Úterý 06. únor 2024 10:34
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)
reklama
Fintokei ProTrader

Plný úvazek

C:\fakepath\vip-zona-fxstreet-05022024-uvod.jpeg

VIP zóna FXstreet.cz: Leden 2024 nabídl další stovky pipů zisku

05.02.2024 Chcete obchodovat jako profesionálové? Chcete využívat exkluzivní informace, které vám dají výhodu nad ostatními tradery? Chcete dosáhnout atraktivního zisku z vašich obchodů? Pak je pro vás VIP zóna to pravé.
img

Denní shrnutí: USD se pohybuje na základě "jestřábí" NFP a "holubičího" ISM

05.01.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují převážně výše - Dow Jones si připisuje 0,1 %, S&P 500 se obchoduje o 0,3 % výše a Dow Nasdaq přidává 0,4 %. Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,2 %.
img

BREAKING: CAD posiluje po údajích o nezaměstnanosti

01.12.2023 Zpráva o kanadském trhu práce za listopad byla zveřejněna dnes ve 13:30 GMT. Očekávalo se, že zpráva vykáže o něco menší přírůstek zaměstnanosti než v říjnu a také zvýšení míry nezaměstnanosti. Zveřejnění bylo pozorně sledováno, protože se jednalo o poslední zveřejnění klíčových kanadských dat před rozhodnutím o sazbě BoC příští týden.
C:\fakepath\Fintokei-25112023.png

Fintokei

25.11.2023 Měli jsme sen - sen o mezinárodní finanční společnosti, kde by tradeři z jakéhokoliv koutu světa měli stejnou šanci obchodovat s pořádným kapitálem. O místě, kde by mohli sdílet svůj talent a dovednosti a případně se obchodováním i živit. Tuto snovou mozaiku jsme skládali posledních 15 let a její poslední kousek se proměnil ve skutečnost teprve nedávno - ve formě Fintokei.
img

Graf dne - EURAUD (16.11.2023)

16.11.2023 Australská zpráva o zaměstnanosti za říjen, která byla zveřejněna během dnešní asijsko-pacifické seance, se ukázala být pozitivním překvapením. Zaměstnanost se zvýšila o 55 tis. osob, což představuje třetí měsíc po sobě, kdy došlo k pozitivnímu nárůstu zaměstnanosti. Trh očekával nárůst o 21,4 tis. Jednalo se o nejdelší takovou sérii od období srpen-listopad 2022. Míra nezaměstnanosti se zvýšila z 3,6 na 3,7 %, což bylo v souladu s očekáváním ekonomů. Zpráva nicméně nedokázala podpořit AUD, přičemž australský dolar byl dnes nejhůře výkonnou měnou G10.
img

US Open: zisk Wall Street před rozhodnutím Fedu. Výprodej na Estee Lauder, AMD vyšší po výdělku 📊

01.11.2023 S konsensem ponechat sazby Fedu beze změny na dnešním zasedání se nálada na trhu soustředí kolem konference předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Zdá se, že s ohledem na nedávno zveřejněná – stále poměrně silná – data z americké ekonomiky, nebude Powell trhům signalizovat konec cyklu zvyšování, ai kdyby k dalším zvýšením nedošlo, těžko lze počítat s přehnaným holubičí zpráva od předsedy Fedu na dnešním zasedání. Dnes zveřejněná data ADP z amerického soukromého trhu práce naznačovala 113 000 nárůst pracovních míst na plný úvazek ve srovnání s předpovědí 156 000 a 89 000 dříve, což, i když nesplňuje prognózy, naznačuje, že trh práce je stále silný. Ve 14:00 budou zveřejněna data JOTLS a údaje PMI, které vrhnou více světla na zdraví americké ekonomiky. V současné době klesající výnosy 10letých státních dluhopisů pomáhají náladě na Wall Street se ziskem 500 USD o 0,4 % a USD 100 o 0,6 % výše.
img

Analýza způsobů vydělávání peněz: od hazardních her po investování do akcií

18.10.2023 Ve vyvíjející se ekonomické situaci v České republice je k dispozici mnoho možností výdělku, od tradičního zaměstnání až po podnikatelské dobrodružství. S každým dalším rokem se noříme do online světa, a proto vám tento článek osvětlí různé možnosti výdělku v riskantních podnicích včetně online kasin, kde můžete získat free spiny dnes zdarma a dosáhnout finančního úspěchu. Ať už jste profesionální investor, nebo nadšenec do hazardních her, informace budou komplexním průvodcem vyděláváním peněz v naší zemi.
C:\fakepath\Nemecko8.jpg

Ifo: Německou ekonomiku bude brzdit nedostatek pracovníků a změny v energetice

02.10.2023 Růst německé ekonomiky bude v dlouhodobém horizontu brzdit nedostatek pracovních sil a přechod k ekologičtější energetice, tedy takzvaná Energiewende. Uvedl to podle agentury DPA prezident mnichovského ekonomického institutu Ifo Clemens Fuest. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
img

BREAKING: CAD se pohnul po datech z trhu práce

08.09.2023 Zpráva o pracovních místech za srpen z Kanady byla zveřejněna dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže 20 000 nárůst celkové zaměstnanosti a také zvýšení míry nezaměstnanosti z 5,5 % v červenci na 5,6 % v srpnu. Skutečné údaje však byly mnohem silnější, než se očekávalo, přičemž celková zaměstnanost vzrostla téměř o 40 tisíc. A co víc, tento nárůst byl téměř výhradně způsoben prací na plný úvazek! Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny na 5,5 %.
C:\fakepath\PT-webinar-panel-19062023.jpg

Od začátečníků k profesionálům: Jak to dokázat?

19.06.2023 Pouze hrstka obchodníků se u nás zvládne dostat na tu úroveň, kdy je trading pohodlně uživí. Ti, kterým se to však povedlo, za sebou mají mnohdy neskutečné příběhy. Ty vám nyní sdělí na naší chystané online panelové diskuzi, na kterou vás srdečně zveme - místa ještě jsou!
C:\fakepath\trader-28042023-48-zm.jpg

Japonsko chce do roku 2030 mít ve vedení větších firem alespoň 30 procent žen

28.04.2023 Do roku 2030 má být alespoň 30 procent vedoucích pozic společností obchodovaných na japonské burze obsazeno ženami, podle deníku The Guardian o to chce usilovat japonský premiér Fumio Kišida. Japonsko letos předsedá skupině ekonomicky vyspělých zemí G7 a mezi nimi má největší rozdíl ve výdělcích žen a mužů. Ženy v Japonsku za práci na plný úvazek vydělávají v průměru 75 procent oproti mužům, uvedla televize Al-Džazíra.
img

Ekonomický kalendář: Investoři se zaměřují na data z trhu práce!

06.04.2023 Futures na hlavních akciových indexech ze starého kontinentu ukazují na mírně vyšší otevření dnešní peněžní seance v Evropě. Rozsah nárůstů se však v tuto chvíli zdá být malý, kvůli slabému obchodování s indexy v Asii a USA. O něco lepší sentiment dnes přinesla data německé průmyslové výroby, která poněkud narušila pokračující narativ globální recese a ukázala robustní růst výroby v zemi. Na devizovém trhu vidíme odliv do japonského jenu a amerického dolaru. Energetické komodity a kryptoměny jsou dnes ráno pod tlakem. Dluhopisovému trhu se daří relativně dobře, nabírá na vlně dynamických poklesů výnosů.
img

BREAKING: USDCAD klesá po překonání údajů o zaměstnanosti v Kanadě

06.04.2023 Dnes ve 14:30 byla zveřejněna zpráva o zaměstnanosti v Kanadě za březen. Zpráva byla zveřejněna o den dříve, protože Kanada zítra slaví Velký pátek. Údaje se ukázaly jako velké pozitivní překvapení.
img

Oči se upírají na zprávu o NFP, RBNZ překvapuje trhy

05.04.2023 V pátek bude pozornost investorů a obchodníků upoutávat zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA. Federální rezervní systém bere zprávy NFP v úvahu při hodnocení své měnové politiky, přičemž stojí za zmínku, že údaje o NFP byly v roce 2023 konzistentně vyšší, než se očekávalo.
img

MYSLET JAKO ŽENA, ANEB JAK PŘEMÝŠLÍ ŽENY INVESTORKY

07.03.2023 Často se říká, že jsou ženy lepší investorky. Je to skutečně pravda? Na žebříčku nejvíce populárních drobných investorů na platformě eToro se mezi nejlepšími objevují ženská jména jako Heloise Greeff, Neža Molk nebo Mimi Ho. Poslední studie společnosti eToro odhaluje, jak to skutečně je. Ženy při investování uvažují stejně jako muži. Jen jsou opatrnější a více kritické.
img

Graf dne: GBPUSD (14.02.2023)

14.02.2023 Pár GBP/USD vymazal většinu počátečních zisků, když investoři strávili nejnovější čísla z trhu práce ve Spojeném království. Britský úřad pro národní statistiku Úřad pro národní statistiku oznámil, že míra nezaměstnanosti zůstala v prosinci nezměněna na 3,7 %, jak se všeobecně očekávalo, zatímco počet lidí, kteří žádají o dávky v nezaměstnanosti, v lednu klesl o 12,9 tisíc. Prosincová hodnota byla navíc také výrazně revidována dolů na -3,2 tis. ve srovnání s původně odhadovaným nárůstem o 19,7 tis. Počet lidí v práci vzrostl ve 4. čtvrtletí roku 2022 o 74 tisíc, čímž snadno překonal odhady analytiků o nárůstu o 40 tisíc. Počet zaměstnanců na částečný úvazek vyskočil na nejvyšší úroveň od období září-listopad 2021, počet zaměstnanců na plný úvazek se však snížil, ale stále převyšuje předpandemickou úroveň. Počet OSVČ na částečný úvazek vzrostl, zatímco osoby samostatně výdělečně činné na plný úvazek zůstaly nízké.
img

BREAKING: CAD výrazně posiluje po překonání odhadů dat z trhu práce

10.02.2023 Zveřejnění údajů z kanadského pracovního trhu ve 14:30 vyvolalo pohyby na kanadském dolaru. Přehled se ukázal mnohem lepší, než se očekávalo, s velkým nárůstem zaměstnanosti. To vedlo k posílení CAD a poklesu směnného kurzu USDCAD.
img

BREAKING: Omezená reakce na velmi dobrá čísla z Kanady

06.01.2023 Velmi silná zpráva z Kanady se na USD/CAD setkává pouze s omezenou reakcí. Pár klesá níže ze zóny odporu pod 1,37, ale nejde o pohyb, který by mohl uzavřít 1měsíční konsolidaci. Mezitím údaje, zejména druhý měsíc silného růstu zaměstnanosti na plný úvazek, by mohly přimět Bank of Canada dále zpřísňovat. 
img

Finmex: Reálné mzdy klesají. Čeká Čechy propad do chudoby?

13.12.2022 Aktuální situace v Česku není příliš optimistická. Jen ve 3. kvartálu poklesly reálné mzdy o 9,8 %. Reálné mzdy v Česku klesají nejprudčeji ze všech 38 rozvinutých členských zemí Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), které přijaly demokracii a principy tržní ekonomiky. Zároveň se jedná o nejrychlejší pokles v historii samostatné České republiky. Důvodem tak dramatického poklesu je vysoká inflace, všudypřítomná drahota a pomalý růst mezd.
img

Finmex: Reálné mzdy klesají. Čeká Čechy propad do chudoby?

13.12.2022 Aktuální situace v Česku není příliš optimistická. Jen ve 3. kvartálu poklesly reálné mzdy o 9,8 %. Reálné mzdy v Česku klesají nejprudčeji ze všech 38 rozvinutých členských zemí Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), které přijaly demokracii a principy tržní ekonomiky. Zároveň se jedná o nejrychlejší pokles v historii samostatné České republiky. Důvodem tak dramatického poklesu je vysoká inflace, všudypřítomná drahota a pomalý růst mezd.
img

Dlouhá a mírnější recese? Trh práce říká, že jo!

07.12.2022 Jak čert kříže se však akcie bojí silného trhu práce. Oficiální data ukazují, že jsou „rock solid“, ale při bližším pohledu zjistíme, že statistika umí divy. Investoři musí neustále pracovat s mnoha scénáři, které mohou potenciálně nastat. Trhy mají nyní relativně jasno – ekonomika lehce přistane, trh práce zůstane silný a inflace postupně klesne.
img

BREAKING: USDCAD po kanadských údajích o pracovních místech vyskočil nad 1,35

02.12.2022 Zpráva o kanadském trhu práce za listopad byla zveřejněna dnes ve 14:30 současně se zprávou o pracovních místech ze Spojených států. Zatímco pozornost trhu byla zaměřena na data NFP, kanadská zpráva byla také docela zajímavá. Zatímco údaje o celkové zaměstnanosti ukázaly malý nárůst, který byl mírně nad očekáváním, je třeba poznamenat, že to byl další měsíc silného růstu pracovních míst na plný úvazek, který dokázal více než vyrovnat pokles zaměstnanosti na částečný úvazek o 40,6 tisíc. To je vítaný vývoj, protože práce na plný úvazek jsou více žádoucí. Míra nezaměstnanosti klesla z 5,2 na 5,1 %.
C:\fakepath\etf-21112022.jpg

Seriál o ETF: Úvod do fondů a hlavní výhody ETF (díl 1.)

23.11.2022 Exchange Traded Funds neboli burzovně obchodované fondy, pro které se běžně používá zkratka ETF, jsou v poslední době hodně skloňované a představují zajímavou alternativu investování. Zejména drobní investoři si ETF oblíbili, protože ETF jim nabízejí mnoho výhod.
img

Pohled na USDCAD po zveřejnění údajů z trhu práce

04.11.2022 Zpráva NFP za říjen byla klíčovou makro událostí dne a jak už to tak bývá, kanadská zpráva o pracovních místech byla vydána současně. Jak se očekávalo, USD/CAD zaznamenal velký nárůst volatility kolem času vydání (13:30). Obě zprávy překonaly očekávání, pokud jde o změnu zaměstnanosti, ale celkově byly údaje z USA mnohem smíšenější než údaje z Kanady.
img

Krypto news: Bitcoin nahlíží na sentiment indexů

24.10.2022 Bitcoin vylétl blízko 19 700 USD poté, co trhy pozitivně reagovaly na zprávy The Wall Street Journal o nižším zvýšení sazeb na prosincovém zasedání Fedu. O chvíli později Mary Dalyová z Federálního rezervního systému v San Franciscu zdůraznila, že bankéři budou na příštích zasedáních (po listopadovém) zvažovat nižší zvýšení, tj. o 25 a 50 bazických bodů. Počáteční pivot pomohlo indexům a pomohlo i kryptoměnám. Ty však ustoupily z místních maxim:
img

Akcie Uberu a Lyftu se po novém návrhu amerického ministerstva práce propadly o více než 10 %

11.10.2022 Akcie Uber Technologies Inc. (UBER.US) a Lyft Inc (LYFT.US) se v úterý propadly o více než 10 % poté, co Bidenova administrativa představila návrh, který by mohl donutit společnosti poskytující sdílenou přepravu, aby najímaly řidiče jako pracovníky na plný úvazek spíše než nezávislé zhotovitele.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 6. října 2022

06.10.2022 MicroStrategy je v kryptoměnové komunitě známá býčím postojem k bitcoinu. Společnost je z hlediska množství držených bitcoinů lídrem korporátů a její ředitel Michael Saylor mluví o první kryptoměně běžně v superlativech. Společnost vyrábějící mobilní software a zabývající se cloudovými službami a business intelligence (BI) nyní vyhlásila výběrové řízení na pozici softwarového inženýra s plným úvazkem pro Lightning Network.
img

Pomohou humanoidní roboti Tesle se zotavením? 💣

26.09.2022 Akcie Tesly však za rok ztratily 31 % a vracejí velkou část zisků z období pandemie, kdy cena vzrostla z 35 USD na téměř 400 USD za akcii:
img

AUD/USD. Zpráva o australském trhu práce vykazuje červená čísla a AUD zůstává pod tlakem

15.09.2022 Australský dolar je vůči americkému dolaru nadále pod silným tlakem. V úterý se pár AUD/USD propadl o téměř 200 pipů během několika hodin při všeobecném posilování dolaru. AUD opět prokázal svou zranitelnost, protože se minulý týden během rostoucí korekce pohyboval směrem nahoru. Nepodařilo se mu však vzrůst výše. Během jediného dne prudce klesl na 0,6700 z 0,6900.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-Forex-scalping-13092022.jpg

Scalping – nejtěžší tradingová disciplína

13.09.2022 Pravděpodobně jeden z nejnáročnějších a zároveň i nejrizikovějších obchodních stylů. Úspěšný scalper dokáže v relativně krátkém časovém období dosáhnout potenciálně velmi atraktivních zisků, avšak každá chyba jej dokáže nekompromisně potrestat. Pojďme si o scalpingu říct více a zároveň si povědět, kde se této disciplíně zdarma přiučit.
img

BREAKING: CAD klesá kvůli špatném stavu pracovního trhu

09.09.2022 Zveřejnění údajů o kanadských pracovních místech ve 14:30 vyvolalo pohyby na trhu s kanadským dolarem. Zpráva se ukázala být mnohem horší, než se očekávalo, s velkým poklesem zaměstnanosti na plný úvazek. To vedlo k oslabení CAD a skokovému nárůstu kurzu USD/CAD.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 30. srpna 2022

30.08.2022 Zakladatel a investiční ředitel kryptoměnového fondu Cyber Capital Justin Bons označil bitcoin (BTC) v porovnání s jinými kryptoměnami kvůli nedostatečnému technologickému pokroku za "technicky jednu z nejhorších kryptoměn" a "čistě spekulativní aktivum bez užitku".
C:\fakepath\forex-19082022.jpg

4 důvody proč zkusit obchodování na forexu

19.08.2022 Začít obchodovat na forexu je jednoduché, protože nepotřebujete příliš mnoho zdrojů a máte k němu přístup s nízkou počáteční investicí, díky čemuž se jedná o více dostupné obchodování než je tomu u ostatních trhů, které mají zpravidla vysoké náklady. V tomto článku probereme 4 hlavní důvody, proč byste měli začít obchodovat na forexu.
img

5 seriálů ze světa financí, které si nesmíte nechat uniknout

15.07.2022 Streamovací společnosti zažívají boom a investorům se tak naskýtají mnohdy zajímavé příležitosti. Dnes se ale zkusíme odprostit od nahlížení na svět očima investora a zaměříme se spíše na zajímavý obsah v podobě seriálů, které na těchto platformách najdeme. Nebojte, ve finančním sektoru však stále zůstaneme.
C:\fakepath\Polsko.jpg

Polská vláda chce od léta snížit daň z příjmu fyzických osob na 12 procent

24.03.2022 Polsko chce od 1. července snížit daň z příjmu fyzických osob ze 17 na 12 procent. Změna by se měla dotknout důchodců nebo lidí pracujících na plný úvazek, uvedla dnes agentura PAP. Návrh vypracovalo ministerstvo financí, které tak reaguje na ekonomické dopady války na Ukrajině. Roční náklady na chystané daňové změny se odhadují na 15 miliard zlotých (bezmála 78 miliard Kč).
img

Belgie chce zavést čtyřdenní pracovní týden, shodla se na tom vláda

15.02.2022 Belgičané by napříště mohli pracovat jen čtyři dny v týdnu při stejném objemu práce a při stejné mzdě. Na odpovídající reformě pracovního trhu se shodla belgická vláda. Dnes to podle agentury DPA uvedl premiér Alexander De Croo.
C:\fakepath\2022-01-20_Trfoi.png

Ohlédnutí za rokem 2021 a plány pro rok 2022

26.01.2022 Uplynulý rok 2021 byl pro mě jeden z rozhodujících. Odehrálo se v něm několik důležitých změn, které ovlivnily nejen můj osobní život, ale i způsob mého obchodování. Ale popořadě.
img

AUD/USD. Míra nezaměstnanosti v Austrálii klesla na 4,2 %

20.01.2022 Během dnešní asijské seance se měnový pár AUD/USD usadil v oblasti 0,72 v reakci na silné údaje z australského trhu práce. Dnes zveřejněná zpráva odráží pozitivní trendy, a to i přes aktivní šíření nového kmene koronaviru v zemi.
C:\fakepath\xtb-18012022.png

TOP 5 investiční rady expertů pro rok 2022

18.01.2022 Máme tu nový rok a s ním také příležitost začít s čistým štítem. Jak ale zajistit, aby byl tento rok lepší, než ten předchozí? Nabízí se investice do lepších informací a vzdělání obecně. V investicích, tradingu a na trzích obecně to platí dvojnásob.
C:\fakepath\trader-10122021-40-zm.jpg

Šéf Tesly Elon Musk zvažuje, že odstoupí z funkce a bude jen influencerem

10.12.2021 Šéf americké automobilky Tesla Elon Musk zvažuje, že se své pozice vzdá a stane se influencerem. Napsal to dnes na twitteru. Musk už v minulosti několik zopakoval, že lidé by neměli pracovat tak moc jako on.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-borci.jpg

Chcete se stát full-time traderem? Tato přednáška by vám na vaší cestě mohla pomoct

11.11.2021 V rámci oslav výročí 5. narozenin Purple Trading vystoupí 13. listopadu na konferenci v Praze lektoři tradingu a full-time tradeři, Jakub Kania a Radek Babčan. Jejich přednášku ocení zejména ti, kteří se chtějí tradingem v budoucnu živit. Oba zakladatelé totiž s tím samým snem před 8 lety s tradingem začínali. Teď jsou připraveni vám svůj inspirativní příběh převyprávět.
img

Chcete se stát full-time traderem? Tato přednáška by vám na vaší cestě mohla pomoct

10.11.2021 V rámci oslav výročí 5. narozenin Purple Trading vystoupí 13. listopadu na konferenci v Praze zakladatelé vzdělávací platformy F.X.C.G, Jakub Kania a Radek Babčan. Jejich přednášku ocení zejména ti, kteří se chtějí tradingem v budoucnu živit. Oba zakladatelé totiž s tím samým snem před 8 lety s tradingem začínali. Teď jsou připraveni vám svůj inspirativní příběh převyprávět.
C:\fakepath\trader-07112021.png

Full-time trading

07.11.2021 Cílem, případně snem každého tradera je ovládnout disciplínu obchodování tak, aby nemusel chodit do tradičního zaměstnání, přičemž samotný trading by měl generovat dostatečný profit pro jeho obživu. S tím je také spojena doba a úsilí strávené u platformy.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-Hartman-02112021.jpg

Ondřej Hartman – nejznámější český trader, který se zúčastní naší letošní superkonference

02.11.2021 Jeden z nejúspěšnějších profesionálních traderů české tradingové scény, mentor a současně lektor, který se již více než deset let věnuje sektoru finančních trhů. Za dobu svého působení se kromě obchodování a výuky stal také autorem několika knih, mnohých analýz a odborných textů. Ty z něj společně s jeho praktickými zkušenostmi učinily jednu z nejvýraznějších osobností tohoto oboru.
img

Růst ekonomiky USA výrazně zpomaluje na 2 %. Inflace v EU je na 13letém maximu

29.10.2021 Ekonomika USA za Q3 vykázala růst HDP o 2 % v ročním vyjádření. To představuje výrazné zpomalení z 6,7 % v Q2 a také oproti odhadům, které počítaly s růstem 2,8 %. Hlavním důvodem zpomalení se zdají být problémy s dodavatelskými řetězci. Výdaje Američanů po očištění o inflaci klesly o 2,4 %. Důvodem byl poklesu prodejů automobilů a dalšího zboží dlouhodobé spotřeby. Samotná inflace rostla o 1,3 %, což je mírný pokles tempa růstu oproti předchozímu kvartálu. Meziročně ceny byly vyšší o 4,3 %.
C:\fakepath\trader-25102021-38-zm.jpg

Britská vláda napřesrok hodlá zvýšit minimální mzdu o téměř sedm procent

25.10.2021 Britská vláda se rozhodla zvýšit od dubna příštího roku minimální hodinovou mzdu o 6,6 procenta na 9,5 libry (zhruba 290 Kč) ze současných 8,91 libry. Oznámilo to dnes britské ministerstvo financí. Uvedené hodinové sazby se týkají zaměstnanců ve věku minimálně 23 let. Sazby minimální mzdy vzrostou také u mladších pracovníků.
C:\fakepath\copy-trader-06092021-2.png

Admirals spouští jedinečnou službu Copy Trading

06.09.2021 Admirals spustil službu Copy Trading v květnu 2021 a zatím se ukázalo, že tato funkce je mezi klienty oblíbená.
img

Češi pracují déle než obecně lidé v EU. Srovnání s Francouzi ale ukazuje, že kratší pracovní doba k růstu spokojenosti nevede – Češi jsou spokojenější než Francouzi

30.05.2021 Průměrná pracovní doba na plný úvazek se v Česku postupně zkracuje. Za posledních deset let to bylo téměř o hodinu týdně. Přesto lidé odpracují za týden v průměru 41,3 hodiny. Dělají tak o víc než půlhodinu déle než průměrný pracovník v EU. Vyplývá to z údajů Eurostatu.
C:\fakepath\Kanada.jpg

Míra nezaměstnanosti v Kanadě v dubnu nečekaně vystoupila na 8,1 procenta

07.05.2021 Trh práce v Kanadě v dubnu přišel zhruba o 207.100 pracovních míst, zatímco míra nezaměstnanosti vystoupila na 8,1 procenta. Oznámil to dnes kanadský statistický úřad. Výsledek nepříjemně překvapil analytiky, kteří sice s úbytkem pracovních příležitostí kvůli novým protipandemickým opatřením počítali, nikoliv ale s tak velkým. V březnu byla míra nezaměstnanosti na 7,5 procenta.
C:\fakepath\daytrader-25042021.png

Být, či nebýt intradenním obchodníkem?

25.04.2021 Většinu začínajících obchodníků láká Forex zejména kvůli vidině rychlého zbohatnutí. Často se v tom utvrzují čtením různých tradingových “bulvárů” či sledováním amerických filmů z prostředí Wall Street. Zní to skvěle, pár obchodů denně a bankovní účet praská ve švech, kdo by to nechtěl? Jenže realita je diametrálně odlišná. Těch “pár obchodů denně” se v tradingu označuje jako intradenní obchodování a je to jednou z nejnáročnějších disciplín, která vyžaduje znalosti, dovednosti a čas. Tedy něco, čím začátečníci většinou nedisponují.
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

UNCTAD: Globální ekonomika letos vzroste o 4,7 procenta

18.03.2021 Globální ekonomika by se letos měla zotavit, očkování a expanzivní měnová politika totiž pomáhají napravit škody způsobené pandemií, která zničila více než čtvrt miliardy pracovních míst. Celosvětový hrubý domácí produkt (HDP) by se letos mohl zvýšit o 4,7 procenta po loňském propadu, který byl nejhlubší od druhé světové války. Ve své zprávě to uvedla Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD).
C:\fakepath\n-25012021-lv.gif

ILO: Ztráty míst kvůli viru jsou čtyřnásobně vyšší než ve 2009

25.01.2021 V loňském roce kvůli pandemii nemoci covid-19 zaniklo čtyřikrát více pracovních míst než v nejhorším období globální finanční krize v roce 2009. Omezení činnosti podniků a veřejného života zrušilo loni 8,8 procenta všech pracovních hodin, což odpovídá 255 milionům pracovních míst na plný úvazek. Vyplývá to z odhadu, který zveřejnila Mezinárodní organizace práce (ILO).
C:\fakepath\traderi-07012021.jpg

Něco ze statistik o traderech (2. díl)

07.01.2021 Jak už jsem uváděl v prvním dílu, tak tyto statistiky jsou důležité především pro naši víru, případně nevíru v to, že trading je perspektivní disciplína a je možné v něm být dlouhodobě úspěšným. Obecně vzato v nich není nic převratného, na druhou stranu jsou v nich někdy zajímavé věci. A tak se podíváme, co v nich uvidíme dál.
C:\fakepath\trader-24122020.jpg

Kdy začít obchodovat na plný úvazek?

24.12.2020 V dnešním článku se podíváme na docela ožehavé téma. A tím je trading na plný úvazek. Kdy opustit svou práci a začít se obchodování věnovat naplno? Věřím, že jste se touto otázkou již určitě zabývali, minimálně o ní přemýšleli. Pojďme se podívat na několik důležitých věcí, které byste měli zvážit, než se touto cestou vydáte.
wrb-skryty-gap-1-2.png

Price Action: WRB analýza

29.02.2016 V dnešním vzdělávacím článku se podíváme na přístup Price Action, se kterým přišel už v roce 1980 kanadský obchodník M.A. Perry, který na světových diskuzních fórech vystupuje rovněž pod přezdívkami NihabaAshi nebo wrbtrader. Tento obchodník je doslova král Price Action, obchodování na plný úvazek se věnuje přes 20 let. M.A. Perry se věnuje čisté Price Action na bázi intradenního, swingového či pozičního obchodování. V jeho obchodním přístupu nenajdete žádné indikátory, naopak se soustředí na analýzu volatility, tržní cykly, supporty, rezistence nebo psychologické aspekty obchodování.
Patrik-Urban-FXstreet-16112015.png

Příběh českého tradera na Wall Street

16.11.2015 Dnes přinášíme exkluzivní rozhovor o příběhu institucionálního profesionálního obchodníka a forexového analytika - Patrika Urbana, který se propracoval ze soukromého tradingu až ke spolupracím se zahraničními investičními společnostmi, mezi které patří i mezinárodní banka či investiční fond na Wall Street v New Yorku.
fxstreet.jpg

O nás

02.06.2009 FXstreet.cz je největší server věnovaný obchodování na finančních trzích v České republice a na Slovensku. Naším cílem je vytvoření komunity úspěšných traderů a investorů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšní v obchodování na finančních trzích (forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny), jste na správném místě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Programování | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | ADX | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CFD | CFTC | Centrální banka | Centrální banky | Custody | DAX | Demo účet | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | HFT | Hedge | High | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MACD | MIFID | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Open | P/E | Papertrading | Čekající příkazy | Pip | Platforma | Podílový list | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Russell 2000 | S&P 500 | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Spot | Spread | Stagflace | Stop-Loss | Support | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | XTB | Indexy | OSN | Globální ekonomika | Investoři | Exchange Traded Funds | Fond | Ekonomie | EU | Klouzavé průměry | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Business | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Breakout strategie | Komise pro cenné papíry a burzy | Jaroslav Tupý | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | RBNZ | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Online trading | Makrokalendář | Portfolio manažer | Kopírování obchodů | Soukromý fond | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Money-Management | Makro | Index CPI | Obchodní seance | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | FX trh | Dukascopy | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | GBPUSD | USDCAD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Odpor | Podpora | Volatilní | High-frequency trading | Forex pro začátečníky | Kasino | Kasina | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Analytika | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Brent | Brokerské společnosti | Burza cenných papírů Praha | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Co je akcie | Conference Board | Day trading | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Etoro | Eura | EURAUD | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FX Trading | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Index Dow Jones | Index PMI | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Jak vydělat více peněz | Jak vydělávat peníze | Jaroslav Brychta | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurz EUR | Kurzy | Volná pracovní místa | E15 | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MyFxBook | Nákup akcií | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | PayPal | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Světové události | Swingy | Švýcarská centrální banka | Trh | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Webinář | Webináře | WTI | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Backtestování | EIA | Buffett | Komise pro cenné papíry | Cenové rozpětí | Elon Musk | Indie | ISM indexy | Ministerstvo financí | Obchodní den | Range | ROCE | Sell | Tovární objednávky | Spojené státy | Finanční společnosti | Trading Room | Čekací doba | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Co je forex | Forex Pro | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Commission | Komise | Federální rezervní systém | Paper trading | S/R zóny | Rozhovor | Know-how | Futures trading | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Day trader | Diskusní fórum | Investment | Swing trading strategie | Markit | DPA | BMO Capital Markets | PwC | BBC | Forex asistent | The Guardian | Zvyšování sazeb | UNCTAD | Expanzivní měnová politika | Technický výhled | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | Dlouhé pozice | Energie | Finanční stabilita | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | BlackRock | Korelační strategie | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Agentura Reuters | Obchodní signály | Index amerického dolaru | Futures kontrakty | City | Obchodní styl | Sázení | Pozornost investorů | Firmy | Ekonomické dopady | Na volné noze | IBEX | Globální finanční krize | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | S&P Global | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Propad | Indexové ETF | Bankovní tradeři | Kryptoměny | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Nálada na trhu | Ekonomická data | Tempo růstu | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Finanční poradce | FTSE 100 | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Odhodlání | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Britská vláda | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Dnešní zpráva | Predikce | Průzkum | Krize | FTSE MIB | Výnosy | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | Příjmy | cTrader | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Belgie | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Swingoví obchodníci | Purple Trading | Obchodovat na forexu | Tržní kapitalizace společnosti | Daňové změny | Intradenní obchody | Vydělávat peníze | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Obchodování s cizími měnami | Obchodování s kryptoměnami | BTC/USD | MiFID II | Binance | NEST | Lightning Network | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Crypto | Dlouhodobé investování | Online kasina | Altcoiny | Úspěšný trading | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Posilování dolaru | Profesionální investoři | Podniky | Trading je byznys | Full-time trader | Full-time trading | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Geopolitické napětí | Obchodování akcií | Živit se obchodováním | Nové peníze | Reakce trhu | Cyprus Securities and Exchange Commission | Ziskové strategie | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Evropská komise | Fungování trhů | Obchodované fondy | Vývoj finančních trhů | Bankomaty | Španělský IBEX | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Sazby Fedu | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Algotrader | Obchodní přístup | Profesionální trader | Skalpování | Petr Plecháč | Pozornost trhu | Uspět na trzích | Ceny zemního plynu | Obchodovat na finančních trzích | MetaTrader Supreme Edition | Silný trh | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Světové finanční trhy | Seriózní byznys | Poziční obchodníci | TradeCZ | Technická situace | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Růst ekonomiky USA | Investiční rady | Akcie Uberu | Trendové strategie | Marek Vaňha | Vyšší mzdy | NVDA | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Volný čas | Akcie a ETF | Svět investování | Swing strategie | Obchodování Pin Barů | Býčí výhled | WeWork | Kapitálové výdaje | Růst mezd | US500 | Deficit rozpočtu | Kjódó | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Novozélandská centrální banka | Pravidla strategie | Finanční situace | Risk Reward Ratio | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | Jak se stát lepším investorem | Swingová obchodní strategie | Strategie skalpování | Zkušený trader | Zerohedge | Snižování rizika | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Trinity | Býčí signál | Medvědí signál | Budoucí podnikání | Obchod | Státní investiční fond | Jak začít investovat | Trh práce | FRED | Obchodní nástroje | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Trader 2.0 | Americký dolar dnes | Odborníci z oboru | Firma | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Růst cen | Server BBC | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Vývoj trhu | Generální ředitel | Amazon | Philip Lowe | Nadhodnocení | Miliardy | PROP Trading | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Český akciový trh | Billions | Na burze dnes | Finanční rezervy | FT | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Financovat | Statistika | Předpovědi | ADP | Na burze | Gabriel Štefaňák | Propouštění | USDIDX | Výrazný pokles | Být trpělivý | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | Stavebnictví | Copy trading | Klíčová rezistence | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | Breaking | Total | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Apple TV+ | Akciový index Dow Jones | Poradce premiéra | Škoda Auto | Míra | Jaderné elektrárny | Ohlédnutí | Jak určit trend | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Hypotéky | Důchod | Předseda | Americké centrální banky | Kupní síla | Eurokomisař | xStation5 | Bydlení | Oživení inflace | Uber | Ztráta | NERV | BREAKING | Průmyslové podniky | Investiční ředitel | Americký index | Hospodářský růst v Německu | Organizace Conference Board | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Klesající trend | Návratnost | Netflix | Inovace | RBA | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Šéf Ifo | Zemědělství | Poradenství | Vzdělávat se | Ministerstvo práce | Zpřísnění měnové politiky | Josef Zeman | Ukazatele | Smíšené výsledky | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Růst německé ekonomiky | Dobrá čísla | Ceny energií | Vyplácení dividend | Komunikace | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | ILO Guy Ryder | Guy Ryder | Ředitel ILO | Prezident | Trhy | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Financial Conduct Authority | Pokles | Situace | Ifo Clemens Fuest | Meziroční růst | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Index nových zakázek | Prodeje aut | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Medvědi | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Ichimoku Cloud | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Údaje z USA | Časová náročnost | Stabilita | Jižní Korea | Vývoj | Tovární objednávky v USA | Šok | Mzda | Guru | Vládní opatření | Změny trendu | WP | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Poradci | Tržní podmínky | Evropské země | Zisk společnosti | Šíření viru | Inflace v EU | Spotřebitelé | Britská Kolumbie | Hyundai | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Rozhodnutí bankovní rady | PYPL | Další pokles | Unilever | OSVČ | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Stop-Lossy | Ministryně financí | Hodinový graf | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Graf dne | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Instituty | Potenciál | Spotřebitelská důvěra v USA | Ceny elektřiny | Reálné mzdy | Ekonomiky | Čtvrtletní pokles | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Daniel Münich | Poradce | Organizace | Závislost | Touha po úspěchu | Práce | Údaje | Možnosti obchodování | Propouštění zaměstnanců | Ministři | Ministři energetiky | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Životní styl | Dostatek energie | Více peněz | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Úspory | Hospodářské oživení | BMO | Statistiky | Poskytovatelé signálů | Trade | Tlak medvědů | Dílčí index | Cenové pohyby | PMI ve službách | Posílení | Swingové minimum | Data z trhu práce | Seznam brokerů | Pracovní síly | Zaměstnanci | FDA | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Zveřejněné údaje | Členské státy | Auta | Indexy v Asii | Sektor služeb | Býčí scénář | Dění na trhu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Kanadská data | Enron | Umělé inteligence | Investovat peníze | Roční zhodnocení | JDE | Unie | ČR | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Vedení společnosti | Býčí trend | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Black Monday | Arizona | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Trend is your friend | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | ZIL | Cardano | Paušální daň | Nastavení Stop-Lossu | Ziskové marže | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Risk na obchod | Fundamentální pozadí | Potenciální zisky | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Ceny | Praha | Společnost XTB | Cybertruck | Nižší poptávka | Úspěšně obchodovat | Příležitost ke vstupu | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Důvěra | Zkušený obchodník | Caixin | Výzkumy | Časový horizont | Cenové hladiny | Obchodní hodiny | Online nakupování | Match Group | Vládní koalice | Unijní ministři | Výrobní sektor | Průměrné mzdy | SPAC | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | TSLA | Qualcomm | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Řízení obchodu | NAHB | Šéf Tesly | Politici | Softwarová společnost | Internetová společnost | Pracovní místa | Vinci | Ziskové cíle | Česká republika | Šéf centrální banky | AEX | Americké měny | Michael Saylor | MicroStrategy | Norský státní investiční fond | Investovat do vzdělání | Množství peněz | Defi | Dopady na trhy | Nařízení | UMA | Očekávané výnosy | Fond Fidelity | UBER.US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Oslabování amerického dolaru | Apollo | Broker XTB | QCOM | Hlavní kryptoměna | Polská vláda | Měnový investiční fond | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | Proražení | Lyft | Sektor kryptoměn | Munich | ABNB | Očkování | Cointelegraph | Kdy začít obchodovat | Obchodovat na plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Měnící trh | Cenné papíry a burzy | Růst ceny | ABNB.US | Proražení rezistence | Polkadot | Počet pracovních míst | Dlouhodobé obchodování | Evropské centrální banky | SNY | ACT | Indexy na Wall Street | Trustly | Nárůst ceny | Vstupní signál | QCOM.US | MIB | FTX | Zajímavé akcie | Obchodní přístupy | Trendové linie | Růstový trend | Zásoby plynu | Třetí vlna | Očkovací program | TSLA.US | Graf US500 | Více obchodů | Admirals | Pohyb trhu | Fidelity | TER | Společnost eToro | Mentor | Klienti Purple Trading | PMI index | ISM ve službách | Special Purpose Acquisition Company | Konkrétní akcie | Obchodování gapů | Advanced Micro Devices | AMD | Krok za krokem | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Nevýhody intradenního tradingu | AMD.US | Objednávky | Ministr práce | Důležité fundamentální zprávy | Trading.com | Míra nezaměstnanosti v Kanadě | Trh práce v Kanadě | Doug Porter | Znalost trhu | Eurokomisařka | Diverzifikace investičního portfolia | Riziko ztráty | Oslabení | Kontrakty ropy | Spotřeba domácností | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň rezistence | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Shortování | Expense ratio | Dolar dnes | NASA | Neuralink | Hyperloop | Boring Company | Vyšší úroveň | Technologie | Zkušení obchodníci | AI | Současný trend | Odvětví | Divize | Boom | Rekord | Štěstí | Náhoda | Chování | Vizualizace | LYFT.US | Internetové obchody | Gary Gensler | Drahota | Cena kryptoměny | Společnost Admirals | Streamovací společnosti | Bonusy | SpaceX | SPOT | Začátečník | Americká ministryně financí | Školení | Růst výroby | Mediální společnost | Společnosti | Guardian | Opatření | ANO | Petr Mašláň | Peníze na finančních trzích | Energetika | Výhod copy-tradingu | Union Pay | AstroPay | Marika Čupa | Sociální demokraté | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Češi | Energetické krize | Zdražování energií | Pravidla hry | Robotické společnosti | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Retail Investor Beat | Retail Investor | Zprostředkovatelé | Zboží dlouhodobé spotřeby | Jakub Kania | Radek Babčan | F.X.C.G. | Meta | Meta Platforms | Český trader | Qualcomm (QCOM.US) | Airbnb (ABNB.US) | Trading na plný úvazek | PYPL.US | Poskytování likvidity | Společnost | SATS DJIA | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Celoroční výhled | Crypto.com | TIM | Zprávy z krypto | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | | Cykly | Tržní cykly | Participace | The Boring Company | Společnost SpaceX | Mozkové čipy | Relativní stabilita | Spotřebitelské inflace | Bidenova administrativa | Hráči na trhu | Miliardy USD | Organizace spojených národů | XTB Online Trading | Největší lokální broker | Investiční rady 2022 | Investiční rady expertů | Rady expertů | Hry | Válka na Ukrajině | Instituce | Centralizované burzy | Čtyřdenní pracovní týden | Alexander De Croo | Amaury Massion | NVDA.US | Online vzdělávání | Energiewende | Motivace | Pokles inflace | Řetězce | PSE | SaaS | Dopady války na Ukrajině | Nvidie (NVDA.US) | Nízké poplatky | Protiinflační kroky | Růst cen energií | Online platformy | GMT | Vlastnictví | Tržní ocenění | Vzestupný trend | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Rekordní inflace | Technický výhled trhu | Boj s inflací | Trojúhelníkové formace | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | ZEN | Evropské akciové indexy | Získání licence | Investorky | Marketingová komunikace | Největší kryptoměny | Snížení zisku | Krypto news | Akcie Uber | Ceny elektřiny v Německu | Soustředěnost | Udržitelnost | Aktiva pod správou | Pohyby na trhu | Německé ekonomiky | Malá počáteční investice | Počáteční investice | Vysoké ziskové marže | Žádné časové omezení | Časové omezení | Likvidita na finančním trhu | Propad trhů | Investiční cíle | Bolest | Oslabení USD | Princip scalpování | Scalping a spready | Scalpingové arbitráže | Trhy vhodné pro scalping | Specifické trhy | Specifické trhy vhodné pro scalping | Energetické komodity | Humanoidní roboti | Mary Dalyová | CFD (Rozdílové smlouvy) | Telekomunikační společnost | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Novinky | Vysoké inflace | Tržní ekonomiky | CZ | Pokles reálných mezd | Výhody ETF | Net Asset Value | Net Asset Value (NAV) | Assets Under Management | Assets Under Management (AUM) | Total Expense Ratio | Total Expense Ratio (TER) | Portfolia ETF | Úvod do fondů | Co jsou fondy | Veřejné fondy | Koš podkladových aktiv | Seriál o ETF | Strategie investování | Strategie investování do ETF | Druhy ETF | Akcie ETF | Panelová diskuze | Martin Maršovský | Finmex Academy | Finmex | Manažer Finmex | Line | Mzdy v Česku | Peníze investorů | Varování | Čistá hodnota aktiv | Školení Finmex academy | Školení Finmex | Propad do chudoby | Aktuální situace v Česku | Střední třída | Průměrný zaměstnanec | Manažer Finmex Academy | Hlavní manažer | ETFs | Estée Lauder | Výprodeje | Expertní výhledy | OCI | Média | Ženy | Spojení | JOLTS | Nespokojenost | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Konkrétní příklad | Vysoké úrokové sazby | Vybrat ten správný ETF | Spokojenost | Partnerství | Zakladatel | Ztráty peněz | Ženy v Japonsku | Fumio Kišida | Japonský rozdíl | Rozdíl v odměňování | 123 Gap | PayPal (PYPL.US) | Správný ETF | Správce fondu | Vice | Standardní lot | Transparentní | Začátky úspěšných traderů | Výhledy | Silná data | Krásný zisk | Online panelová diskuze | Účastníci diskuze | Profit-Targety | EL.US | Estee Lauder (EL.US) | Fintokei | SwiftTrader | Profesionálové | Prop trading firma | Trading firma | K čemu slouží Fintokei? | Co je Fintokei? | ProTrader | Obchodní účet ProTrader | Účet ProTrader | Obchodní účet typu SwiftTrader | Účet typu SwiftTrader | Jak začít s Fintokei? | Pro koho je Fintokei určen? | VIP zóna FXstreet.cz | Exkluzivní informace | Jedinečná služba | Veřejně nedostupné informace | Čekající příkazy bank | Příkazy bank
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | Cena | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Plexus Finance Limited
Plexusfin.com
Plimsoll Mark Capital
PLN
Plnění daňové povinnosti
Plnění objednávek
Plnění svého obchodního plánu
PLN/EUR
Plnit sny
Plňte sny

Následující klíčová slova

Plný výkup
Plný zisk
Plodiny
Plochy kanceláří
Plošná karanténa
Plošné testování
Plovoucí LNG terminály
Plovoucí systém směnných kurzů
Plovoucí terminál
Plovoucí terminály
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít