Úterý 06. únor 2024 10:34
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Webinář Fair value gap – David Šimek
reklama
Instaforex Dakar

SNY

C:\fakepath\tesla-akcie-31012024.jpg

Tesla čelí výzvám na několika frontách, Musk se snaží odvést pozornost

31.01.2024 Podle očekávání kolotoč okolo Tesly a Elona Muska nabírá na otáčkách. Neobvyklý tweet z poloviny ledna nebyl jen plácnutím do vzduchu, ale velmi promyšlenou komunikační strategií Elona Muska. Musk si nenechal ukrást iniciativu a znovu se snaží být o krok před svými nepřáteli.
img

Walt Disney vypršela práva na postavičku Mickey Mouse. Jaký bude dopad na hodnotu firmy?

15.01.2024 Walt Disney je největší mezinárodní konglomerát v oblasti masmédií a zábavního průmyslu. V posledních 15 letech získal práva na některé z nejlepších mediálních franšíz. Problémy se však nevyhýbají ani této „továrně na sny“. Od začátku roku 2024 přišla společnost o práva na ikonickou kreslenou postavu Mickey Mouse, která dostala společnost na výsluní a od té doby se nové výtvory, licence a akvizice velkých společností nabalovaly jako sněhová koule.
img

Společnost Fintokei ovládla japonský trh, teď míří do Česka

25.10.2023 Česká společnost Fintokei, která v Japonsku transformovala vzdělávání v oblasti tradingu a přístupu k obchodování se seriózním kapitálem, oznámila expanzi na evropský trh se zaměřením na Českou republiku, odkud pochází. Nový produkt SwiftTrader nabídne možnost okamžitě obchodovat až s milionem korun.
img

Více než 88 000 milionářů buduje své bohatství prostřednictvím kryptoměn

07.09.2023 Podle nejnovější zprávy Crypto Wealth Report se svět kryptoměn nyní může pochlubit ohromujícím počtem 88 200 krypto-milionářů roztroušených po celém světě. Tato rostoucí třída držitelů bohatství zaznamenala, že jejich jmění se zvětšuje díky stále se rozšiřujícímu světu digitálních aktiv.
img

Od kolébky k diplomu: finanční zajištění budoucnosti dětí

28.08.2023 Většina rodičů touží po tom, aby jejich děti měly co nejlepší start do dospělého života. Investice do vzdělání je často považována za jeden z nejlepších způsobů, jak tohoto cíle dosáhnout. Avšak s rostoucími náklady na vzdělávání je nezbytné být připraven finančně. Jak tedy zajistit, aby měly vaše děti dostatečné prostředky na pokračování ve studiu, aniž by to příliš zatížilo vaši kapsu a vy i vaše děti jste mohli vést život podle vlastních představ?
C:\fakepath\investorka-12062023.jpg

Očakávania verzus realita v tradingu a investovaní

12.06.2023 Každý človek je iný, každá osobnosť je iná. Sme individuality, sme špeciálni a jedineční. V množstve vecí podobní, no napriek tomu originálni. Nikto nie je presnou kópiou toho druhého. Niektoré myšlienky a vzorce správania však máme veľmi podobné. Väčšina začiatočníkov vstupuje na finančné trhy s veľmi vysokými očakávaniami, ktoré sú častokrát prehnané. Vidia v tomto obore príležitosť obživy, prípadne zbohatnutia. Chceme rýchlo zbohatnúť. Najlepšie už dnes, lebo už včera bolo neskoro. Sú však naše očakávania korešpondujúce s realitou? Alebo sú realita a očakávania na míle vzdialené od seba?
C:\fakepath\Cathie-Wood-26052023-2.jpg

Jak Cathie Wood zmeškala raketový růst akcií Nvidia

26.05.2023 Také jste už zažili, že jste prodali akcie a ty po vašem prodeji vystřelily nahoru o dalších několik desítek procent? Nezoufejte, toto se neděje jenom nám, individuálním traderům, ale i profesionálům. Dnešní blog je o tom, jak Cathie Wood, známá postava Wall Street a zakladatelka fondů skupiny ARK Investment Management, zmeškala letošní fenomenální růst akcií společnosti Nvidia.
img

Začali jako youtubeři, dnes úspěšně podnikají. Erik Meldik a MamaDomisha bodují vlastní značkou šperků

15.05.2023 Točili úspěšná videa na kanál YouTube, poté se přesunuli na sociální síť Instagram, kde jako rodina baví dohromady přes milion sledujících. Před dvěma lety se však Erik Meldik a Dominika Šťovíčková alias MamaDomisha rozhodli posunout svůj business na další stupeň a splnit si sen o vlastní kolekci šperků. Vstoupili na trh s první designovou stříbrnou náušnicí jménem Kasiopea – a strhla se mela. Od té doby spustili dalších pět kolekcí unikátních šperků, které sami navrhují. Jaká je dnes jejich vize ohledně značky? Co jim přijde nejtěžší? A kdo z nich má při neshodách poslední slovo?
img

Sfoukli jste 30 svíček: devět finančních rad, které se vyplatí následovat

13.04.2023 Kolik musím uspořit na vlastní bydlení? Jak se zajistit na penzi? Do čeho mám investovat? Otázkám, které vás ve dvaceti netrápily, se po třicítce najednou těžko vyhýbá. Ať už máte rodinu, žijete sami, nebo třeba dlouhodobě cestujete, právě teď je ideální čas podívat se podrobněji na své finance. To abyste se s příštími kulatinami nedivili, že je vaše situace neveselá a času na nápravu málo.
C:\fakepath\1675785709-dobh_tramvaj_necho_na_burzu-07022023.jpg

Tam kde není vůle, není ani cesta

07.02.2023 Životní cíle jsou velkou záhadou, jejichž podstatu věda prozatím nedokázala rozluštit. To nám však nebrání, si naše cíle plnit.
C:\fakepath\1673984631-Pondln_nedokavost-17012023.jpg

Vše, co děláme, je vykoupeno časem – O benefitu tradingu

17.01.2023 Trading je velmi náročná disciplína, která ovšem může vrátit životní čas do našich rukou.
img

Válečná ekonomika: Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 nepotěší Macrona, příznivce Brexitu ani evropské antifederalisty

08.12.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, vydala svou pravidelnou publikaci 10 šokujících předpovědí na rok 2023. Tyto predikce se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň podceňovaných událostí, které mají potenciál pořádně rozvířit nejen finanční trhy, ale i politickou a populární kulturu.
C:\fakepath\trader-29112022-46-zm.jpg

Sociální nepokoje kvůli uzávěrám v Číně uvrhají zahraniční firmy do nejistoty

29.11.2022 Pro zahraniční společnosti, které působí v Číně, nemohly bezprecedentní víkendové protesty přijít v horší dobu, napsal dnes zpravodajský server BBC. V zemi se už tři roky s přestávkami táhnou protipandemické uzávěry a opatření, kvůli nimž se Čína stala pro zahraniční pracovníky nehostinnou. Zvláště problematický byl poslední rok, kdy zbytek světa protipandemická opatření uvolnil.
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
img

Credit Suisse získal 4,2 mld USD a Manchester United FC uvažuje o prodeji

23.11.2022 Zatímco Fed zvyšuje úrokové sazby, což umožňuje americkému bankovnímu sektoru, aby se cítil lépe, akcionáři Credit Suisse schválili navýšení kapitálu ve výši 4 miliard švýcarských franků, cca 4,2 miliardy dolarů, na financování masivní strategické transformace společnosti.
img

Akcie Alphabetu dosáhly letošních minim 📉

20.09.2022 Akcie společnosti Alphabet (GOOGC.US) dnes dosáhly úrovně blízko 100 USD. Cena akcií je nejnižší od února 2021, akcie prorazily minima z června tohoto roku:
img

Investiční platforma Portu: Skoro polovina Čechů chce jít do důchodu v 60 nebo dříve, ale nejsou na to finančně připraveni

15.08.2022 Skoro polovina Čechů by ráda do důchodu okolo šedesátých narozenin nebo i dříve, šestina lidí dokonce už v 55 letech. Pětina dotázaných, jak ukázal letní průzkum Instant Research pro investiční platformu Portu, se vidí v důchodu na zahrádce, každý desátý si chce pořídit domeček u moře, stejné množství se chce věnovat vnoučatům, 7 % chce cestovat. Pětina lidí naopak na důchod nemá plány, ani ty finanční. A týká se to všech věkových kategorií do 54 let.
img

Kryptoměnový baron svou živnost provádí ve stínu Talibanu

26.04.2022 Boom kryptoměn často žene sny o život měnícím bohatství. V Afghánistánu kupci namísto toho shánějí digitální mince s nadějí ,uchování svého bohatství.
C:\fakepath\trader-05042022-22-zm.jpeg

Vizionář Elon Musk vyrábí elektroauta a chce vyslat lidi na Mars

05.04.2022 Americko-kanadský podnikatel jihoafrického původu Elon Musk se podílel na vzniku internetového platebního systému PayPal a z peněz za jeho prodej založil v roce 2002 úspěšnou společnost SpaceX pro vývoj kosmických raket. Padesátiletý Musk kromě toho změnil svými elektrovozy Tesla i svět automobilového průmyslu. Byznysmen, který se kvůli svému neortodoxnímu chování dostal opakovaně do sporu s americkou Komisi pro cenné papíry a burzy SEC, se nyní dostal do čela žebříčku nejbohatších lidí světa. Časopis Forbes jeho jmění odhadl na 219 miliard dolarů (4,9 bilionu korun) a Musk tak předstihl zakladatele společnosti Amazon Jeffa Bezose, který si prvenství držel předchozí čtyři roky.
C:\fakepath\1646118440-binaurln_nahrvky-01032022.jpg

Zklidnění mysle při tradingu – binaurální nahrávky

01.03.2022 Jak zklidnit svou mysl před a při tradingu? Zajímavou metodou mohou být binaurální rytmy.
img

Neuspěla na škole ale nevzdala se! Módní návrhářka ze své kariéry udělala start-up, jako vůbec první

03.01.2022 Odmalička ji bavilo malovat, když pak doma objevila zaprášený šicí stroj po babičce, našla svou vášeň. Janine Řezáčová se nadchla pro módu a neodradil ji ani fakt, že ji vyhodili z vyšší návrhářské školy. Založila vlastní značku Janine - Made by Love, která se vyznačuje svou extravagancí spojenou se základními prvky. Svým nezaměnitelným podpisem vnáší Janine do světa módy jemnost, ženskost a barevnost.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
C:\fakepath\seminar-11092021.png

Naučte se vydělávat na své sny obchodováním na finančních trzích

03.09.2021 Pokud se zajímáte o obchodování na finančních trzích a přemýšleli jste o nějakém školení, tak teď máte skvělou příležitost se jednoho takového zúčastnit.
C:\fakepath\forex-trader-23082021.jpg

Teorie chování v komfortních zónách

23.08.2021 Věřím, že každý se již někdy setkal s pojmem komfortní zóna. Tento fenomén se rozšiřuje především v moderní společnosti, kdy jsou lidé pomocí digitálních technologií pomalu „uspáváni“ a „udržováni“ ve svých životních představách o sobě samých a o světě kolem sebe, a tak pomalu ztrácí schopnost své sny a touhy přetvářet ve skutečnost.
C:\fakepath\RESEARCH.jpg

Naša cesta k jednoduchosti

09.07.2021 Musíme sa zamerať na budovanie silnej základne pre obchodovanie a akonáhle budete mať svoju základňu, môžete ju zdokonaľovať, upravovať a drotovať po okrajoch aby ste dosiahli svoj úspech, ale robustná základňa je absolútnou nevyhnutnosťou. Tento článok môžeme rozdeliť na dve časti. Prvým je hľadanie vedomostí a hľadanie toho ako budovať svoju stratégiu. Druhým je jednoduchosť, ktorú budete v rámci svojej stratégie potrebovať aby ste boli úspešní.
C:\fakepath\Tesla.png

Vizionář Elon Musk chce vyslat lidi na Mars

27.06.2021 Své vize mění ve skutečnost. Americko-kanadský podnikatel jihoafrického původu Elon Musk se podílel na vzniku internetového platebního systému PayPal a z peněz za jeho prodej založil v roce 2002 technologickou společnost SpaceX pro vývoj kosmických raket. Svět automobilového průmyslu zase změnil svými elektrovozy Tesla. A realizuje i další pozoruhodné projekty. Tento vizionář, který se díky raketovému růstu svého majetku stal letos v lednu na chvíli nejbohatším člověkem planety, nicméně prohlašuje, že mu o hmotné věci až tak nejde a že jeho hlavním zájmem je urychlit vývoj cestování lidí do vesmíru. Také zastánce čisté energie nedávno přiznal, že trpí Aspergerovým syndromem, proslul svým nekonformním chováním, a také se často a rád vyjadřuje k řadě témat, hlavně na twitteru. V pondělí oslaví padesátiny.
C:\fakepath\guitarista.jpg

Kľúčom k obchodnému majstrovstvu je cesta, nie cieľ

17.05.2021 Jednou z hlavných chýb, ktoré podkopávajú mnohých ctižiadostivých obchodníkov, je ich naháňanie sa za nájdením cieľa cesty radšej ako zostať na ceste. Obchodovanie často inšpiruje okamžité uspokojenie (instant gratification). Ľudia chcú skôr rýchle riešenie hádanky ako by mali zostať pri otázkach a nechať si čas na vyriešenie hádanky.
C:\fakepath\obrazek-1.png

Investice do akcií výrobců konopí

18.01.2021 Začněme vtipem: Představte si obchodníky spěchající na burze sem a tam. Každý z nich má ve svých rukou tři mobilní telefony. Všichni křičí: “Kup! Prodej! Pět dolů!” Najednou obchodník ztichne a dívá se z okna. Je zima, svět je bílý a leskne se. “Lidi, podívejte”, říká, “padá sníh.” Hala na chvíli ztichne a pak někdo zakřičí: “Prodávejte!”
Patrik-Urban-FXstreet-16112015.png

Příběh českého tradera na Wall Street

16.11.2015 Dnes přinášíme exkluzivní rozhovor o příběhu institucionálního profesionálního obchodníka a forexového analytika - Patrika Urbana, který se propracoval ze soukromého tradingu až ke spolupracím se zahraničními investičními společnostmi, mezi které patří i mezinárodní banka či investiční fond na Wall Street v New Yorku.
psychologie 12082013-6.png

Proč tradeři neustále selhávají?

12.08.2013 Cítili jste se někdy taky tak? Dostávám početné emaily stejné jako tento. Pokud jste se tedy někdy při tradingu také cítili v koncích, nejste v tom sami (ne že by vám to ale pomohlo s vaší situací). Tento pán se velice snaží (a umím si představit, že vy také). Je chytrý a pracovitý. Ví, JAK má obchodovat. Bezpochyby zažil ve své kariéře docela rozumný úspěch, než se dostal k tradingu. Jako mnozí, které trading přitahuje, nebyl spokojen s řízením byznysu nebo kontaktem se světem korporací a chtěl získat více osobní a finanční svobody. Pak objevil trading jako cestu ke splnění svých snů o nezávislosti.
fxstreet.jpg

O nás

02.06.2009 FXstreet.cz je největší server věnovaný obchodování na finančních trzích v České republice a na Slovensku. Naším cílem je vytvoření komunity úspěšných traderů a investorů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšní v obchodování na finančních trzích (forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny), jste na správném místě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Equity | Inflace | OECD | USD/JPY | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Programování | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Private equity | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Swiss Life | Měnový trh | Investujeme | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bear | Beta | Bloomberg | Broker | CEO | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Demo účet | Distribuce | Dividendový výnos | Ekonomika | Emise | Eurobondy | Exekuce | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Foreign Exchange | Grafy | HFT | High | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Insider | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | Long | Low | MIFID | MMF | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Open | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Reálný účet | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Support | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | OSN | Investoři | Psychologie tradingu | Fond | Ekonomie | EU | Babypips | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Bohatství | Credit Suisse | Santa Claus Rally | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Regulace | Portfolio manažer | Soukromý fond | Financování | Investovat | Money-Management | Facebook | BTC | Burzy | FX trh | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | High-frequency trading | Forex pro začátečníky | Akcie Tesla | Analytika | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Daňové přiznání | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FX Trading | FXstreet.com | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Index S&P 500 | Inside | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | EBay | Jak vydělat | Jeden dolar | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurz měny | Kurzy | E15 | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Nejnovější zprávy ze světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodujeme | Online obchodování | Pavel Kaiser | PayPal | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Reuters | Risk Management | Ropy | Sázky | Seminář | Směnárny | Spořící účet | Státní dluh | Stoxx | Škola tradingu | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Webináře | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | BIC | Čistá marže | Elon Musk | Indie | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | P/S | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Co je forex | Bohatý | Forex Pro | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Být bohatý | Komise | Volby | Rozhovor | Úspěšný investor | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | 1 milion | Burze | Diskusní fórum | Investment | Jackson Hole | NATO | BBC | Forex asistent | Vydělávat na své sny | Naučte se vydělávat na své sny | Zvyšování sazeb | Finanční systém | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Panama papers | Finanční ukazatele | Energie | Vizionář | Podnikatelé | Znalost | Příprava | Přehled | Volby v USA | Referendum | City | Forbes | Zpravodajský server | Firmy | Broker Trust | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Růst akcií | AAA | Uvolňování měnové politiky | Propad | Bankovní tradeři | Kryptoměny | S&P | Výzkumná společnost | Zahraniční investice | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Evropský trh | Akcionáři | Zajištění | Digitální měny | Tesla | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kapitalizace | Úspěch v tradingu | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Počáteční kapitál | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Predikce | Průzkum | Krize | Výnosy | Rande Howell | Indická rupie | Příjmy | Alphabet | xStation | ČTK | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Mercedes | Swiss Life Select | Vydělávat peníze | René Remšík | Bancor | Investování na finančních trzích | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Obchodování s cizími měnami | Ziskový trading | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | MiFID II | Binance | Boom kryptoměn | NEST | Crypto | RoboMarkets | Tether | Dlouhodobé investování | Úspěšný trading | Kryptoměnové burzy | Složené úročení | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Saxo | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Jak úspěšně obchodovat | OPEC+ | Podniky | Trading je byznys | Projev Jeroma Powella | Technologické akcie | Full-time trader | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Výplata dividend | Mileniálové | Předpovědi Saxo Bank | Jiné měny | Růst zisků | Prezident Trump | Fungování trhů | Vývoj finančních trhů | Růst cen komodit | Majetek | Makléřská společnost | Profesionální trader | Obchodovat na finančních trzích | Investiční platforma Portu | Světové finanční trhy | Seriózní byznys | Chainalysis | Vyšší mzdy | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | David Varga | Americké společnosti | Vysokofrekvenční trading | Reinvestování | Základy obchodování | Obchodování Pin Barů | STAR | Výnosové křivky | Pokles cen | Situace na trzích | Začít vydělávat | SEBA | Digitální aktiva | Konglomerát | Bohatí | AMZN | Růst mezd | Transakce s kryptoměnami | Stablecoiny | Finanční situace | UCITS | iShares | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | ESG | GOOGL | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Očekávaný růst | Tradingové strategie | Snižování rizika | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Tým FXstreet.cz | Investorka | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Rozpočet | Deficit | Patterny | Objem | Evropské firmy | Dvojitý vrchol | Obchod | Nové kvantitativní uvolňování | Trh práce | Proroctví | Obchodní nástroje | UCITS ETF | Inflace v USA | Slušné zisky | Firma | Technické analýzy | Olívia Lacenová | Pfizer | USA a Čína | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Růst cen | Server BBC | Vysoké riziko | Generální ředitel | Čínský prezident | ICU | Ukrajina | Si Ťin-pching | Amazon | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Walt Disney | Disney+ | Na burze dnes | Financovat | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Nastavení mysli | Radim Krejčí | Na burze | Propouštění | ABC | Výrazný pokles | Být trpělivý | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | Cvičení | Nejistoty | Prohlášení | Yahoo | Časopis Forbes | AbbVie | Ohlédnutí | Úroky | Investiční aktivity | Měnové politiky | Hypotéky | Důchod | Předseda | Investujte | Vánoce | Šperky | Nabídka a poptávka | xStation5 | Disney | Tým RoboMarkets | Nike | Bydlení | Aurora Cannabis | Ztráta | Vlastní prostředky | Rhodia | Investiční platformy | Americký index | Ziskovost | CFA | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Altria Group | Netflix | Inovace | Americké dolary | Írán | Budoucnost | Poradenství | Vzdělávat se | Nový rekord | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Cenové tlaky | Mateřská společnost Googlu | Tesla Inc. | Ceny energií | Britské podniky | Akcie HP | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Prezident | Paypal Holdings | Google | Samsung | Instagram | Trhy | Stock Trader | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Pokles | Situace | Penzijní systém | Důchody | Pandemie | Vysoká inflace | Starbucks | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | NASDAQ: SBUX | SBUX | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Daňová optimalizace | SEC | Rozhodování | Hrozba recese | Ekonomický dopad | Obchodovanie | Medvědi | Americká inflace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Bez rizika | Shortovat | Vývoj | Šok | Mzda | Guru | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Sazby hypoték | Mince | Profitovat | Stimuly | Letectví | Špatné výsledky | Důležitý support | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Onemocnění | PYPL | Bilion dolarů | Algoritmy | Kongres | Škoda | LinkedIn | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Neomezené množství | Hotovost | Extrémní volatilita | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | Růst | Signál | Biliony | Potenciál | Izrael | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Vyhoření | Omyl | Společnost Saxo Bank | Sociální nepokoje | Možnosti obchodování | Mozek | Rutina | Obchodní návyky | Řemeslo | Dostatek energie | Výpadky | Dodavatelské řetězce | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Investoři z Wall Street | Úspory | Statistiky | ESPN | Sociální síť | Joe Biden | Cestování | ATH | Zaměstnanci | Biofarmaceutické společnosti | Tweet | Růst výnosů | ETN | Maximalizace zisku | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Dluhy | Merck | Auta | Konsorcium | Vstupovat do obchodu | Velké peníze | CL | Manažeři | AMZN.US | Kupci | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investment management | Pronájem nemovitosti | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Hertz | Bývalý prezident | Vedení společnosti | Čínská poptávka | Býčí trend | Canopy Growth | Cronos | Sanofi | Výplata | Covid | ZIL | Jasný signál | MAM | Leva | Generace Z | Riskování | Úspěchy | Ocenění | Šance | SAE | Ceny | Společnost XTB | Model 3 | Životní úroveň | Úspěšně obchodovat | Nikl | Zastavení růstu | Vývoj léků | Upozornění na rizika | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Klimatické změny | Manchester United | Odborníci | Zdanění | Nvidia | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Rozdělení akcií | Politici | Biden | Softwarová společnost | Množství peněz | Dluhopisy EU | Nařízení | Výrobce čipů | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Saxo Bank Steen Jakobsen | CVX | PFE | ABBV | Výsledky voleb | Měnový investiční fond | Snižování daní | Výdělky | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | CD Projekt | Očkování | LEN | Peníze navíc | Kapitalizace Tesly | Plný úvazek | Cenné papíry a burzy | Svět kryptoměn | DOT | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Racionální rozhodnutí | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | Výrobci marihuany | CGC | Cronos Group | Cronos Group Inc. | CRON | Aurora Cannabis Inc. | ACB | HEXO | HEXO Corp. | GWPH | MRK | NASDAQ: SNY | NYSE: MRK | NYSE: PFE | NASDAQ: CARA | CARA | MJ | NYSE: MJ | ETFMG | ETFMG Alternative Harvest ETF | ETFMG Alternative Harvest | AdvisorShares Pure Cannabis | YOLO | NYSE: YOLO | Indxx MicroSectors Cannabis ETN | MJJ | NYSE: MJJ | Cannabis ETF | NYSE: THCX | THCX | POTX | NASDAQ: POTX | Global X Cannabis ETF | Cambria Cannabis ETF | AMEX: TOKE | TOKE | AdvisorShares Vice ETF | NASDAQ: ACT | ACT | CNBS | NYSE: CNBS | Amplify Seymour Cannabis ETF | NYSE: ABBV | NASDAQ: TLRY | NASDAQ: APHA | NYSE: HEXO | NYSE: ACB | NASDAQ: CRON | NASDAQ: CGC | NYSE: IIPR | Pumd and Dump | Očekávaný růst trhu s konopím | Očekávaný růst trhu | Růst trhu s konopím | Acreage Holdings Inc. | Acreage Holdings | Lékařské konopí | ETF které investují do marihuany | Tržní ceny | Akcie společnosti Alphabet | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Spotify | Elektroauta | Rostoucí výnosy | Japonský HDP | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Mentor | Tradingové prostředí | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Poptávka po kryptoměnách | Saturday Night Live | Pandemie COVID | Těžaři | Oslabení | Hypoteční sazby | Martin Klass | Plány | Cíle | Příležitosti | Platidlo | Konkurence | Prodej | Mali | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Vizionář Elon Musk | Elektrovozy | Elektrovozy Tesla | SNL | Saturday Night Live (SNL) | Space Explorations Technologies | Space Explorations Technologies (SpaceX) | NASA | Crew Dragon | ISS | Falcon 9 | Falcon | Starlink | Muskovy aktivity | Neuralink | Open A.I. | Hyperloop | Boring Company | SolarCity | Solární panely | Blastar | Programátor | Queen's University | Zip2 | Compaq | X.com | Confinity | Firma eBay | Grimes | X AE A-12 Musk | Největší kryptoměnové burzy | Thajsko | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Technologie | Protipandemická opatření | Nabídky akcií | Růst společnosti | Spojené arabské emiráty | Koncentrace | Chování spotřebitelů | Významný kapitál | AI | Odvětví | Boom | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Google Play | Instant Research | Bilion | Štěstí | Mateřská společnost | Přemýšlení | Chování | Životní cíle | Pocity | Vnímání | Projekce | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Základní sazby | Objem peněz | Zahraniční společnosti | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Afghánistán | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | Tálibán | Tokeny | SpaceX | Převzetí moci Tálibánem | Komfortní zóna | Chování v komfortních zónách | Teorie chování | Komfortní zóny | Zóny komfortu | Nástroje optimalizace | Moderní nástroje | Vznik komfortní zóny | Komfortní zóny v tradingu | Výstup z destruktivní zóny | Destruktivní zóny | Ochranný mechanismus | Velké cíle | Výstup ze zóny komfortu | Vstup do konstruktivní zóny | Konstruktivní zóny | Lidské činnosti | Duševní produkt | Destrukce kreativity | Opakující činnosti | Duševní stav | Ukotvující prvky | Deaktivace | Návyk | Konstruktivní komfortní zóna | Ziskové obchodní návyky | Vznik zóny komfortu | Biologické konstrukce | Ochranný systém | Cíl zóny komfortu | Školení | Životní změny | Velká bolest | Zloba | Bolest duševní | Výdej energie | Fixace nových zvyků | Vlna úspěchu | Rutinní chování | Recidiva | Společnosti | Decentralizovaný systém | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Dna | Akcie Manchester United | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | NFT | Petr Mašláň | Obchodník Petr Mašláň | SLOPE obchodní systém | Peníze na finančních trzích | Začít vydělávat peníze | Forex (měny) | Základ úspěšného obchodování | Ziskové obchodní systémy | Typy objednávek na burze | Obchodní systémy a strategie | Juniorská škola tradingu | Spojené arabské emiráty (SAE) | Česká společnost | Marika Čupa | Filmové studio | Investice do těžby | Dominika | Úročení | Nejnovější zprávy | Ikiseq | Minulá výkonnost | Češi | Rychlý růst cen | Pravidla hry | Změny na trhu | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Přijetí bitcoinu | Meta | Klima | Metaverse | PYPL.US | NFT tokeny | Společnost | Raketový růst | Target | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | TIM | | Investiční produkt | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Rozšíření | Společnost SpaceX | Vánoční rally | Základní sazba | Crypto Wealth | Janine Řezáčová | Janine - Made by Love | Igor Orozovič | Raego | Roadster | Miliardy USD | Hry | Reality | Instituce | Společnost Chainalysis | Luxusní zboží | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Dlouhodobý úspěch | Binaurální rytmy | Použití v tradingu | Binaurální nahrávky | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | Filip Louženský | Invaze | Konflikt v Evropě | Uzavření příměří | Řetězce | Zvyšování cen | Online platformy | Vlastnictví | ARKK | Ark Innovation | Rekordní inflace | Kryptoměnový baron | Youtubeři | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Hlavní investiční analytik | Akcie Tesla Inc. | Schopnosti v tradingu | ZEN | Přijetí | Životní náklady | Účet v bance | Marketingová komunikace | Centrum | Prime | Akcie společnosti PayPal | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Cestovat po světě | Chalupa na Vysočině | Domek u moře | Současná situace | Bolest | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Fenomén | Keir Starmer | Červená čísla | PayPal Holdings (PYPL.US) | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Nepříjemné situace | Matěj Široký | Vysoké inflace | Ekosystém | CZ | Wonderinterest | Pověst | Line | Graf akcií | Národní bezpečnost | Válečná ekonomika | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | iShares Listed Private Equity | iShares Listed Private Equity UCITS ETF | CFA Institute | ETFs | Finanční výkazy | Sociální síť Instagram | Ark Investment Management | Invest | Dobré obchody | Tom Kadeřábek | Nvidia Corporation | Pevné nervy | Vklady | Wealth Report | Burzovní kapitalizace | Spojení | Konkrétní příklad | Závazek | Libor Vojta Ostatek | Vojta Ostatek | Erik Meldik | MamaDomisha | Dominika Šťovíčková | Dominika Šťovíčková alias MamaDomisha | USHI | Kasiopea | Provoz eshopu | Televizní reklamy | Zlatá kolekce | Vice | Všechny akcie | Rozšíření působnosti | Milník | Významný milník | Miláček investorů | Raketový růst akcií | Raketový růst akcií Nvidia | Růst akcií Nvidia | Historický milník | Juliána Mochnaľová | Hudební vydavatelství | Vývoj akcií Tesly | Finanční pozice | Fox | Fintokei | Společnost Fintokei | Česká společnost Fintokei | SwiftTrader | Purple Holding | Japonský trh | Vzdělávání v oblasti tradingu | Vstup na evropský trh | Spoluzakladatel Fintokei | Nadšení | Přechod z demo účtu | Živé obchodování | Slevy | ProCent | Dotace | Muskův tweet | Výsledky Tesly | Cesta ze slepé uličky | Nová cesta | Špatné výsledky Tesly | Kolotoč okolo Tesly | Problém Tesly
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | Cena | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

SNL
Snoop Dog
Snoop Dogg
SNOW
Snowflake
Snowflake (SNOW)
Snowflake (SNOW.US)
SNOW.US
SNP
SNX

Následující klíčová slova

SoarFxGB
Soběstačnost
SOCAR
SOCAR Turkey Aegean Refinery
SOCAR Turkey Aegean Refinery (STAR)
Socially Responsible Investing
Sociální demokraté
Sociální demokraté (SPD)
Sociální experiment
Sociální investiční platforma
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít