minimální – tedy klidně i mezi dvěma na první pohled podobnými byty. Financování se běžné domácnosti vzdálilo a zatímco lidé čekají na vhodnější podmínky, trh s kvalitními rezidenčními nemovitostmi válcují investoři s hotovostí, kteří mají stále peněz dost a nemají problém vykoupit klidně celé projekty, než se dostanou na trh.
img

Dosáhne Microsoft tržní kapitalizace 3 biliony dolarů?

10.07.2023 Microsoft je dalším žhavým kandidátem na doplnění společnosti Apple v klubu firem s tržní kapitalizací vyšší než 3 biliony amerických dolarů. Gatesův Microsoft má k tomuto milníku vydlážděnou cestu zejména kvůli trendu umělé inteligence, který podpořil akcie i v uplynulých měsících poté, co firma ohlásila implementaci prvků AI do svých kancelářských balíčků. Aktuální tržní hodnota firmy činí 2,51 miliardy, což je o 250 % více, než tomu bylo v roce 2019 a rozhodně to nevypadá, že by se firma měla na této úrovni zastavit.
img

Umělá inteligence nevezme lidem práci, ale zefektivní ji. Pomůže například při náborovém procesu

29.06.2023 Desítky procent Čechů se obávají, že kvůli umělé inteligenci přijdou o práci. Experti z poradenské skupiny Moore Czech Republic mírní tyto obavy a předpovídají, že využívání umělé inteligence povede spíše ke zefektivnění lidské práce než k jejímu nahrazení. Podle jejich odhadů ovlivní AI téměř všechna pracovní odvětví, v první řadě například administrativu či finanční služby. Umělá inteligence usnadní také náborový proces ve firmách. V praxi AI používá i recruitment tým z Moore Advisory CZ, kterému se daří za pomoci AI obsazovat lukrativní pracovní pozice.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Tureckou centrální banku povede poprvé žena - Hafize Gaye Erkanová

09.06.2023 Turecko má v čele centrální banky poprvé ženu. Instituci nyní povede Hafize Gaye Erkanová, která má zkušenosti z finančního sektoru ve Spojených státech, ale nikoliv z centrálního bankovnictví. Do funkce ji dnes jmenoval prezident Recep Tayyip Erdogan a podle analytiků lze očekávat, že Turecko začne kvůli vysoké inflaci výrazně zvyšovat úrokové sazby. Informovala o tom agentura Reuters.
C:\fakepath\Ray-Dalio-21052023.jpeg

Kde Ray Dalio vidí problém amerického dluhu?

21.05.2023 Po inflaci a restriktivní měnové politice mají finanční trhy nového strašáka. Tím je navýšení stropu amerického dluhu. Ten v absolutních číslech stále roste. Proto musí americká vláda prosadit zvýšení stropu, aby předešla platební neschopnosti.
C:\fakepath\irsko.jpg

Irsko chce přesunout vysoké příjmy z firemních daní do nového státního fondu

10.05.2023 Irsko uvažuje, že by část vysokých daňových příjmů, které dostává od mnoha nadnárodních společností sídlících v zemi, vložilo do nového státního investičního fondu. Tento krok by posílil veřejné finance do budoucna, kdy by příjmy mohly být méně spolehlivé než teď, uvedl server televize CNBC. Daňové příjmy od nadnárodních firem byly v posledních letech rekordní a země odhaduje, že její rozpočtový přebytek by mohl do čtyř let vzrůst na 6,3 procenta hrubého domácího produktu (HDP).
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. května 2023

04.05.2023 Po zjištění, že malé himalájské království Bhútán v tichosti hromadí kryptoměny, je jasné, že bitcoiny těží i tato země. Země s necelými 800 000 obyvateli navíc k napájení těžebních operací bitcoinu využívá zelenou energii.
C:\fakepath\investor-03052023.jpg

Ray Dalio varuje před zhoršením situace mezi Čínou a USA

03.05.2023 Ray Dalio patří mezi zasvěcené komentátory čínského dění. Jednou ze strategií, které výrazně pomohly jeho fondu Bridgewater, byla jeho orientace na Čínu. Dalio sem jezdí přes 40 let a své znalosti tamního trhu buduje především na osobních vztazích s kapitány čínského bankovnictví a průmyslu. V nedávné době sem podnikl dvě pracovní cesty a na vlastním profilu na LinkedIn se podělil o své poznatky.
C:\fakepath\Krupa-Juraj-23042023-2.jpg

Juraj Krúpa: Groupon shortujeme již od ledna. Líbí se nám gaming i big tech

24.04.2023 Minulý týden se médii prohnala kauza amerického Grouponu – otce všech „slevomatů“. Firmu kotovanou na newyorské burze se na nohy snaží postavit česká skupina Pale Fire Capital, proti nim sází slovenská investiční skupina AJ Investments vedená Jurajem Krúpou.
C:\fakepath\blog-FXstreet-cz-10042023.jpg

Nastartujte svou tradingovou kariéru s The Trading Pit

10.04.2023 Firmou ověnčenou celou řadou významných ocenění: zabýváme se prop tradingem s jasnými pravidly pro obchodování a rychlými výplatami!
img

Predikce ceny XRP: Může XRP dosáhnout 10 dolarů v roce 2023?

27.02.2023 Vzhledem k tomu, že XRP zaznamenává objem obchodů v hodnotě 600 milionů dolarů, začínají investoři spekulovat o tom, zda by kryptoměna mohla v tomto roce dosáhnout 10 dolarů. Tato předpověď ceny XRP je podpořena nedávným vývojem v ekosystému XRP, stejně jako širším nárůstem na kryptotrhu.
C:\fakepath\trader-04022023.jpeg

Kde hledat nápady na stavbu AOS

02.02.2023 Myslím, že v dnešní době už existuje mnoho zdrojů, kde můžete hledat nápady pro stavbu automatických obchodních strategií, například:
img

Výsledky společnosti Microsoft - technologický gigant se připravuje na recesi

25.01.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera oznámila neuspokojivou prognózu tržeb na 1. čtvrtletí 2023, což vyvolalo výprodej před úvodním zvoněním a zastínilo lepší než očekávané výsledky za 4. čtvrtletí 2022.
img

3 způsoby, jak sledovat tržní zprávy na sociálních médiích

23.12.2022 Jsou platformy sociálních médií spolehlivým zdrojem obchodních zpráv?To je velká otázka vzhledem k dosahu a vlivu plat...
img

Cloud computing - budoucnost digitalizace?

22.11.2022 Rostoucí množství vytvářených digitálních dat, trendy vzdálené práce s využitím nových technologií a optimalizace podnikových nákladů vedou stále více společností k využívání služeb cloud computingu. Ačkoli pandemie byla katalyzátorem vzestupu cloudu, již dlouho před rokem 2020 byla cloudová řešení označována za "další velkou věc" v odvětví IT. Navzdory zpomalení technologického akciového trhu v roce 2022 příjmy z cloudových služeb stále překonávají marže jejich ostatních segmentů. Abychom mohli hlouběji proniknout do investiční přitažlivosti cloud computingu, je užitečné nejprve pochopit skutečný význam a perspektivy této technologie. 
img

Akcie spoločnosti Microsoft rastú vďaka optimistickým vyhliadkam

27.04.2022 Microsoft včera zverejnil solídne výsledky za Q1 2022, ktoré prekonali odhady Wall Street. Samozrejme, niektoré očakávania pre najväčšie americké technologické spoločnosti sú znížené, správu však možno považovať za úspešnú, berúc do úvahy nedostatok alarmujúcich signálov týkajúcich sa spomalenia dynamiky rastu. Akcie Microsoftu sa obchodujú takmer o 7 % vyššie:
img

Netflix akcie se propadly o 35 %. Firma ztratila 200 000 předplatitelů

21.04.2022 Akcie Netflix zaznamenaly významný propad na burze poté, co společnost ohlásila své kvartální výsledky. Analytici léta varovali před klesajícím růstem odběratelů Netflixu a stále silnější konkurencí. A obavy se opravdu naplnily. Netflix poprvé za 10 let ztratil předplatitele a cena akcie Netflix na to zareagovala poklesem o 35 %.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Intel chce vyřešit „klimatické problémy“ Bitcoinu s jeho chystaným „blockchain čipem“

20.02.2022 Včera (16. února), Generální ředitel Intel Corporation, Patrick Gelsinger vysvětlil, jak by nadcházející těžba kryptočipu jeho společnosti mohla pomoci vyřešit „klimatickou otázku“ Bitcoinu.
img

Akcie Microsoftu sa po solídnych výsledkoch obchodujú vyššie

26.01.2022 Akcie spoločnosti Microsoft (MSFT.US) vzrástli o viac ako 4 % po tom, čo softvérový gigant zverejnil solídne štvrťročné výsledky a silné vyhliadky pre aktuálny štvrťrok.
img

Krypto talenty jsou na roztrhání. Počty pracovních pozic pro odborníky na kryptoměny se zvýšily během jednoho roku o stovky procent

25.01.2022 Pracovní trh se oficiálně otevřel těm, kteří mají co říci ke kryptoměnám a k blockchainu. Potvrzují to data publikovaná provozovatelem nejznámější profesní sociální platformy LinkedIn, ale i report vydaný společností Bloomberg. Ten dokonce upozorňuje na 615% nárůst počtu pracovních inzerátů souvisejících s blockchainem a kryptoměnami v USA, a to v období od srpna 2020 do srpna 2021.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 17. ledna 2022

17.01.2022 Hash rate bitcoinu se vrátil k rekordním hodnotám, když generální ředitel Blocku Jack Dorsey v době jeho nejnižších cen potvrdil vytvoření otevřeného systému těžby bitcoinů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. prosince 2021

23.12.2021 Sportovci a politici se letos dostali na titulní strany novin, protože se rozhodli pro platy v kryptoměnách. Nyní, ve snaze přilákat mladší pracovní sílu, začínají nabízet platy v kryptoměnách firmy.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Binance.sg do 13. února 2022 ukončí v Singapuru činnost

13.12.2021 Singapurská pobočka největší světové krypto burzy Binance Asia Services Ltd. stáhla svou žádost o otevření burzy v tomto městském státě a ukončila tak úsilí, které loni vyvinula k získání povolení singapurských úřadů. Binance Asia ve svém prohlášení uvedla, že její platforma Binance.sg pro směnu kryptoměn za fiat měny do 13. února ukončí svou činnost a bude uzavřena. Společnost patřila k 170 firmám, které požádaly Singapurský měnový úřad (MAS) o povolení poskytovat krypto služby. Ukončení řízení nejspíš rozptýlí spekulace o tom, že by se tento městský stát v jihovýchodní Asii stal celosvětovým sídlem Binance. Binance Asia vzala podle slov společnosti při rozhodnutí stáhnout žádost v Singapuru v úvahu obchodní a strategické zájmy. Binance Holdings Ltd., založená v Číně v roce 2017, si zatím globální základnu nevybudovala. Zhao si místo toho zaregistroval firmy v místech, kde působí Binance. Zhao, který má kanadské občanství a poslední dva roky žije v Singapuru, dal jasně najevo, kde by mohl svou firmu založit, a uvedl, že spolu se Singapurem jsou krypto alternativou i lokace v Evropě a na Blízkém východě. 44letý Zhao v listopadu uvedl, že si koupil první dům v Dubaji, aby demonstroval svou oddanost vůči této jurisdikci. Vedle Francie obnovila Binance i plány na registraci ve Velké Británii. Zhao v pondělí na Twitteru uvedl, že Binance Asia začátkem měsíce investovala do regionální soukromé burzy cenných papírů Hg Exchange a získala v ní 18% podíl. HGX má licenci na obchodování akcií soukromých společností stejně jako tokenizovaných aktiv včetně vzácné whisky. Binance Asia podle zprávy přesměruje své operace na blockchainové technologie. Podle dokumentace poskytnuté Úřadem pro regulaci účetnictví a podnikání vlastní Zhao většinový podíl akcií Binance Asia. V dokumentaci se uvádí, že investorem do Binance Asia je společnost Vertex Venture Holdings Ltd, Temasek Holdings Pte. Stažení žádosti Binance v Singapuru vyvolalo otázky týkající se budoucnosti Richarda Tana, bývalého šéfa singapurské burzy. Jedním z možných sídel Binance je Blízký východ. Centrální banka Spojených arabských emirátů nedávno představila systém digitálních aktiv a regulační orgány v Abú Dhabí a Dubaji jsou odhodlány začít v nadcházejících měsících licencovat krypto společnosti. Každou změnu lokace by ale mělo doprovázet nové vedení. Omar Rahim, ředitel Binance pro Blízký východ a severní Afriku, uvedl v příspěvku na síti LinkedIn, že společnost nedávno opustil, aby založil nový kryptoměnový podnik. Jméno jeho nástupce zatím nebylo zveřejněno.
img

Internetová společnost Yahoo odchází z Číny kvůli nové regulaci

02.11.2021 Americká internetová společnost Yahoo odchází z čínského trhu, zdůvodňuje to stále náročnějšími podmínkami pro podnikání. Uvedla to dnes agentura AP. V Číně se podle firmy začíná měnit i právní prostředí, které jí tam další působení komplikuje. Yahoo, podobně jako mnoho dalších západních firem, podléhá v Číně masivní cenzuře.
C:\fakepath\obrazek-25062021-1.jpg

Bitcoin ako ochrana pred finančnou represiou alebo prečo sú CBDC obrovské riziko

25.06.2021 Článok na túto tému som mal v hlave už dlhší čas. Stále pribúdajú nové informácie o digitálnych menách centrálnych bánk, ktoré môžu pôsobiť znepokojivo. Okolo Bitcoinu sa toho udialo tiež veľmi veľa, dosiahol historické maximum a následne výrazne poklesol ale oproti minulému roku je stále veľmi vysoko a spolu s tým ako rastie jeho adopcia vo svete, graduje aj boj proti nemu. Môže nás Bitcoin ochrániť pred finančnou represiou?
C:\fakepath\forex-25032021.jpeg

7 spôsobov ako sa vyhnúť podvodom na Forexe

25.03.2021 Forexový priemysel v poslednej dobe zaznamenáva čoraz viac podvodov. Tu je 7 spôsobov, ako zabrániť strate peňazí v takýchto podvodoch:
C:\fakepath\6405024_microsoft.jpg

Microsoft: O práci letos může ve světě přijít čtvrt miliardy lidí

19.07.2020 O práci letos může přijít čtvrt miliardy lidí. Aby si našli novou nebo alespoň udrželi tu, kterou mají, budou si muset osvojit nové dovednosti, protože se ještě více zrychlí digitalizace ekonomiky. Řekl to prezident americké softwarové společnosti Microsoft Brad Smith.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

Podzimní zasedání MMF a SB se uskuteční přes internet

07.07.2020 Podzimní výroční zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) a Světové banky (SB) se kvůli pandemii nemoci covid-19 uskuteční přes internet. Napsal to prezident SB David Malpass v dopise pro guvernéry centrálních bank. Zasedání se má uskutečnit od 12. do 18. října.
img

AXA chce pomoci jednotkám intenzivní péče

26.05.2020 Skupina AXA spustila globální výzvu na sociálních sítích, aby podpořila všechny, kteří se v první linii střetávají s covid-19. Za každý vzkaz těmto lidem na sociálních sítích Twitter, LinkedIn a Instagram opatřený vizuálem a hashtagy #AXASolidarityResponse a #AXAHeartsInAction daruje skupina 10 eur na podporu jednotek intenzivní péče v České republice a na Slovensku, které jsou zapojené do programu Fondu 101. Na stránkách Fondu 101 je možné výzvu skupiny AXA podpořit i přímým finančním darem směřujícím do programu Fondu 101 v České republice nebo na Slovensku.
img

Volkswagen v dubnu zvýšil odbyt v Číně, na svém největším trhu

06.05.2020 Německá automobilová skupina Volkswagen v dubnu meziročně zvýšila odbyt v Číně, na svém největším trhu. V příspěvku na síti LinkedIn to dnes uvedl šéf čínské divize firmy Stephan Wöllenstein. Stalo se tak podle něj i přesto, že čínský trh jako celek zhruba o deset procent klesl.
img

Volkswagen možná bude muset nechat své továrny zavřené déle

22.03.2020  Německá automobilka Volkswagen možná bude muset nechat své továrny zavřené kvůli koronaviru déle, než se původně domnívala. Uvedl to dnes její šéf Herbert Diess. Největší výrobce aut na světě tento týden oznámil, že zavře své evropské továrny na dva až tři týdny, opatření se týká i mladoboleslavské automobilky Škoda Auto, která je součástí skupiny Volkswagen.
img

Vsadíte si taky na pokles Facebooku?

25.05.2012 Ve chvíli, kdy Facebook minulý pátek v 11 hodin ráno východního času vstoupil na burzu, začal s sebou stahovat dolů i další akcie sociálně-mediálních společností. Mohli jsme sledovat, jak vlajková loď tohoto průmyslu nabírá do svých útrob vodu, a to především kvůli nesprávnému ocenění. Celá situace jen podnítila cynismus, který teď panuje kolem firem zaměřených na sociální média. Stejně tak panuje nedůvěra k samotnému modelu jejich fungování, který dosud nebyl prokázán.
img

IPO Facebooku spíše zklamalo

19.05.2012 IPO Facebooku je bezesporu jedna z nejdůležitějších událostí kapitálového trhu tohoto roku. V čem nejspíše předčila očekávání, byl objem obchodů. Obrovský zájem zobchodovat (ne nutně nakoupit) vedl k obrovskému objemu obchodů. První den ovšem přinesl také mnoho zklamání.
fxstreet.jpg

O nás

02.06.2009 FXstreet.cz je největší server věnovaný obchodování na finančních trzích v České republice a na Slovensku. Naším cílem je vytvoření komunity úspěšných traderů a investorů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšní v obchodování na finančních trzích (forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny), jste na správném místě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Akciový index | Equity | Inflace | OECD | Nasdaq | USA | Británie | BIS | G20 | HDP | Devizové rezervy | Programování | Austrálie | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Spekulace | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Ekonomická teorie | Investujeme | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Balance | Bank of England | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | CFTC | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Demo účet | Distribuce | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měny | NFA | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | RSI | Retracement | Rezistence | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Goldman Sachs | Objem obchodů | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | XTB | Saxo Bank | Indexy | PBOC | Investoři | Fond | Ekonomie | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Drahé kovy | Zisk | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Emoce | Obchodní příležitosti | Deloitte | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Regulace | Portfolio manažer | Soukromý fond | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeový fond | Algorithmic trading | Facebook | LYNX | BTC | Burzy | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Long/short equity | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Přenos | Forex pro začátečníky | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Shell | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Diskuzní fórum | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Eura | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FX Trading | FXstreet.com | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Komoditní | Kurzy | E15 | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Meziroční inflace | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Online obchodování | Pád akcií | Pád měny | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Sázky | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Twitter | Volkswagen | Výprodej | Webináře | Zavedení eura | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | Buffett | Short equity | Akontace | Bill Gates | Current Ratio | EBITDA | Elon Musk | Hrubá marže | Christine Lagarde | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Provozní marže | ROCE | ROE | Spojené státy | Finanční společnosti | WSJ | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | QE | Co je forex | Western Union | Forex Pro | Zhodnocení kapitálu | Komise | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Blog | Automated trading | Burze | Currency | Diskusní fórum | Investment | DPA | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | TradingFloor.com | Investing.com | Agentura AP | Agentura DPA | Forex asistent | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Technický výhled | Pokles úrokových sazeb | Úspěch | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Ekonomické indikátory | Znalost | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Obchodování signálů | Bankovnictví | Swapy | City | Helicopter money | Forbes | Základní úrokové sazby | Firmy | JPMorgan Chase | Známý investor | Realitní trh | Objem investic | Daňové příjmy | Pokles ceny akcií | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Historická minima | Nejistota | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Blockchain | Ripple | Ethereum | Tesla | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Počáteční kapitál | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Odhady trhu | Predikce | Automatické obchodování | Začínající obchodník | Krize | Velké zisky | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | xStation | ČTK | Konsenzus | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | JPMorgan Chase & Co. | Bridgewater | Carl Icahn | Vydělávat peníze | René Remšík | Quant | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Coinbase | Virtuální mince | Dostupnější peníze | Obchodování s cizími měnami | BTC/USD | ETH/USD | XRP/USD | Úspěšní obchodníci | MiFID II | ETH | XRP | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Ray Dalio | Mineři | Binance | Lightning Network | Krypto burzy | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | FinTech | Krypto | Bitcoiny | PANW | Přijetí eura | Podniky | Trading je byznys | Obchodovat forex | Silný americký dolar | Long signál | Akcie Facebooku | Netflix (NFLX) | Full-time trader | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Pokles ceny | Ether | Obchodování akcií | Nové peníze | I-Trader | Reakce trhu | Signál na akcie | Konzultační společnosti | Evropská komise | Česká firma | Zadluženost | Refinitiv | Majetek | The Wall Street Journal | WEF | Profesionální trader | Obchodovat na finančních trzích | Světové finanční trhy | Seriózní byznys | Kvartální výsledky | Nedůvěra investorů | Splácení dluhu | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Pokles sazeb | NVDA | Začít obchodovat | Vysokofrekvenční trading | Čínský trh | Wealth Management | Akcie a ETF | Ripple Labs | Výkonný ředitel | Kapitálové výdaje | Kristalina Georgievová | Televize CNBC | Denní graf | Očekávání trhu | Akcie Microsoftu | Finanční situace | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | ESG | GOOGL | Zkušený trader | RISK-ON | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | MMF Kristalina Georgievová | Obchodujte | TikTok | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Rozpočet | Investiční skupina | Objem | MSFT | Obchod | Státní investiční fond | Obchodní nástroje | Spojené státy a Čína | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | BAT | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Zůstatek | Generální ředitel | Ukrajina | Amazon | Úrok | Miliardy | All Time High | PROP Trading | Federální rezervní banka | Fintech společnost | Walt Disney | Disney+ | Na burze dnes | Ekonomka | Swingové maximum | Konkurenti | Financovat | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Vyhlašování zpráv | Na burze | CBDC | Visa | Velikost pozice | Rozvoj | Hlavní trend | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Podíl akcií | Prognózy | Cena za akcii | Vybírat zisky | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | David Malpass | První den obchodování | Společnost Microsoft | Porsche | Škoda Auto | Míra | Měnové politiky | Hypotéky | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | xStation5 | FB | Snap Inc | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | EY | Ztráta | Úbytek | SPD | Roční růst | Miliardy korun | Peking | Ziskovost | Hospodaření | Příjmy z firemních daní | Pracovní trh | Netflix | NFLX | Inovace | Miliardy eur | Hýbat trhy | Budoucnost | Experti | Poradenství | Automobilka BMW | Luxusní vozy | Vzdělávat se | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Rozpočtový přebytek | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Velké firmy | Komunikace | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Obchodujte akcie | Většinový podíl | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Důchody | Provozní zisk | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Výstupy | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Převody peněz | Aktivity v Číně | Rekordní hodnoty | SEC | Rozhodování | Snowflake | Ekonomický dopad | Průměrná cena | Medvědi | Valuace | London School of Economics | COVID-19 | Akcie Twitter | Bentley | Využití umělé inteligence | Prudký propad | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Příležitost k nákupu | WP | Prudký pokles | Poradci | Mince | Profitovat | Tencent | Moore Czech Republic | Cenový vývoj | Oznámení firmy | Šíření viru | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Počet nakažených | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Ducati | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | Domácnosti | Asociace | Fundament | Hotovost | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Signál | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Dluhopisové emise | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Práce | Podíl na trhu | FAO | Údaje | AOL | Snaha Fedu | Nejvyšší soud | Activision Blizzard | IMF | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Úspory | Poradenské společnosti | Madrid | ODS | Reddit | Tweety | IPS | Grayscale | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Shell | Zaměstnanci | Blízký východ | Soud | Jürgen Stackmann | Vývoz | MSCI World | Regulační orgány | Bezpečnost | Technologický pokrok | Dopad covid-19 | CL | Spekulovat | Více riskovat | Prezident SB | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Salesforce | Průraz | Václav Klaus | Bývalý prezident | Prezident Václav Klaus | Vedení společnosti | Square | Tchaj-wan | APA | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Představenstvo | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Ministryně hospodářství | Den obchodování | Zasedání MMF | Zasedání MMF a SB | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | MAM | Michal Lukáč | Sony | Johnson & Johnson | ChainLink | Ocenění | Šance | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Praha | Američtí politici | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Microsoft Brad Smith | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Společnost XTB | IT společnost | Životní úroveň | Úspěšně obchodovat | Odliv mozků | Lepší výsledky | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Analytik XTB | Americko-čínské vztahy | FTMO | Venezuela | Big Tech | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Nvidia | Zasedání FED | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Aukro | Ceny bytů | Americké prezidentské volby | iPhone | Jack Dorsey | Platby v kryptoměnách | Nařízení | Intel | Moneta | Zveřejnění výsledků | Martin Malý | Šťastné obchodování | Palo Alto Networks | Blockchainové technologie | Měnový investiční fond | Kurz liry | Akcie spoločnosti | Výdělky | Proražení | LEN | Burza Coinbase | Plný úvazek | Částečný úvazek | Cenné papíry a burzy | Městský stát | Server FXStreet | Počet pracovních míst | Dopad na akcie | Tržby z prodeje | VMware | Držení pozice | SNY | Situace na trhu | Pravidla obchodování | Sociální média | Short Interest | Activision | Blizzard | Platformy pro trading | Technologie společnosti | Finanční výkonnost | Předpověď ceny | Blockchainy | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Spotify | Trendové linie | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Herní průmysl | Akcie společnosti Microsoft | Trustpilot | Fidelity | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Risk-on sentiment | VPN | xStation 5 | Yelp | Umění | GitHub | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | TechCrunch | Engadget | Dluhový strop | Pandora | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Těžaři | API | Výsledky za Q1 | Václav Holler | CRYFIN | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Nayib Bukele | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Konkurence | Prodej | Microsoft Corporation | Hodně peněz | Mali | Graf akcie | Denní graf akcie | UBI | Rizika CBDC | Obchodní dovednosti | Dodavatelský řetězec | Technologie | Přebytek rozpočtu | Smartphony | AI | Intel Corporation | Odvětví | Nedostatek potravin | Načasování | Správné načasování | Azure | Xbox | Podíl na tržbách | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Štěstí | Náhoda | Dřevo | Vnímání | Occidental Petroleum | OXY | Ubisoft | Účetní období | VIAC | Messi | Strojové učení | Osobní počítače | Akcie Pfizer | Byty | Prostor pro růst | CBRE | Tokeny | Medián | Bonusy | Začátečník | Školení | Finanční web | Společnosti | Neúspěch | Opatření | Globální společnost | Nájemní bydlení | Bydlení v Evropě | Hnutí ANO | ANO | Petr Mašláň | Vodafone | SZ Byznys | Finanční ředitelka | Firma FTMO | Dodržování pravidel | Deloitte Technology Fast 50 | Deloitte Technology | Kvartální účetní období | Těžby Bitcoinu | Nová vláda | Minulá výkonnost | Češi | Pravidla hry | Temasek | Oculus | Zdravotnictví | Snap | Pozornost | Meta | Oculus Quest | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | GreatFire | FAO Global | Yahoo Mail | AOL.com | DODO | Starosta New Yorku | Eric Adams | Meta (Facebook) | Společnost | Výsledky společnosti | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Regulační úřady | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Kazachstán | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Binance Asia Services | Binance Asia | Binance Holdings | Technická rezistence | Cloudflare | Hráči na trhu | WB | Miliardy USD | Grafické karty | Discord | Akcie Snap | Big tech | Hry | Heureka | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Streamování videa | Omniverse | Mesh | Teams | Akcie FB | Obor podnikání | Argo Blockchain | Datové centrum | Pozice přes noc | Roblox | RBLX | Diskuzní fóra | Prima | Telegram | Řetězce | APP | SaaS | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Geopolitické události | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Vlastnictví | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Tradingové webináře | Reed Hastings | Obchodní styly | Technický výhled trhu | Occidental | Southwest | Nadnárodní firmy | Přijetí | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Centrum | Udržitelnost | Současná situace | Marka | Secondary Public Offering | Public Offering | DoDo | Predikce ceny | Nejrychleji rostoucí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Matěj Široký | Novinky | Administrativa | Game changer | Vysoké inflace | Southwest Gas Holdings | Southwest Gas | CZ | Wonderinterest | Obrat v měnové politice | Dynamika růstu | Cloud computing | Budoucnost digitalizace | Graf ceny akcií Alphabet | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Graf ceny akcií | Graf ceny akcií společnosti | Github | Podnikání společnosti | Pověst | Finanční výkazy | Vysoké sazby | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | Investice do cloud computingu | ChatGPT | Bing | Microsoft 365 | Petr Pavel | Velký hráč | OCI | Prezident Petr Pavel | Výhled trhů | Invest | Quant News | Quantocracy | QuantStart | QuantConnect | QuantInsti | QuantNet Community | QuantNet | Algorithmic Trading & Quantitative Finance | Automated Trading Strategies | Automated Trading Strategies & Algorithmic Trading | Finanční weby a blogy | Finanční weby | Nápady na stavbu AOS | Sledovat finanční trhy | Trading Systems | Behavioral Finance | Redditové fórum | LinkedIn skupina | Facebooková skupina | Online komunita | Odborníci na finanční trh | Tomáš Cverna | Polská národní banka | Nákup nemovitosti | Média | SVB | First Republic | First Republic Bank | Válka | Vývoj amerického dluhu | The Trading Pit | Trading Pit | Spojení | Pinterest | Platba | Kdo je The Trading Pit | Uživatelské hodnocení | Hodnocení pro The Trading Pit | FAKTA o The Trading Pit | GBE Brokers | FXFlat | Elektroničtí poradci | Electronic Advisors | Absolvování challenge | Challenge | Atas | Quantower | Bookmap | R|Trader | MotiveWave | Sierra Charts | Volfix | Jigsaw | Rithmic | Prop společnost | Nejlepší futures prop společnost | Futures prop společnost | Prop firma | Nejrychleji rostoucí prop firma | Nejlepší fintech startup | Nejlepší fintech | Fintech startup | Nejlepší hi-tech technologie | Proprietární obchodování | Nejdůvěryhodnější prop firma | Společnost The Trading Pit | Obchodovatelné instrumenty | Plán růstu | Obchodování na dálku | Živý chat | Obchodování během vyhlašování zpráv | Partnerství | AJ Investments | Pale Fire Capital (PFC) | Pale Fire Capital | PFC | Groupon | Dušan Šenkypl | Jan Barta | David Holý | Petr Krajíček | Společnost AJ Investments | Rovio Entertainment | Rovio | Nezávislost | Juraj Krúpa | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Skupina Pale Fire Capital | GRPN | Pokles Facebooku | Krupa Global Investments | E-sports | Short na Grouponu | Kauza amerického Grouponu | Kauza | Hodnota Grouponu | Akcie Grouponu | Pozice AJ Investments | M&A arbitráž | Equity hedgeový fond | Long/short equity hedgeový fond | Dění ve společnosti Groupon | Byznys model | Track record | Stáhnout z burzy | E-sports/gaming | Trh gamingu | Forma entertainmentu | Pozice v Activision Blizzard | Ubisoft Entertainment | Intellectual property | Duševní vlastnictví | Angry Birds | Balance sheet | Centuri | Top tým | ROUVY | Munipolis | Scuk | Agdata | Mubi | Daytrip | TeamIT | Pavol Krúpa | Value příležitosti | Investiční teze | Akcie GRPN | Hodnota equity | PFC SE | Americký dluh | Ekonomická katastrofa | Situace mezi Čínou a USA | Válka na spadnutí | Zvyšování napětí | Klid na trzích | Roční vývoj indexu S&P 500 | Roční vývoj indexu | Vysoké příjmy | Vice | Problém amerického dluhu | Navýšení dluhového stropu | Transparentní | Moore Advisory CZ | Moore Advisory | Martin Buranský | Automatizace | Hafize Gaye Erkanová | Erkanová | Selva Demiralpová | ESG společnosti | Miloslav Rut | Moore Technology | Moore Technology CZ | Lucie Krejčová | Recruitment Manager | Recruitment | Londýn | Nákup nemovitostí | Martin Machala | Ownest | Otakar Šuffner | Technology | TETA | Technology Fast 50 | Technology Fast | ESG firmy | MSCI World ESG | Index MSCI World | Index MSCI World ESG | MSCI World ESG Leaders | Chief Sustainability Officer | Sustainability Officer | ESG management | Korporátní ESG | Korporátní ESG management | TOP ESG | TOP ESG společnosti | Nadprůměrný výnos | Top ESG firmy | ProCent | Vývoz z Ukrajiny | Společnost APA | Callon | All-stock | All-stock transakce | Trei Real Estate | Plan B Investment | Hodnota transakce | Uzavření obchodu | eVisions | FTMO Otakar Šuffner | Česká firma FTMO | Rozšíření aktivit | Rozšíření aktivit FTMO | Společnost eVisions | Mediální agentura | Platforma pro obchodníky | Česká platforma | Deloitte Technology Fast | Česká elita | Teta drogerie | Tým eVisions
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | Cena | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Linear Regression
Line chart
Linet
Linie neckline
Linie odporu
Linie podpory
Link
Link Campus
LINK CFD
LinkDoc Technology

Následující klíčová slova

LinkedIn skupina
LINK/USD
Lionel Messi
LionsTradeFX
Liou Čen
Liou Che
Lipow Oil Associates
Liquid
LiquidFX
Liquidity Energy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít