Úterý 06. únor 2024 10:34
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)

Začít obchodovat

C:\fakepath\ateny-letiste.png

S akciemi mezinárodního letiště v Aténách se začne obchodovat na burze

02.02.2024 S akciemi mezinárodního letiště v Aténách se příští týden začne obchodovat na burze. Zájem o primární veřejnou nabídku akcií (IPO), která je v Řecku největší od dluhové krize v letech 2010 až 2018, je mezi investory vysoký, poptávka výrazně převyšuje nabídku. Cena tak byla stanovena na horním konci plánovaného rozpětí, oznámila dnes řecká privatizační agentura HRADF. Vláda v nabídce nabízí 30 procent akcií letiště.
img

Na burze se právě začíná obchodovat s prvními americkými ETF, které investují do spotového bitcoinu

12.01.2024 Americká Komise pro kontrolu cenných papírů, SEC, schválila první americké ETF fondy investující do spotového bitcoinu, a umožnila tak expozici v bitcoinu mnohem širšímu světovému publiku. Nyní se tedy začíná obchodovat 11 nových ETF, a protože začíná boj o to, který se stane největším spotovým bitcoinovým fondem světa, mají všechny nízké ukazatele celkové nákladovosti. V tuto chvíli lze jen těžko říct, co to udělá s cenou bitcoinu, ale na jiných trzích, například u zlata a uranu, kde měly ETF v držení podkladová fyzická aktiva, byly dopady na cenu pozitivní. Pro evropské investory, pro něž platí předpisy ESMA, nebudou mít tyto nové americké ETF větší význam, protože se příslušnými předpisy neřídí.
img

Graf dne - Bitcoin (09.01.2024)

09.01.2024 Kryptoměny a bitcoin stále přitahují pozornost investorů a zažívají volatilní cenové pohyby. Trhy doufají v brzké schválení spotového ETF na bitcoin a to je hnací silou zisků na trhu kryptoměn. Finanční instituce tento týden doplnily své žádosti o ETF o revidovanou strukturu poplatků v náznaku, že se schválení blíží. Americká Komise pro cenné papíry a burzy má na oznámení svého rozhodnutí lhůtu do zítřka. Pokud bude kladné, může se první spotový ETF na bitcoiny začít obchodovat již příští týden. Obchodníci by si však měli být vědomi možného "sell-the-fact" pohybu poté, co SEC vydá oficiální schválení. Tak tomu bylo již v roce 2017 při zahájení obchodování s futures na Bitcoin - kryptoměny v období před rozhodnutím o schválení futures na Bitcoin získaly a po zahájení obchodování se propadly.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Bloomberg: Komise pro cenné papíry je blízko schválení bitcoinových fondů ETF

07.01.2024 Firmy, které chtějí spustit spotové bitcoinové investičních fondy obchodované na burze (ETF), dosáhly zásadního pokroku při získávání souhlasu amerických regulačních orgánů, píše s odkazem na své zdroje agentura Bloomberg. Pracovníci Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) doporučili několika burzám a emitentům, aby do pátku předložili konečnou verzi klíčového dokumentu, známého jako 19b-4 filings. Podle zdroje Bloombergu pracovníci SEC navíc neměli po posledních změnách k dokumentům několika firem žádné další připomínky a budou o předložených žádostech hlasovat už příští týden.
C:\fakepath\fintokei-26122023.jpg

Nezmeškejte vánoční slevu 20 % od Fintokei. Zbývá už jen 5 dní!

26.12.2023 Chcete se znovu vrhnout na obchodování, ale čekáte na ten pravý okamžik? Máme pro Vás ideální příležitost! Pouze do konce tohoto týdne si můžete zakoupit jakýkoliv produkt od Fintokei s exkluzivní 20% slevou. A nezapomeňte, čas běží – zbývá už jen 5 dní!
C:\fakepath\Fintokei-04122023-1.jpg

Proč jsme se rozhodli vybudovat Fintokei

04.12.2023 Proč Fintokei představuje trading budoucnosti - a proč jsme se jej rozhodli vybudovat?
C:\fakepath\Fintokei-25112023.png

Fintokei

25.11.2023 Měli jsme sen - sen o mezinárodní finanční společnosti, kde by tradeři z jakéhokoliv koutu světa měli stejnou šanci obchodovat s pořádným kapitálem. O místě, kde by mohli sdílet svůj talent a dovednosti a případně se obchodováním i živit. Tuto snovou mozaiku jsme skládali posledních 15 let a její poslední kousek se proměnil ve skutečnost teprve nedávno - ve formě Fintokei.
C:\fakepath\falcon-broker-07112023.jpg

Falcon Broker

07.11.2023 Falcon Broker stojí na tom, že každý jednotlivec by měl mít svobodu volně nakládat se svými penězi, ať už je chce vydělávat, držet, zhodnocovat nebo utrácet. Falcon Broker je zde s cílem spojit nový i starý finanční svět dohromady, rychlost a transparentnost kryptoměn se stabilitou a spolehlivostí kryptodenominovaných obchodních instrumentů. Klienti tak získají přístup na zcela nové trhy prostřednictvím známé a spolehlivé platformy.
C:\fakepath\trader-17102023-42-zm.png

Bloomberg: CVC Capital plánuje primární nabídku akcií v Amsterodamu

17.10.2023 Evropská investiční společnost CVC Capital Partners chystá primární nabídku akcií. Plány na vstup na burzu v Amsterodamu by mohla představit v nejbližších dnech. Primární nabídka firmy by mohla být největší v Evropě v letošním roce. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\Birkenstock-06102023-1.jpg

Pomůže Barbie akciím Birkenstock?

06.10.2023 Německá obuvnická společnost Birkenstock se chystá vstoupit na americkou burzu a toto IPO, neboli veřejná nabídka akcií, je v letošním roce jedno z nejsledovanějších. K obrovské popularitě značky Birkenstock pomohla Barbie, která ve stejnojmenném filmu nosí sandály právě od značky Birkenstock.
C:\fakepath\Birkenstock.jpg

Nabídka akcií by mohla ocenit firmu Birkenstock až na 9,2 miliardy USD

02.10.2023 Primární nabídka akcií by mohla ocenit německého výrobce obuvi Birkenstock až na 9,2 miliardy USD (212,4 miliardy Kč). Firma se chystá nabídnout na burze v New Yorku 32,26 milionu akcií za cenu v rozmezí 44 USD až 49 USD za kus. Z prodeje akcií by tak mohla získat až 1,58 miliardy USD. Vyplývá to z žádosti, kterou společnost podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC).
C:\fakepath\Flixbus.jpg

Handelsblatt: Pololetní výsledky usnadní Flixu vstup na burzu

21.09.2023 Pololetní hospodářské výsledky německé společnosti Flix, která vlastní autobusové dopravce Greyhound v Severní Americe a FlixBus v Evropě, firmě usnadní vstup na burzu, píše německý deník Handelsblatt. Služeb Flixu v tomto období využilo 36 milionů lidí, meziročně přes 50 procent více. Počet cestujících se jen v Evropě zvýšil o tři čtvrtiny na více než 24 milionů.
C:\fakepath\trading-20092023.jpg

Co dělat, když strategie negeneruje obchodní signály?

20.09.2023 Příliš mnoho, nebo příliš málo obchodních příležitostí. S těmito dvěma stranami jedné mince může tržní volatilita zahýbat. Co dělat, když strategie vybočí ze svého standardu, se dočtete v tomto článku.
C:\fakepath\Birkenstock.jpg

Německý výrobce obuvi Birkenstock požádal o primární nabídku akcií v USA

13.09.2023 Německý výrobce obuvi Birkenstock podal ve Spojených státech žádost o primární veřejnou nabídku akcií (IPO). Stal se tak druhou velkou evropskou společností, která tento měsíc usiluje o vstup na akciový trh v USA. Finanční podrobnosti k nabídce firma v žádosti nezveřejnila. Agentura Bloomberg s odvoláním na své zdroje uvedla, že nabídka by mohla společnost ocenit až na osm miliard eur (téměř 197 miliard Kč).
C:\fakepath\xtb-07092023.jpeg

Začínáte s tradingem? Přinášíme návod, jak správně využít testovací účet

07.09.2023 Testovací účty jsou v dnešní době mezi investičními aplikacemi a brokery již normou. Ačkoliv jsou nyní využívány i dlouhodobými investory k otestování platformy, jejich stěžejní úkol je především na poli tradingu. V krátkodobém obchodování je méně prostoru pro chyby. Je tedy přirozené, že tradingový nováček při vstupu do neznámých vod volí méně rizikovou alternativu, kterou je při obchodování testovací účet, také označován jako tzv. demo účet. Právě na něm může každý zdarma a bez rizika vyzkoušet svou strategii. Nicméně i přesto, že na testovacích účtech nehrozí ztráta finančních prostředků, při nesprávném používání mohou začátečníka i zbrzdit v jeho obchodní kariéře. V tomto článku se podíváme na to, jak z testovacího účtu získat co možná nejvíce zkušeností, a zároveň jak se při tom vyhnout zásadním chybám.
C:\fakepath\ARM2.jpg

Klienti vývojáře čipů Arm mají zájem o koupi akcií v rámci primární nabídky

03.09.2023 Zákazníci britského vývojáře čipů Arm Holdings, včetně firem Apple, Nvidia, Alphabet a Advanced Micro Devices, souhlasili, že investují do Arm v rámci primární nabídky akcií. Arm by mohla být oceněna na 50 až 55 miliard USD (1,1 až 1,2 bilionu Kč). Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na informované zdroje. Arm patří japonské společnosti Softbank a technologie britské firmy se nacházejí prakticky ve všech chytrých telefonech.
C:\fakepath\xtb-10072023.jpeg

Jak zařadit ropu a další komodity do svého portfolia?

10.07.2023 Obchodování s komoditami se v posledních letech stává jednou z nejoblíbenějších forem investování a tradingu. V dnešní době může člověk pomocí pár kliknutí začít obchodovat s komoditami jako jsou zlato, stříbro, ropa, plyn a mnoho dalších. Díky platformě xStation 5 a široké nabídce komoditních trhů se XTB stala atraktivní volbou pro obchodníky s komoditami, které se tradičně umísťují mezi ty nejobchodovanější instrumenty. Nicméně i obchodování komodit má mnohá specifika, kterých je potřeba si být vědom. Z tohoto důvodu natočil Senior Account Manager XTB, Tom Enter, video, ve kterém vysvětlí základní aspekty komoditního sektoru. V tomto článku přinášíme krátký souhrn hlavních témat.
img

Cenová predikce LUNC vytváří potencionálně býčí vzorec grafu

02.06.2023 Terra Luna Classic (LUNC), kryptoměna pohánějící původní blockchain Terra, který zkrachoval poté, co jeho přidružený stablecoin UST v květnu loňského roku přišel o poměr jedna ku jedné vůči americkému dolaru, se ve čtvrtek pohyboval na 0,000085 USD.
C:\fakepath\890375a-22052023.png

Ideální příležitost pro začínající obchodníky

22.05.2023 Začínáte s obchodování a bojíte se, že se spálíte? Webinář, který v Purple Trading chystáme vás provede úskalím světa tradingu a vysvětlí vám vše lidsky, srozumitelně a polopaticky. Zkrátka tak, aby váš tradingový start byl co nejvíce bezbolestný.
C:\fakepath\purple-tradeding-17052023.png

Finanční trhy – co všechno lze obchodovat?

17.05.2023 Chcete začít obchodovat na finančních trzích, ale nevíte, které typy trhů jsou pro vás vhodné? Tento článek vás navede tím správným směrem a bezplatný webinář v něm zmíněný vás popostrčí na vaší cestě dále.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-bull-bear-11052023.jpg

Těchto 10 kroků by měl učinit každý začínající obchodník

11.05.2023 Začátky v tradingu není radno podcenit. V tomto článku proto najdete 10 kroků, které byste měli učinit ještě předtím, než začnete obchodovat se skutečnými penězi na reálném obchodním účtu.
C:\fakepath\blog-FXstreet-cz-10042023.jpg

Nastartujte svou tradingovou kariéru s The Trading Pit

10.04.2023 Firmou ověnčenou celou řadou významných ocenění: zabýváme se prop tradingem s jasnými pravidly pro obchodování a rychlými výplatami!
C:\fakepath\trading-26022023.jpg

4 tipy, jak začít obchodovat větší pozice

27.02.2023 Ať už obchodujeme na demo účtu nebo s pár dolary na reálných účtech, nikdy jsme neměli daleko k myšlence, že naše účty v budoucnu udělají velký úspěch. Bohužel mnoho obchodníků má problém udělat další krok a obchodovat s většími pozicemi.
C:\\fakepath\\forex-28012023.jpg

Jak získat rovnováhu při obchodování na forexu

28.01.2023 Mnoho traderů se po nějaké době stává závislými na obchodování a tráví tak většinu svého času u monitorů svých počítačů nebo sledují trhy na svých mobilních telefonech, ať už jsou kdekoliv. Je snadné se takto stát závislým na obchodování, avšak statistiky ukazují, že tento přístup negativně ovlivňuje obchodní výsledky. Tento článek se bude zabývat tím, jak se vyvarovat "hráčské vášni" na finančních trzích a jak získat rovnováhu při obchodování na forexu.
C:\fakepath\forex-15102022.jpg

Nejobchodovanější měnové páry

15.10.2022 Pokud se rozhodnete začít obchodovat na forexovém trhu, měli byste se zaměřit na trhy, které jsou tvořeny jednotlivými měnami, tzv. měnovými páry. Každý měnový pár má svá specifika a je vhodný pro jiný typ obchodníka. V dnešním příspěvku rozebereme 3 nejobchodovanější měnové páry na světě.
C:\fakepath\forex-19082022.jpg

4 důvody proč zkusit obchodování na forexu

19.08.2022 Začít obchodovat na forexu je jednoduché, protože nepotřebujete příliš mnoho zdrojů a máte k němu přístup s nízkou počáteční investicí, díky čemuž se jedná o více dostupné obchodování než je tomu u ostatních trhů, které mají zpravidla vysoké náklady. V tomto článku probereme 4 hlavní důvody, proč byste měli začít obchodovat na forexu.
C:\fakepath\meditace-trader-05082022.jpg

Jak může meditace změnit váš trading

05.08.2022 Tradeři se honí za výsledky každý den, a to i na úkor vlastního rozumu. Je ironií, že meditace a všímavost nejen zlepší vaši náladu, ale může také zlepšit vaše obchodování. Snaha být lepší než ostatní tradeři nás nutí prozkoumat všechny dostupné cesty a tento příspěvek může být začátkem vaší cesty za zlepšením.
C:\fakepath\forex-08072022.jpg

Demo účty a jejich užitečnost

08.07.2022 Demo obchodování se objevilo v dobách, kdy online obchodování nabylo poměrně silnou popularitu. Internet, mobilní aplikace a zvýšená online bezpečnost zajistily, že brokeři mohou skrze obchodní platformy poskytovat své služby masám. Obchodování a investování je nyní možností pro každého, bez ohledu na to, odkud člověk pochází.
C:\fakepath\trader-10052022.jpg

Víte, kdy investor prodělá nejvíce peněz? "Když si myslí, že…“

10.05.2022 V tradingu se velmi často stává, že když si obchodník něco myslí, skončí to špatně. Lepší je v takových případech počítat do desíti a až poté začít obchodovat.
C:\fakepath\trader-price-0905022-uvod.jpg

Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (2. část)

09.05.2022 V tomto druhém díle se budeme věnovat obratovým a neutrálním grafickým formacím. Na závěr se zamyslíme nad grafickými formacemi jako takovými a shrneme také jejich výhody a nevýhody.
img

Srovnání ziskovosti klientů evropských brokerů 2021

21.04.2022 Toto srovnání vzniklo na základě veřejně dostupných dat o percentuální míře ztrátovosti retailových CFD účtů za období mezi 1. dubnem 2021 a 31. březnem 2022. Tato data musí brokerské společnosti, působící na území EU, zveřejňovat jako součást tzv. “disclaimerů”. Ty lze najít na veškerých marketingových materiálech (online bannery, emaily, ebooky), ale také v patičce na jejich webových stránkách. Na to, jak a kde tato data dohledat, se zaměřuje jedna z podkapitol tohoto článku.
C:\fakepath\trader-16042022.jpg

Věci, které byste měli vědět, než se pustíte do obchodování

16.04.2022 Trading je vcelku komplexní obor a existuje několik aspektů, které by člověk, který chce obchodovat, měl znát, než udělá krok vpřed tímto směrem. Je třeba vnímat i jiné než explicitně obchodní záležitosti okolo tradingu. I když je porozumění trhům důležité, tyto nuance byste si neměli nechat ujít. Některé z nich vysvětlíme níže, abyste se mohli informovaně rozhodnout.
C:\fakepath\akcie-11042022-1.jpg

Velké změny v AT&T – jaký budou mít vliv na akcionáře?

11.04.2022 Začátkem února 2022 oznámilo vedení AT&T, že společnost razantně snižuje svoji dividendu z původních 2,08 USD za akcii/rok na 1,11 USD za akcii/rok. O měsíc později proběhla médii další zásadní zpráva, že AT&T prodává WarnerMedia společnosti Discovery. Jaké dopady má prodej WarnerMedia a snížení dividendy na akcionáře AT&T? Ne tak špatný, jak se na první pohled může zdát.
C:\fakepath\forex-25032022.jpg

Přednosti forexového trhu

25.03.2022 V minulosti byly velké finanční instituce, správci hedge fondů, velké korporace a jednotlivci s vysokým čistým jměním prakticky jedinými účastníky forexového trhu, když nebudeme počítat národní centrální banky. S příchodem forexového obchodování přes internet si však nyní může téměř kdokoli otevřít forexový obchodní účet a začít obchodovat s měnami online. Tak jako všechno v životě, má to své klady i své nedostatky. Dnešní článek však bude především o přínosech forexového obchodování.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-trzni_analyzy.jpg

Tržní analýzy – rizika, která přináší následování jednotlivých analýz, zpráv a vlivných lidí

22.11.2021 Novodobý svět tradingu prošel v posledních letech významnou proměnou. A nemáme na mysli pouze samotné fungování trhů. Značně se totiž proměnilo i demografické složení komunity, která se o trhy a trading aktivně zabývá.
img

Zvažujete přechod z MT4 na cTrader? Tato obchodní strategie od P. Klempára vám s tím pomůže!

08.11.2021 Přestože je MT4 stále nejoblíbenější obchodní platformou, modernější a mladší programy jako například cTrader ji začínají pomalu z této pozice vytlačovat. Pohodlnější ovládání, lepší funkce pro risk management i příjemnější grafické zpracování - to vše nutí stále více obchodníků k "přesedlání" z MT4 na cTrader. Pokud patříte k těm, kteří tento poměrně velký krok zvažují, máme pro vás strategii, která vám pomůže se s cTraderem rychleji sžít.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-Klempar.jpg

Zvažujete přechod z MT4 na cTrader? Tato obchodní strategie od P. Klempára vám s tím pomůže!

04.11.2021 Přestože je MT4 stále nejoblíbenější obchodní platformou, modernější a mladší programy, jako například cTrader, ji začínají pomalu z této pozice vytlačovat. Pohodlnější ovládání, lepší funkce pro risk management i příjemnější grafické zpracování, to vše nutí stále více obchodníků k “přesedlání” z MT4 na cTrader. Pokud patříte k těm, kteří tento poměrně velký krok zvažují, máme pro vás strategii, která vám pomůže se s cTraderem rychleji zžít.
img

Neotřelé obchodní strategie, které se můžete naučit zcela zdarma

04.11.2021 Neexistuje obchodní strategie, která by šla aplikovat na jakýkoliv trh. Proto se vyplatí neustále si rozšiřovat obzory a tím se připravit na jakoukoliv situaci, která se na trhu naskytne. Jenže publikace či školení v podobě webinářů a seminářů mnohdy stojí nemalé peníze. Naštěstí stále existují způsoby, jak rozšířit svůj arzenál strategií a neplatit u toho ani korunu. Můžete například zdarma sledovat tradingovou online konferenci, kterou 13. listopadu pořádáme ku příležitosti 5. narozenin Purple Trading.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-Jarda.jpg

Neotřelé obchodní strategie, které se můžete naučit zcela zdarma

03.11.2021 Neexistuje obchodní strategie, která by šla aplikovat na jakýkoliv trh. Proto se vyplatí neustále si rozšiřovat obzory a tím se připravit na jakoukoliv situaci, která se na trhu naskytne. Jenže publikace či školení v podobě webinářů a seminářů mnohdy stojí nemalé peníze. Naštěstí stále existují způsoby, jak rozšířit svůj arzenál strategií a neplatit u toho ani korunu. Můžete například zdarma sledovat tradingovou konferenci online, kterou 13. listopadu pořádáme ku příležitosti 5. narozenin Purple Trading.
img

Facebook spolupracuje s coinbase

21.10.2021 Coinbase včera oznámil, že bude poskytovat kryptoměnové služby pro pilotní program Novi, což je digitální peněženka Facebooku. Pilot byl už spuštěn ve Spojených Státech a Guatemale. Nalézt ji lze na Google Play a App Store. I když o Diem (dlouho očekávané kryptoměně Facebooku) neexistuje žádná zmínka, pilotní uživatelé budou moci prostřednictvím svých účtů Novi začít obchodovat s Pax Dollar (USDP). Veškeré dolary Paxos zakoupené na Novi jsou drženy skrz Coinbase Custody. Uživatelé budou moct posílat peníze po celém světě okamžitě, bezpečně a zdarma.
img

Díky novému programu Novi se okamžitě zvýšila poptávka Bitcoinu

21.10.2021 Coinbase včera oznámil, že bude poskytovat kryptoměnové služby pro pilotní program Novi, což je digitální peněženka Facebooku. Pilot byl už spuštěn ve Spojených Státech a Guatemale. Nalézt ji lze na Google Play a App Store. I když o Diem (dlouho očekávané kryptoměně Facebooku) neexistuje žádná zmínka, pilotní uživatelé budou moci prostřednictvím svých účtů Novi začít obchodovat s Pax Dollar (USDP). Veškeré dolary Paxos zakoupené na Novi jsou drženy skrz Coinbase Custody. Uživatelé budou moct posílat peníze po celém světě okamžitě, bezpečně a zdarma.
img

Analytik z Wall Street do konce roku stanovil bitcoiny na 168 000 USD

20.10.2021 Spoluzakladatel Fundstrat a analytik z Wall Street, Tom Lee očekává, zveřejnil své očekávání ohledně bitcoinu. Podle informací agentury Bloomberg Lee odhalil, že má od kryptoměny velká očekávání. Domnívá se, že se cena BTC do konce roku dostane na 100 000 USD, a dodal, že by růst ceny mohl pokračovat až na 168 000 USD.
img

Cena Bitcoinu zaznamenala nejlepší týden uzavření v historii

18.10.2021 Cena Bitcoinu se o víkendu pohybovala přes 60 000 USD, ale propadem v neděli hrozilo vymazání nedávných zisků. Propad ceny na 59 000 USD neměl dlouhé trvání, cena digitální mince v pondělí ráno během asijské obchodní relace opět vzrostla. Svíčka se uzavřela na ceně 60 856 USD. To je více než maximum minulého týdne.
C:\fakepath\Supreme-Edition-12082021.png

Jak plug-in Admirals Supreme pro MetaTrader může pomoci posunout vaše obchodování na vyšší úroveň

12.08.2021 Společnost Admirals spustila svůj plugin Supreme pro platformu MetaTrader v roce 2018 a zatím se těší vynikajícímu zájmu věrných klientů. Verze Supreme pro MT4 nebo MT5 je pro všechny klienty zdarma. Řeší mnoho nedostatků pro zlepšení, kterých si MetaQuotes jako firma nevšimla.
img

Freedom Finance Europe vstupuje na český trh s aplikací pro obchodování na burze Freedom24

14.06.2021 Platforma Freedom24 pro online obchodování cenných papírů vstoupila do Česka a pokračuje tak v expanzi společnosti Freedom Finance Europe na další evropské trhy. Prostřednictvím aplikace a platformy Freedom24 mohou klienti obchodovat s akciemi a burzovně obchodovanými fondy společností v USA, Evropě i Asii. Hlavní výhodou Fredoom24 je možnost soukromých investorů účastnit se tzv. IPO – počátečních veřejných nabídek. Platformu využívá aktuálně přes 230 000 investorů v 35 zemích světa.
C:\fakepath\forex-04062021.jpg

Začít obchodovat na demu či s malým kapitálem?

04.06.2021 Mnoho obchodníků si přečte knížku o tradingu či navštíví webinář o obchodování na forexu či jiných trzích a logicky je napadne praktická otázka, jak a kde mají s tradingem začít, kolik peněz potřebují do začátku apod. Pravdou je, že mnoho obchodníků si nemůže dovolit velký účet, ať už kvůli nedostatku finančních prostředků nebo nedostatečným obchodním zkušenostem. V tomto článku se zaměříme na aspekty obchodování s demo účtem jako prvním účtem začínajícího trader v kontrastu s reálným účtem s malým počátečním kapitálem.
C:\fakepath\trading-03052021-4.jpg

Jak si vybrat měnový pár pro obchodování na Forexu

03.05.2021 Když obchodník přichází obchodovat na Forex, nebo plánuje rozšířit arzenál svých obchodních nástrojů o Forex, tak si nevyhnutelně položí otázku: jaký měnový pár zvolit pro obchodování?
img

Síla indexu DAX30 opět demonstruje oživení a posílení EU

12.04.2021 Pokud se zaměříme na hlavní evropské akciové indexy, můžeme si povšimnout, že indexy jako německý DAX30, STOXX50 a francouzský CAC40 se nejen vzpamatovaly na předpandemickou úroveň, ale i nadále zaznamenávaly historická maxima. Na druhou stranu indexy jižních zemí, jako je španělský IBEX35, portugalský PSI20 a italský FTSE MIB, musí ještě dosáhnout své předpandemické úrovně.
C:\fakepath\PT-bannery-MT4-HP-11042021.jpg

Unikátní vlastnosti platformy MT4

12.04.2021 Pro začínající tradery může být forex velmi psychicky náročný, protože musí udělat mnohá často nelehká rozhodnutí. U kterého brokera začít obchodovat? Se kterými instrumenty pracovat? Na co si dát pozor? To je jen malý výčet otázek, na které musí aspirující obchodník najít odpověď. Kromě těchto odpovědí, je však také důležité najít a zvolit si správné obchodní prostředí.
C:\fakepath\libra-06042021-1.png

Předpověď kurzu libry k dolaru pro rok 2021: Zvládne se libra dostat na úroveň před brexitem?

06.04.2021 Britská libra (GBP) zatím v roce 2021 dosáhla mezi hlavními měnami vůči americkému dolaru (USD) nejvyšších zisků. V únoru dosáhla skoro tříletého maxima, když svou pozici upevnila o 3,1 procenta.
C:\fakepath\trader-22032021.png

Jak začít obchodovat na burze

22.03.2021 Příručka pro začátečníky v obchodování na burze. Zjistěte jak investovat s minimálním kapitálem.
C:\fakepath\Hongkong.jpg

Baidu vstupem na burzu v Hongkongu získá v přepočtu 68 miliard Kč

18.03.2021 Provozovatel největšího čínského internetového vyhledávače Baidu v rámci vstupu na hongkongskou burzu získá téměř 24 miliard hongkongských dolarů (zhruba 68 miliard Kč). S akciemi podniku by se mělo na hongkongské burze začít obchodovat příští týden v úterý, uvedla firma.
C:\fakepath\forex-17032021-1.png

Obchodování na Forexu - Jak začít?

17.03.2021 Pokud máte zájem investovat nebo obchodovat Forex, měli by jste nejdříve získat co nejvíce informací o tom jak devizový trh funguje.
C:\fakepath\forex-12032021.png

Vnitřní skryté hrozby na FX trhu

12.03.2021 Forexový trh je jedním z nejobchodovanějších na světě a přitahuje stále více a více nových obchodníků. Hlavním důvodem, proč tradeři preferují forex, je to, že na forexu jsou překážky pro vstup na trh opravdu nízké. Vše, co k zahájení obchodování potřebujete, je počítač, menší množství kapitálu, připojení k internetu pro přístup k vaší online obchodní platformě a (hlavně) obchodní znalosti.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Hazard versus Forex obchodování

29.01.2021 V první řadě bychom si měli jednotlivé pojmy definovat, abychom si mohli přiblížit rozdíly mezi nimi. Co je to online hazard jsme definovali ve článku Svět online hazardu a tradingu v jednom, a to následovně: „Online hazard funguje stejným způsobem jako klasický hazard, který je oblíbený mezi lidmi po staletí, jediným rozdílem je jeho přenesení do virtuálního prostředí a jeho rozšíření na moderní aspekty doby.“ V současné době populární online casina poskytují klientům spoustu výhod, včetně toho, že většina portálů jsou zdarma. Mezi tyto výhody se řadí VIP programy, uvítací bonusy, dostupnost veškerých her a hlavně zákaznickou podporu. Jedním z takových casin je i Royal Vegas online casino, které poskytuje až 700 her a je online již od roku 2000, takže se jedná o casino s mnohaletou tradicí a zkušenostmi. Naopak v článku Co je FOREX? jsme obchodování definovali jako: „Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.“
img

Ropa navzdory pokračující pandemii vzrostla v lednu o 9%

12.01.2021 Cena ropy se blíží svým 12měsíčním maximům od začátku pandemie Covid-19 poté, co oznámila možný pokles zásob ve Spojených státech a snížení produkce Saúdskou Arábií. Tato očekávání prozatím minimalizují dopad nových omezení mobility v Evropě, aby se potlačila nákaza viru, který se váží na oživení poptávky po ropě.
img

Evropské indexy se propadají od otevření trhu

07.01.2021 Hlavní evropské indexy začaly dnešním obchodním dnem již druhý den po sobě na vysoké úrovni v očekávání nového stimulačního balíčku v USA a schválení druhé vakcíny proti Covid-19 od společnosti Moderna. Uprostřed obchodního dne však akciové trhy náhle poklesly a v případě Londýna, Milána a Říma se obchodovaly červeně. Pouze německé DAX a francouzské CAC 40 byly do 13:00 zelené, i když s velmi plachým nárůstem.
img

Strach z nového propuknutí koronaviru vedl k opětovnému uzavření v Anglii a Skotsku

05.01.2021 Od konce loňského prosince byl ve Velké Británii identifikován nový kmen koronaviru. Britský premiér odhaduje vyšší míru nákazy o 50% až 70% vyšší, což po vánočních svátcích vyvolává obavy z třetí vlny.
C:\fakepath\trader-24122020.jpg

Kdy začít obchodovat na plný úvazek?

24.12.2020 V dnešním článku se podíváme na docela ožehavé téma. A tím je trading na plný úvazek. Kdy opustit svou práci a začít se obchodování věnovat naplno? Věřím, že jste se touto otázkou již určitě zabývali, minimálně o ní přemýšleli. Pojďme se podívat na několik důležitých věcí, které byste měli zvážit, než se touto cestou vydáte.
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
img

Cena ropy opět klesá, kvůli novému kmenu Koronaviru

22.12.2020 Nový kmen koronaviru způsobil, že Spojené království uzavřelo své hranice, aby se pokusilo zabránit jeho expanzi, a nakonec zkrátil vzestupnou tendenci ropy. Ropa zaznamenala sedm týdnů zisků, katalyzovaných příchodem vakcíny Covid-19 a očekáváním oživení poptávky.
C:\fakepath\trading-14122020.png

Obchodování futures

14.12.2020 Dochované důkazy o první smlouvě futures se datují už do doby okolo 17. století. Avšak úplně první zmínky se objevily dokonce ještě před našim letopočtem ve starověké Číně. Ovšem podobu, kterou mají dnešní futures vznikly až v první polovině 19. století na burze Chicago Board of Trade (CBOT). Roce v 1851 zde podepsal první futures smlouvu farmář a průmyslová společnost, která zavázala koupit dané množství kukuřici od tohoto farmáře za pevně stanovenou cenu.
C:\fakepath\dolary.jpg

Primární emise akcií by mohla Airbnb ohodnotit na 42 miliard USD

07.12.2020 Americká společnost Airbnb, která zprostředkovává ubytování v soukromí, zvýšila cenové rozpětí primární veřejné nabídky akcií (IPO) na 56 až 60 dolarů z původně stanovených 44 až 50 dolarů za kus. S odvoláním na zdroje obeznámené se situací o tom informuje list The Wall Street Journal (WSJ). Nové cenové rozpětí by celý podnik ohodnotilo asi na 39 až 42 miliard dolarů (až 920 miliard Kč). Když přitom firma v dubnu získala finance od soukromých investorů, byla oceněna pouze na 18 miliard dolarů.
C:\fakepath\social-trading-smartphone.jpg

Jak dlouho bych se měl věnovat paper tradingu?

27.11.2020 Kolik času trávit obchodováním nanečisto je jednou z nejčastějších otázek, které si začátečníci na forexu kladou. Paper trading je samozřejmě přínosným způsobem, jak se seznámit s tradingem obecně, ale není potřeba se s ním zabývat příliš dlouho. Pojďme se podívat, jak najít tu správnou dobu, kterou byste měli obchodování nanečisto věnovat.
C:\fakepath\broker.jpg

Hodnocení ověřených brokerů binárních opcí

25.09.2020 Obchodování s binárními opcemi získává stále více na popularitě. Mnoho společností na trhu nabízí své služby. Každý z nich nabízí své vlastní podmínky spolupráce, nástroje a další možnosti.
img

Inditex se zotavuje a stoupá na akciovém trhu

16.09.2020 Skupina Inditex, majitel značky Zara a jedna z největších módních distribučních společností na světě, se začíná zotavovat z dopadu Covid-19 opětovným zaznamenáváním zisků ve svém druhém fiskálním čtvrtletí (květen-červenec). Konkrétně se společnosti podařilo dosáhnout zisku 214 milionů eur ve srovnání se ztrátami 409 milionů eur v předchozím čtvrtletí. Inditexu se však nepodařilo uzavřít semestr pozitivně a nashromáždil ztráty 195 milionů eur.
img

6 výhod obchodování na forexu

07.09.2020 Forex je zkratka pro Foreign Exchange – tedy obchodování s cizími měnami. Nejedná se však o klasický směnárenský obchod, jak jej známe, když chceme nakoupit cizí měnu na dovolenou. Zde se měny obchodují virtuálně. Oproti akciovým trhům můžete nejen spekulovat na vzrůst, ale taktéž na pokles. Třeba pokud nevěříte v budoucnost některé měny, zde si můžete zkusit svůj odhad. Pro skutečné obchodování je však lepší si zachovat chladnou hlavu a řídit se spíše racionálními ukazateli než emocemi.
C:\fakepath\dolar.jpg

Proč je dobré začít s malým účtem

28.08.2020 Jednou z otázek každého začínajícího obchodníka, kterou si klade je, s jak velkým účtem vlastně má začít obchodovat. Tím spíš, že o obchodování toho ví zatím málo a vlastně se teprve chystá vše učit a naučit. Jak velký účet by tedy měl mít, když jeho očekávání ohledně profitu jsou tak veliká a současně z diskusí ví, že svůj účet s velkou pravděpodobností hned v začátku smaže?
C:\fakepath\ebook.jpg

Několik věcí, které byste si měli ujasnit, než začnete obchodovat Forex

20.08.2020 Pokud čtete tyhle řádky, znamená to jediné - máte zájem o zhodnocení svých finančních prostředků a online Forex trading vám přijde jako správná cesta, jak toto učinit. Jenže je třeba mít se na pozoru, Forex sice může být ziskovou disciplínou, jenže pouze za předpokladu, že k němu přistupujete svědomitě a s těmi správnými informacemi. A přesně ty vám během 5 minut, které strávíte čtením tohoto článku, nabídneme.
C:\fakepath\a-12082020-lv.gif

WSJ: Airbnb plánuje v srpnu podat žádost o vstup na burzu

12.08.2020 Airbnb plánuje v srpnu navzdory koronakrizi podat žádost o vstup na burzu. Akcie internetového poskytovatele ubytovacích služeb by se mohly začít obchodovat koncem roku, píše s odvoláním na své zdroje deník The Wall Street Journal (WSJ). Airbnb se ještě koncem roku 2019 považoval vedle poskytovatelů alternativní taxislužby Uber a Lyft za žhavého burzovního kandidáta, to se ale změnilo, když akcie těchto dvou firem zaostaly za očekáváním. Airbnb se ale o vstup na burzu nyní chce přesto pokusit, i když se zájem o jeho služby kvůli pandemii drasticky snížil.
C:\fakepath\trader.png

Tipy nejlepších obchodníků na světě

12.08.2020 Pokud máte problém uspět ve světě tradingu, akcií a investování rozhodně není hanba vrátit se k základům a inspirovat se několika radami od investorských velikánů jako jsou Warren Buffett, či George Soros.
C:\fakepath\trading.png

Chyby při obchodování

03.08.2020 Je jedno jestli se pohybujete na forexových trzích několik let anebo jste se zrovna rozhodli začít obchodovat. Jedno máte společné. Patříte do skupiny retailových obchodníků u kterých je 80% šance, že selžou. Proč tedy pouze těch 20 % vyvolených obchodníků je schopno vydělávat a obchodováním se živit?
C:\fakepath\forex-31072020-4616-3.png

Emoce v tradingu: Odveta a euforie

31.07.2020 Všichni jsme již mnohokrát slyšeli o tom, jak emoce brání konzistentnímu vydělávání peněz na finančních trzích. Pokud si přečtete pár článků o tradingu na forexu, zcela jistě narazíte na článek pojednávající o dvou nejznámějších emocích přítomných na burze, jimiž jsou strach a chamtivost. Tyto dvě emoce jsou esenciální, existují však ještě další základní druhy emocí, na které si musí obezřetný obchodník dát pozor. Jsou jimi potřeba odvety a euforie z úspěchu. Právě o nich bude dnešní článek. Dozvíte se, čím se tyto emoce vyznačují a jak s nimi bojovat.
img

Léto, ideální čas začít obchodovat na burze

28.07.2020 Velmi pravděpodobně jste se někdy sami sebe ptali, co ti kluci v sakách na té Wall Street vlastně dělají. Obchodování na burze, které je ztvárněno v několika Hollywoodských filmech, je zkrátka in. Pokud jste si však řekli, že je to příliš složité, protože jsou zapotřebí makléřské zkoušky a ekonomické vzdělání, a tak to raději ani nebudete zkoušet, pokusíme se vás vyvést z omylu.
C:\fakepath\Trading-Forex.jpg

Co znamená být dlouhodobým obchodníkem?

18.07.2020 Pokud jste se rozhodli začít obchodovat na forexovém trhu, měli byste nejprve zvážit, jaký typ obchodníka jste, respektive jaký obchodní styl nejvíce vyhovuje vaší osobnosti. Pokud chcete obchodovat řádově větší objemy obchodů a chodit usínat se všemi obchodními pozicemi uzavřenými, jste spíše intradenním obchodníkem. Naopak v případě, že vám více vyhovuje zadat obchodní příkaz a několik dní a týdnů se na cenový vývoj nepodívat nebo po tuto dobu do své otevřené obchodní pozice nezasahovat, bude vám vyhovovat spíše obchodní styl pozičního tradera. V tomto článku si právě rozebereme, co to znamená být pozičním obchodníkem.
C:\fakepath\413276.jpg

Obchod s ropou, aneb trh, kde si nemůže být nikdo ničím jist

23.04.2020 Futures ropy zažívají v posledních týdnech opravdu nevídané časy, díky čemuž se cena této „lukrativní“ komodity propadla až k hodnotám, na kterých se nikdy dříve nepohybovala. Na celém ropném kolotoči se však nepodílí pouze virová nákaza COVID-19 , která nelítostně sužuje celý svět. Za tímto propadem totiž stojí i obchodní válka světových producentů ropy, kteří se pokusili s pomocí nejrůznějších taktik vyřadit své konkurenty, čímž chtěli dosáhnout zvýšení svého podílu na trhu. Povedlo se však producentům dosáhnout svého tak, jak to předpokládali? Na to se zde pojďme nyní podívat.
C:\fakepath\purple2.png

Obchodování na akciových indexech u Purple Trading, nyní ještě dostupnější

08.04.2020 Již nějakou dobu se Purple Trading snaží svým klientům přinášet novinky, které posouvají tradingové možnosti obchodníků a často od základu mění i jejich obchodní přístupy. Není proto divu, že po těchto nejrůznějších vylepšeních a i pozitivních ohlasech, tu opět máme další novinku, která ještě více rozšiřuje tradingové možnosti a dává příležitost i těm „nejmenším “, pro které byl až do teď trading akciových indexů jen jakýmsi velkým snem do budoucna. Ano, už je to tak. Společnost změnila poskytovatele likvidity a umožnila tak nově obchodníkům obchodovat akciové indexy již od mikrolotů. Proč došlo ke změně providera, co všechno se mění a jaké konkrétní možnosti to klientům nově přináší?
C:\fakepath\forex-doma.jpg

Obchodování na forexu jako ideální podnikání z domova

30.03.2020 Obchodování na forexu by měl zvažovat každý, kdo chce zahájit vlastní byznys z domova. V tomto článku definuji, co obchodování na forexu obnáší a vysvětlím jeho výhody v porovnání s jinými podnikatelskými příležitostmi. Také se zaměřím na úskalí spjatá s obchodováním na forexu a jak je možné se jim elegantně vyhnout.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
C:\fakepath\trading.jpg

Baví mě trading?

06.03.2020 Je to otázka, kterou si mnoho obchodníků ani nepoloží. Důvodem je možná to, že do obchodování se pustili z důvodu, aby snadno vydělali nějaké peníze a tak je ani nenapadne o této otázce uvažovat. Vše okolo tradingu považují za nezbytnost a pokud je něco nezbytné nebo nutné, tak se nepřemýšlí nad tím, jestli to někoho baví nebo ne.
img

Dopady koronaviru: Tři možné scénáře a varianty obchodování

04.03.2020 Trhy se dožadují, aby centrální banky zareagovaly prostřednictvím měnové politiky. Po masakru, k němuž na trzích došlo v minulém týdnu, už je pravděpodobně taková odezva nejspíš připravena a bude na cestě. Tradiční medicína centrálních bankéřů tentokrát ekonomice, která se zmítá v agónii, neboť se reálná aktivita prakticky zastavila, však příliš nepomůže. Zaměřme se proto na tři možné scénáře, které mohou teoreticky po epidemii koronaviru nastat a udávat další vývoj.
C:\fakepath\Aramco.jpg

Primární nabídka akcií ropné Aramco bude největší na světě

06.12.2019 Primární nabídka akcií saúdskoarabského ropného gigantu Saudi Aramco bude největší na světě. Firma včera oznámila, že stanovila cenu za akcii na horním konci uváděného rozpětí, tedy na 32 rijálů (téměř 200 Kč). Při prodeji 1,5 procenta akcií tak Aramco z prodeje získá 25,6 miliardy USD (589 miliard Kč).
C:\fakepath\saudi-05122019-lv.jpg

Cena za akcii Aramco bude podle zdrojů na horní hranici rozpětí

05.12.2019 Cena za akcii saúdskoarabského ropného gigantu Saudi Aramco byla stanovena na horním konci rozpětí, tedy 32 rijálů (téměř 200 Kč). Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na tři informované zdroje. Primární nabídka akcií firmy tak bude největší na světě, tržní kapitalizace firmy však nedosáhne dvou bilionů USD (46 bilionů Kč), o což usiloval korunní princ Muhammad bin Salmán.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Reuters: Alibaba obnoví plány vstupu na burzu v Hongkongu

31.10.2019 Čínská internetová společnost Alibaba Group Holding znovu uvažuje o vstupu na akciovou burzu v Hongkongu, uskutečnit by se mohl už v listopadu. Z nabídky by mohla firma získat až 15 miliard USD (skoro 343 miliard Kč). S odvoláním na informované zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Alibaba odložila plán na vstup na hongkongskou burzu v srpnu, a to kvůli politickým nepokojům ve městě.
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

24.09.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout koncem roku 2019 na burze NASDAQ. Společnost byla nedávno oceněná na přibližně 47 mld. USD.
img

Americký akciový trh už není dominantní. Tamní akcie jsou předražené, do popředí se dostává Asie

10.09.2019 Americké akcie v poslední dekádě byly oproti svým největším konkurentům – evropským akciím – výrazně hodnotnější. Zatímco dle indexu S&P 500 nabídly evropské akcie zhodnocení kolem sedmdesáti procent, americká konkurence byla až třikrát výhodnější. Tento průběh má ale za následek fakt, že americké akcie jsou v současnosti předražené, obchodníkům se nevyplatí je nakupovat a na trhu se tak objevuje prostor pro podhodnocené evropské, ale také akcie asijské, jejichž trh je v současnosti nejprogresivnější.
C:\fakepath\forex.jpg

Některé mýty kolem forexového obchodování

12.08.2019 Pokud chcete začít obchodovat na forexovém trhu nebo již nějakou dobu obchodujete, možná si někdy nejste jisti, jak rozeznat pravdivá fakta od mýtů, které se kolem obchodování na tomto trhu často šíří. Těch mýtů je poměrně mnoho a v dnešním článku se pokusíme objasnit alespoň některé z nich.
C:\fakepath\trader.jpg

6 otázek, které byste si měli položit před otevřením reálného účtu

03.07.2019 V dnešním článku si ukážeme, jaké otázky bychom si měli položit před otevřením živého obchodního účtu a jak dále postupovat.
img

AB InBev chce prodejem akcií získat až deset miliard USD

02.07.2019 Největší světový pivovar Anheuser-Busch InBev hodlá v rámci uvedení své asijsko-tichomořské divize Budweiser Brewing Company APAC na hongkongskou burzu získat až 9,8 miliardy dolarů (zhruba 221 miliard Kč). To by letos ve světě představovalo největší primární veřejnou nabídku akcií (IPO). Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\forex-trader.jpg

Není váš obchodní účet podkapitalizovaný?

01.07.2019 Začínající obchodníci si mohou často klást otázky ohledně ideální velikosti obchodního kapitálu, se kterým by měli začít obchodovat. Na jedné straně je doporučováno obchodovat s takovým kapitálem, který si můžeme dovolit ztratit, na straně druhé zde ovšem hrozí, že náš obchodní účet bude podkapitalizován.
img

Ranní komentář: Příměří mezi USA a Čínou pomáhá akciím růst, JPY a zlato ztrácí

01.07.2019 Víkend přinesl dlouho očekávané setkání amerického a čínského prezidenta, kteří se dohodli na uzavření prozatímního příměří. To znamená, že Čína nově zahájí nákupy některých zemědělských produktů z USA, zatímco USA nezavedou další cla a umožní některým firmám začít obchodovat s čínskou společností Huawei. Trhy na zprávy o příměří reagují pozitivně a pondělní seance zatím přinesla návrat risk-on režimu, když se daří hlavně akciím, zatímco pod tlakem jsou bezpečné přístavy jako JPY a zlato.
img

Volkswagen stanovil podmínky pro nabídku akcií divize Traton

14.06.2019 Primární nabídka výrobce nákladních aut Traton ze skupiny Volkswagen by měla ohodnotit firmu až na 16,5 miliardy eur (421,7 miliardy Kč). Volkswagen oznámil, že cena jedné akcie by se měla pohybovat v rozmezí 27 až 33 eur a s akciemi na burze se má začít obchodovat 28. června. Nabídka akcií Tratonu by tak mohla být letos jednou z největších v Evropě. Uvedla to agentura Bloomberg.
C:\fakepath\akcie2.png

Jak obchodovat s akciemi?

22.04.2019 Akcie se pro veřejnost stávají obchodovatelné poté, co daná společnost vstoupí na burzu. Tento proces se nazývá Initial Public Offering (IPO) a firma se přetransformuje ze soukromé na veřejnou. Akcie této společnosti se tedy dostanou na akciový trh, kde je mohou nakupovat a prodávat investoři.
C:\fakepath\ilust.png

Odstartovala velká investiční soutěž

11.04.2019 Vyzkoušejte si vydělat svůj první virtuální milion v nové investiční soutěži, kterou pořádá banka Bernstein. Cílem této hry je rozšířit povědomí širší veřejnosti a ukázat, že online investování již dávno není jen pro profesionály a full-time tradery.
C:\fakepath\ilustracni.png

Kopírování strategií od úspěšných traderů

28.02.2019 Věnovali jste tradingu mnoho času, ale pořád se vám nedaří najít ten správný způsob, jak být konzistentně ziskový? Nebo se snad potřebujete věnovat jiným záležitostem a na trading vám již nezbývá čas. V tom případě nezoufejte a zkuste kopírovat strategie profesionálů!
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Forex obchodování: Průvodce pro začátečníky & 5 důležitých rad

30.12.2018 Forex obchodování je jedním z nejvíce vzrušujících a rychle se rozvíjejících trhů, který získává na popularitě především v posledních letech a to díky rapidnímu rozvoji informačních technologií.
img

Investování pro začátečníky

03.05.2017 V důsledku nízkých úrokových sazeb, zvolení nového prezidenta USA, voleb v Evropě a napětí v zahraničí, již několik týdnů přebírá zpravodajství kontrolu nad pohyby na trzích po celém světě. "Každá politická akce vyvolá reakci na trzích."
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Forexový trh | Austrálie | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | GBP/CAD | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/MXN | USD/ZAR | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | Komoditní burza | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Brett Steenbarger | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Investujeme | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Average True Range | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CME | Cable | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Chop | Clearing house | Close | Commodity Channel Index | Kongesce | Konsolidace | Custody | DAX | Daytrading | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FX | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Limitní pokyn | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nerealizovaný zisk | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Order | Overnight | P/E | PAMM | Papertrading | Parabolic SAR | Čekající příkazy | Peněžní trh | Pip | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Profit Target | Provize | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Reinvestice | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short selling | Slippage | Směnný kurz | Spot | Spotový trh | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní příkaz | Tržní riziko | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yard | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Komoditní trhy | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Overtrading | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Plus 500 | Forex broker | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | HotForex | Vývoj eura | Oanda | Partners | Investiční produkty | BrokerJet | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Forex roboti | Zprávy z trhů | Regulace | Portfolio manažer | Axiory Europe | Soukromý fond | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Money-Management | Trade.com | Markets.com | Swissquote | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Conseq | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Poziční obchodování | BTC | Burzy | Intermarket analýza | Insider trading | FX trh | Time-Frame | Trim Broker | Colosseum | FxPro | FXTM | Trading Station | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Aktivum | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | High-frequency trading | Forex pro začátečníky | Kasino | Kasina | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie Shell | Aktuální ceny akcií | Alpari | Alpari UK | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AOS forex | ATC Brokers | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | DAX 30 | Day trading | Degiro | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | Eura | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční plánování | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forex demo | Forex demo účet | Forex Exchange | Forex kalendář | Forex knihy | Forex obchodování | Forex online | Forex tipy | Forex Yard | Forex zdarma | Forex zprávy | Forex.com | Forexové obchodování | Forexové obchody | ForexTime | Forexu | Frank | Full time | Futures forex | FX Trading | FXCM | FXDD | FXstreet.cz | GFT | GO Markets | Graf | HighSky | Hodnota britské libry | iForex | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index VIX | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice na burze | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování pro začátečníky | IQ Option | IronFX | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak na forex | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat forex | Jak obchodovat s akciemi | Jak si vydělat | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak vydělat více peněz | Jak začít obchodovat na burze | Jedno euro | JP Morgan | Komoditní | Konfluence | Křížové kurzy | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz libry | Kurzy | E15 | Libra | Makléři | Makléřské zkoušky | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Manuál | Market | Markets | Mayzus | Měna libra | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Mig Bank | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování přes internet | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online broker | Online obchodování | Opční strategie | OTC trh | Patria Finance | PayPal | Pepperstone | Pip kalkulačka | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Psychologie trhu | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | RUB | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Shares | Stoxx | Světové měny | Španělská ekonomika | TeleTrade | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Vantage FX | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | VT trader | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | XM | xTrade | X-Trade | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Sunbird FX | Buy | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Ex-dividend | Index relativní síly | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Mark Zuckerberg | Obchodní den | Omega | Prospekt | Range | REIT | ROCE | Sekundární trh | Sell | Hráči na forexu | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | WSJ | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Primární emise | Zaknihované akcie | M2 | Tržby | Clearing | Investiční dotazník | Úvěr | Světové ekonomiky | Co je forex | IC Markets | WebTrader | Miliardář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Forex Pro | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Vydělávat na forexu | Casino | Zhodnocení účtu | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Double bottom | Double top | Federální rezervní systém | Intraday trading | Mini lot | Majors | Paper trading | Skluz v plnění | Volby | Pivot Pointy | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Butterfly | Futures trhy | Know-how | eBroker | Retail | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Účastníci forexu | Burze | CMS forex | Podvědomí | Day trader | Diskusní fórum | Dividendové akcie | Easy forex | Forex trh | Interbank FX | Investment | Online forex | Online forex trading | Slušný zisk | Trading forex | Profi obchodní systémy | Aramco | DPA | Bernstein | CNN | Wells Fargo | MSCI | CME Group | Caterpillar | UFX | London Capital Group | Swissquote Bank | ActivTrades | MIG | FX Solutions | City Index | MB Trading | Deltastock | Technické indikátory | Forex asistent | Insider informace | Reálný obchodní účet | Reporty | FX společnosti | Investiční soutěže | Snižování sazeb | Forex webináře | Forex semináře | Demo obchodování | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Diamantová formace | Short squeeze | IG Markets | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | OctaFX | CFI Markets | Bavlna | CIX Markets | FIBO Group | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Currenex | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Velcí investoři | Tržní volatilita | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Finanční stabilita | Podnikatelé | Pořad o investování | Pro tradery | Začněte s tradingem | BlackRock | Oddělení forexu | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Ekonomické fórum | Volby v USA | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Obchodování signálů | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Referendum | Časová pásma | KeyStock | City | IPO akcií | Obchodované instrumenty | Opční bariéry | Institucionální objednávky | Obchodní styl | FX Global | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Pozornost investorů | Firmy | Aktuální vývoj | Forwardy | IBEX | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Forexové trhy | Pokles ceny akcií | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americké burzy | Reálné obchody | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Handelsblatt | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | DAX30 | TradingView | Citi | Online investování | S&P | Volatilita na forexu | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | MetaQuotes | FxPrimus | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Odhodlání | 24option | Měny na forexu | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Zhodnocovat kapitál | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Historická data | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | XM.com | Poplatky za obchodování | Hlavní evropské indexy | Akcie na burze | Predikce | Bankovní domy | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Forex jednoduše | Trading jednoduše | Opce jednoduše | Měnový pár EUR/USD | Očekávání analytiků | TRY | Softbank | ARM Holdings | Čekající příkaz | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Nástroje technické analýzy | Volatilita trhů | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Mikro loty | Micro loty | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Fiskální stimuly | Obchodování na měnových trzích | Obchodní pozice | Profesionální trading | JFD Brokers | Očekávání | eTrader | Swingoví obchodníci | Globtrex | FxNet | SIRIX | SaxoTraderGO | ex | Akcie firem | Purple Trading | CentroFX | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Directa | Obchodovat na forexu | Bernstein Bank | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Vstup na burzu | AxiTrader | Investopedia | Intradenní obchody | Forex účet | Horký prachy | Chicago Mercantile Exchange | Finexo | CoinDesk | Kawase | Vydělávat peníze | Globtrex.com | Poziční trading | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Breakout obchody | Coinbase | Profesionální tradeři | Investiční firmy | Americký akciový trh | Banka Bernstein | Obchodování s cizími měnami | BMFN | GCI Financial | Investování do kryptoměn | Investovat do Bitcoinu | Ziskový trading | Úspěšní obchodníci | CIX Trader | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | xPartners | Investiční nástroj | CBOE Global Markets | Online casina | Online casino | Investice do bitcoinu | ThinkMarkets | Invesco | Dealogic | Trh s bitcoiny | XBT | Inteligentní investor | One Financial Markets | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | RoboMarkets | Tether | FinFX | Hantec Markets | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Patrik Klempár | RTrader | FundStrat | Ochrana před negativním zůstatkem | Asijské trhy | Úspěšný trading | Drobní investoři | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Tradingové firmy | Airbnb | SaxoTraderPRO | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšení těžby ropy | Saxo | Obchodní války | FinTech | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Krypto | Bitcoiny | Propad kapitálu | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Události ve světě | Profesionální investoři | Podniky | Primární emise akcií | Trading je byznys | Obchodovat forex | FXlift | Technologické akcie | Full-time trader | Full-time trading | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Investiční platforma | Objem obchodování | Akciový trh v USA | Pokles ceny | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Ochrana investic | Profesionální obchodník | Trendové čáry | I-Trader | Použití finanční páky | Trh s ropou | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Slabost dolaru | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | Největší kryptoměna | IFC Markets | Swiss Markets | Exness | EightCap | Cyprus Securities and Exchange Commission | IG | AT Pro | Obchodní platforma MetaTrader | AETOS | Primární nabídka | Stanovení ceny | Obchodování se CFD | UFX Trading | ParagonEx | ParagonEx Web Trader | FBS | Úspěšné obchody | Zdeněk Macur | FXGiants | Jiné měny | Anticyklické akcie | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Vývoj finančních trhů | Centrální depozitář cenných papírů | Ceny kryptoměn | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Tadawul FX | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodni metody | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Otevřené obchody | Makroekonomické statistiky | AGM Markets | Dlouhodobý obchodník | Obchodní přístup | Profesionální trader | Obchodní operace | Kopírování strategií | PurpleZone | PAMM technologie | Copytrading | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Trading akciových indexů | Obchodovat na finančních trzích | MetaTrader Supreme Edition | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Hodnotové investování | IPO Uber | Michal Uma | IPO Lyft | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Světové finanční trhy | Začínající obchodníci | Seriózní byznys | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | IPO Instacart | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Price Action strategie | Akciový stratég | Short obchod | Splácení dluhu | Zákaznická podpora | Obchodování Price Action | Obchodní plány | NAGA | Jak na obchodování | Akcie firmy | Pokles kurzu | Elliottovy vlny | Stav americké ekonomiky | Příjem z tradingu | Knížky o tradingu | Finanční svět | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Ferrari | Vysokofrekvenční trading | Vysoká finanční páka | South China Morning Post | Zhodnocení obchodního kapitálu | Byznys plán | CYRRUS ADVISORY | Obchodování na demo účtu | Indigo Trader | Obchodní nápady | Základy obchodování | Profesionální sportovci | Akcie a ETF | Obchodování Pin Barů | Styl tradingu | NASDAQ 100 | Zadávání Stop-Lossu | Capital Partners | Ztrátový obchod | Úspěch na akciovém trhu | Vývoj na trzích | Britský premiér | Začít vydělávat | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Intradenní trader | Zkušení tradeři | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | WeWork | New York Stock Exchange (NYSE) | CFD na akcie | Co jsou CFD | Obchodování institucionálních objednávek | Globalizace trhů | Financial Research Software | FRS | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | Dění na trzích | Denní graf | Výše dividendy | Obchodník na finančních trzích | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | iShares | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | Vyzkoušet si trading | Investujte do akcií | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Price Action analýzy | Edge | Profesionální obchodníci | High risk | Zkušený trader | Obchodní dohoda | Kakao | Demo účty | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | TikTok | S&P 500 Index | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Peter Garnry | VIP seminář | Politická situace | Hongkong | Patterny | Obchod s ropou | Obchodování s reálnými penězi | LNG | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Dvojitý vrchol | Obchod | Zájem o investici | Muhammad bin Salmán | Přístup do VIP zóny | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Obchodní nástroje | Supreme Edition | Alibaba Group | Akcie Alibaby | List The Wall Street Journal | Akcioví obchodníci | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Global Markets | Coinbase Custody | BAT | Pfizer | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Technická analýza na forexu | Zůstatek | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Vývoj trhu | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Amazon | Fortune | LVMH | Miliardy | USDT | PROP Trading | Vyhlídky | Formace dvojitý vrchol | Hong Kong | Americká data | NagaTrader | 5G | AFP | Na burze dnes | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dvojité dno | Technické rezistence | Financovat | Formace dvojité dno | Poziční obchodník | Master Candle | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Vyhlašování zpráv | Na burze | Drahý kov | Cena za akcii Aramco | Nabídka Aramco | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Formule | Váš trading | Být trpělivý | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | Finanční ztráty | Cvičení | Pojišťovny | Prodeje akcií | Prognózy | Vybírat zisky | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Obchodní záležitosti | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | První den obchodování | IAG | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | Míra | General Atlantic | Úroky | Obchodování s finančními instrumenty | STOXX50 | Měnové politiky | Hypotéky | Předseda | Investujte | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Regulátoři | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | AT&T | Tým RoboMarkets | Nike | Uber | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Hlavní ekonomické události | Stratég | Shortování akcií | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Placení daní | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Vysoká dividenda | Miliardy eur | FP Markets | Budoucnost | Výplaty dividendy | Poradenství | Vzdělávat se | Wall Street Journal (WSJ) | Breakouty | Podnik | Tržní trendy | Adam Dulovec | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Britské maloobchodní tržby | Vyplácení dividend | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Koronavirus | Google | Samsung | Instagram | Obchodní vztahy | Skotsko | Trhy | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Separátory období | Virus | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Finance Group | Epidemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Konzultant | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Reálné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Osobní rozvoj | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Obchody | Pesimismus | Deník The Wall Street Journal | Dopady koronaviru | Americká společnost | Warner Music | Žádost o vstup na burzu | Warner Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Pin Bar formace | Prvky technické analýzy | Růst britské ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Trendové indikátory | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Bulvár | FinTech akcie | CoverdealFX | Ekonomické recese | Fungování finančních trhů | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Akcie prodejců spotřebního zboží | Dlouhé pozice u akcií | Cestovní ruch | Vývoj | Snížení těžby | Popis strategie | Mzda | Guru | Mladší investoři | Výkyvy | Pečlivé analýzy | Volatilita na finančních trzích | WP | Videokonference | Makroekonomické údaje | Restrikce | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Poradci | IBEX 35 | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Další vývoj | Těžaři ropy | Desetileté dluhopisy | Nákupy akcií | Nízká cena ropy | Letectví | Největší pády | Emoce v obchodování | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Tudor | Snížení dividendy | Vysoce likvidní | Burzy cenných papírů | Pandemie COVID-19 | Historie | Dopady krize | Internetový obchod | Koronavirová krize | Kroky centrálních bank | Škoda | LinkedIn | Domácnosti | Asociace | Páka | Část traderů | Iracionální | Stop-Lossy | Hotovost | Hodinový graf | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Graf dne | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Potenciál | Aktuální volatilita | Podnikání z domova | Ideální podnikání z domova | Ideální podnikání | Obchodování na forexu z domova | Výhody obchodování | Živobytí | Seriózní obchodník | Šíření nákazy | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Psychologie tradera | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Poradce | Organizace | British Airways | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | DPH | Ztrátové obchody | Omyl | Obchodování na akciových indexech | Možnosti obchodování | Jednání skupiny OPEC | Hlavní měnové páry | Dobré návyky | Profitabilnější | Zpravodajské služby | Snížení produkce | Oživení cen | FANG | DAWN | Emitenti | Více peněz | WELL | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Statistiky | Vzrušení | Vydělávat na finančních trzích | USD za barel | Američtí těžaři | Obchodovat ropu | Propad ceny | Trade | Průměrný výnos | Selský rozum | Cenové pohyby | Kam umístit Stop Loss | Obrácená Hlava a ramena | Reddit | Tweety | Evropské indexy | Futures ropy | Šíření nákazy COVID-19 | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Břidlicové ropy | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Seznam brokerů | 3M | Superpočítač | Pracovní síly | Prudké pohyby | Shell | Společnost Shell | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Tweet | Fondy obchodované na burze | PEPSICO | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Velikost pozic | Možný zisk | Alternativní taxislužby | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Psychologické hladiny | Auta | Dění na trhu | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Pocket Option | Moderna | Držení obchodu | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Roční zhodnocení | JDE | Unie | ČR | Překoupené zóny | Dlouhodobý výhled | Obchod na Forexu | Měsíční mzda | Průraz | Soubor pravidel | Britské firmy | Emoce v tradingu | Vedení společnosti | CVC Capital | Zprávy z finančních trhů | ProSiebenSat.1 Media | Vladimír Růžička | Obchodování pomocí Price Action | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Aplikace Robinhood | Investiční aplikace | ZIL | IDEA | Ziskové marže | Fintech společnosti | Den obchodování | Akcie Coca-Cola | Iress | Australian Securities and Investments Commission | MAM | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Riskování | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Větší pozice | KLM | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodovat na forexovém trhu | Větší objemy obchodů | Otevřené obchodní pozice | Styl pozičního tradera | Dlouhodobý forexový obchodník | Směřování ceny | Předpokládaný profit | Přehled o dění na trhu | Malé zisky | Účinné strategie | Malé ztráty | Vytvoření strategie | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Trendová strategie | Strategie dlouhodobého obchodníka | Sledovat tržní trendy | Jak se tržní cena vyvíjí | Tržní šum | Identifikovat trendové pohyby | Trendové pohyby | Styl typický pro poziční tradery | Vnímat grafy | Určení dlouhodobého trendu | Společnost XTB | Tradingová strategie | Cenové patterny | Reliance | Herní plán | Úspěšně obchodovat | Konkrétní plán | Začít obchodovat na burze | Pár EUR/USD | Tradingový zvyk | Odveta | Vydělávání peněz na finančních trzích | Strach a chamtivost | Základní druhy emocí | Druhy emocí | Obezřetný obchodník | Potřeba odvety | Euforie z úspěchu | Uspěchané obchody | Komplexní analýzy | Ztracený kapitál | Emocionální obchodování | Zdravý selský rozum | Euforie v tradingu | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Nadměrná důvěra | Rizikový management | Tradingové kariéry | Odstraňovat emoce | Chyby jedinců | Málo zkušeností | Špatně nastavená psychika | Nastavená psychika | Psychika | Neovládnutí emocí | Forex riziko | Zkušený obchodník | Obchodovat bez stop-loss | Přístup k tradingu | Špatný přístup k tradingu | Absence obchodního plánu | Obchodní výkon | Známky oživení | Výzkumy | Politické události | Růst měny | Časový horizont | Časový úsek | Používat Price Action | Vstupy do pozic | Měnové spekulace | Možné zisky | Vstup Airbnb na burzu | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Podhodnocený | Capital Com | Capital.com | Upozornění na rizika | Přeobchodování | PLUG | Počet akcií | Býčí formace | Coca-Cola | Typy grafů | FTMO | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Mezinárodní měnový trh | P/E poměr | Transparentnost | Zdanění | Nvidia | Qualcomm | Inditex | Skupina Inditex | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Identifikovat trendy | Skutečné peníze | Unity | Vývoj ceny akcie | Kvalita obchodní platformy | Žebříček nejlepších brokerů | Opteck | Gembell Limited | Gembell | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | App Store | Scalpingové obchody | Německý DAX30 | Poptávka po akciích | Firmy na burzu | NextEra | Energetický sektor | Negativní úrokové sazby | Akciové portfolio | Obchodníkem na forexu | Investovat do vzdělání | Příležitosti k obchodování | Ziskové obchodní strategie | Chování ceny | Množství peněz | Nařízení | TPG | Intel | Výrobce čipů | Obchodní indikátory | Investice do solární energie | Solární energie | První obchodní den | Obchodování s futures | Futures na ropu | Pravidelný příjem | Úspěšní tradeři | Číst grafy | Akciové investování | Měnový investiční fond | Obchodování nanečisto | Online hazard | Praktické tipy | Oživení poptávky po ropě | Diem | Výdělky | Proražení | Nastavení trhů | NextEra Energy | GME | GameStop | Futures prostřednictvím CFD | Proč vznikly futures? | Co to jsou futures? | Očkování | IPO společnosti | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Plný úvazek | Kdy začít obchodovat | Obchodovat na plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Měnící trh | Cenné papíry a burzy | Stimulační balíček | Pokles zásob | Růst ceny | Indikátory volatility | Správné řízení rizik | Samsung Electronics | Brands | Přehled o aktuálním dění | Výrobce obuvi | ProSiebenSat.1 | Obchodovaný měnový pár | Držení pozice | SNY | Obchody na forexu | Futures na bitcoin | Příkaz stop-loss | Situace na trhu | Vhodné akcie | Pravidla obchodování | Akcie Gamestop | Trustly | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Platformy pro trading | MIB | Předpověď ceny | Tweety Elona Muska | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Trojitý vrchol | Trojité dno | Linie neckline | FinTech akcie 2021 | Negativní vývoj | MXN | ZAR | Investování do Bitcoinu | Terra | Nesystematické riziko | Admirals | Trustpilot | Akcie AT&T | Riziko finanční páky | Riziko likvidity | Obchodní znalosti | Systematické riziko | Riziko na trhu | Riziko na trhu Forex | Velké ztráty | Bezrizikové obchodování | Vysoké dividendy | Otevření forexového účtu | Společnost Baidu | Cena akcií Baidu | ForexNation | Trading konference | Indexové akcie | Tržní pohyb | xStation 5 | Provedení pokynu | Discovery | Ziskovost klientských účtů | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | Breakoutové strategie | Předpověď kurzu | Předpověď kurzu libry | Trend GBP | GBP k USD | Umění | Více časových rámců | Tradingové prostředí | Platformy MT4 | AOS - Expert Advisors | Analýza DAX30 | Síla indexu | Advanced Micro Devices | AMD | Tým Admirals | COIN | British American Tobacco | Imperial Brands | Nejvíce peněz | Objednávky | Kotační měna | Co je to měnový pár? | Vlastnosti hlavních měnových párů | Regionální měnové páry | Náklady na obchod | Čas obchodování | Trading.com | Větší zisky | Trh Forex | Cenové úrovně | Riziko ztráty | Německé společnosti | Zisk před zdaněním | Martin Klass | Obchodování s demo účtem | Velký účet | Webinář o obchodování na forexu | Obchodování na reálném trhu | Plány | Cíle | Příležitosti | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Platforma Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Freedom Finance Europe Ltd | Asociace finančních trhů v Evropě | Asociace finančních trhů | AFME | Konkurence | Prodej | Pozitivní vliv | Falcon | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Technologie | Tržní analýzy | Nabídky akcií | Zkušení obchodníci | Vývoje ceny | UST | AI | Odvětví | ACY Securities | ACY | Google Play | CAR | Volatilní výkyvy | Štěstí | Zisková strategie | Chování | Pocity | Vizualizace | Gary Gensler | Kulatá čísla | CVC Capital Partners | CVC | Použití indikátoru | Deutsche Bahn | Deutsche Bahn (DB) | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Firma CVC | Admirals Supreme | Supreme pro MetaTrader | Společnost Admirals | Globální názory | Mini terminál | Obchodní terminál | Tick Chart Trader | Tick Chart | Chart Trader | Sbírka cenných indikátorů | Simulátor obchodování | Plug-in Admirals | Plug-in Admirals Supreme | Spread Recorder | Německý výrobce | Strategie na obchodování | Začátečník | Školení | Společnosti | Neúspěch | Opatření | Vrcholy | Dna | TraderPro | Globální společnost | ANO | Petr Mašláň | Peníze na finančních trzích | Ziskové obchodní systémy | Workshop | Studijní materiály | Nejdůležitější ukazatele | Marika Čupa | Dodržování pravidel | Pracovní den | Společnost AT&T | American Telephone and Telegraph | WarnerMedia | Warner Bros | Filmové studio Warner Bros | Filmové studio | Akcie AT&T (T) | Cash flow výnos | BidAskBit | BNP | Skalpování DAXu | InstaMarkets | Strategie Ondřeje Hartmana | Minulá výkonnost | Rekordní ceny | Pozornost | Jan Smolen | Obratová formace | Diverzifikace v tradingu | Strategie Patrika Klempára | Scalping na DAXu | Primární úpis akcií | Podmínky na trhu | Společnost | Williams %R | Target | Americká Komise pro cenné papíry | Přístup k obchodování | TIM | TriangleMarkets | Svět tradingu | | Fibonacciho retracement | Cykly | Rozšíření | Extension | Fibonacciho úrovně | Arm | Terra Luna | Primární nabídka firmy | Fundamentální analýzy | Hráči na trhu | Miliardy USD | Klesající trojúhelník | Discord | Instituce | Víkendové gapy | Největší investoři | Analýza trendu | Tom Enter | Pozice přes noc | Motivace | Prima | Telegram | Cenové změny | Britský FTSE | Margot | Velké finanční instituce | Správci hedge fondů | Velké korporace | Národní centrální banky | Obchodovat s měnami | Obchodovat s měnami online | Riskantní činnosti | Značné riziko | Možnost demo účtu | Nízké poplatky | FX brokeři | Bezplatný demo účet | Forexové pozice | Zveřejnění hlavních ekonomických dat | Geopolitické události | Náklady na forexu | Obchodní náklady na forexu | Obchodní náklady | Získávání zkušeností | Vision Fund | WBD | Změny v AT&T | Spojení WarnerMedia a Discovery | Discovery Channel | Animal Planet | Eurosport | Warner Bros Entertainment | Vedení AT&T | Warner Bros. Discovery | Pokračovací grafické formace | Obratové grafické formace | Neutrální grafické formace | Obchodní styly | Krátkodobé obchody | Expandující trojúhelník | Trojúhelníkové formace | Překreslování formací | Minimální Profit-Target | Trojité vrcholy | Trojitá dna | Pepa Zeman | Marketingová komunikace | Centrum | Obchodování na demu | Prime | Neuspokojivé výsledky | Neurochemie | Soustředěnost | Všímavost | Malá počáteční investice | Počáteční investice | Vysoké ziskové marže | Žádné časové omezení | Časové omezení | Likvidita na finančním trhu | Investiční cíle | Bolest | Public Offering | CFD (Rozdílové smlouvy) | Velikost páky | Analýzy trhu | Nejrychleji rostoucí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Ekosystém | CZ | Future Finance Group LLC | Future Finance Group | Pověst | Line | Graf akcií | Největší kryptoměna bitcoin | Ex-Cap | Tokenizované kontrakty | Broker Ex-Cap | Tokenizované akcie | Dior | Nabídka firmy | ETFs | Finanční výkazy | Kontrola emocí | Prodejce luxusního zboží | První ETF | Invest | Nové příležitosti | Menšinový podíl | Média | Podstupování většího rizika | Riziko větších pozic | Zvýšení rizika | Zvyšování velikosti pozic | Malé účty | Obchodování malých pozic | Obchodní myšlení | Obchodování s malými pozicemi | Pocity a chování | Obchodování s vyššími pozicemi | Chování v tradingu | Obchodování větších pozic | Vklady | The Trading Pit | Trading Pit | Veřejná nabídka akcií | Tichomoří | Pinterest | Platba | Základní znalosti | Kdo je The Trading Pit | Uživatelské hodnocení | Hodnocení pro The Trading Pit | FAKTA o The Trading Pit | GBE Brokers | FXFlat | Elektroničtí poradci | Electronic Advisors | Absolvování challenge | Challenge | Atas | Quantower | Bookmap | R|Trader | MotiveWave | Sierra Charts | Volfix | Jigsaw | Rithmic | Prop společnost | Nejlepší futures prop společnost | Futures prop společnost | Prop firma | Nejrychleji rostoucí prop firma | Nejlepší fintech startup | Nejlepší fintech | Fintech startup | Nejlepší hi-tech technologie | Proprietární obchodování | Nejdůvěryhodnější prop firma | Společnost The Trading Pit | Obchodovatelné instrumenty | Plán růstu | Obchodování na dálku | Živý chat | Obchodování během vyhlašování zpráv | Silné emoce | Rychlost | Přesnost | Zakladatel | Ztráty peněz | Soustředění | Časové rámce | Začátky v tradingu | Znalosti o tradingu | Psychologická pohoda | Zvládnutí psychologických souvislostí | Zvládnutí psychologických souvislostí tradingu | Vice | Tržby skupiny | Regulace a licence | Typ brokera | Cesta k úspěchu | Barbie | Analýzy akcií | ARM | Bankovní účet | Flix | Greyhound | FlixBus | DNO | Nová společnost | Birkenstock | Německý výrobce obuvi | Firma Birkenstock | Členové rodiny Birkenstockových | Členové rodiny | News | Miliardové investice | L Catterton | Soukromé investiční společnosti | Film Barbie | Společnost Birkenstock | Podrobnosti o IPO | IPO společnosti Birkenstock | Margot Robbie | Akcie ARM Holdings | Akcie ARM | IPO Birkenstock | Mnozí investoři | ETF na bitcoiny | Schválení spotového ETF | Fintokei | Společnost Fintokei | SwiftTrader | Japonský trh | Services | Profesionální investor | Falcon Broker | Future Finance | Uložení digitálních měn | Bezpečné uložení digitálních měn | Bezpečnost vkladů | Tržní příležitosti | Jurisdikce | Prop trading firma | Trading firma | K čemu slouží Fintokei? | Co je Fintokei? | ProTrader | Obchodní účet ProTrader | Účet ProTrader | Obchodní účet typu SwiftTrader | Účet typu SwiftTrader | Jak začít s Fintokei? | Pro koho je Fintokei určen? | Evaluace | Nové odvětví | Evaluační fáze | Tým Fintokei | SwiftTrader program | Volatilní cenové pohyby | Prop tradingová společnost Fintokei | Tradingová společnost Fintokei | Prop tradingová společnost | Fintokei SwiftTrader program | Fintokei SwiftTrader | Škálovací program Fintokei | Škálovací program | Nová prop tradingová firma | Prop tradingová firma | ETF na bitcoin | Bez evaluace | PROSINEC20 | Česká prop firma | Obchodování na velkém účtu | R StocksTrader | ProCent | Supporty | Trojúhelník | Analýza trendů | Medvědí formace | Bitcoinové investičních fondy | 19b-4 filings | Spuštění ETF | ETF na spotový bitcoin | 19b-4 | S-1 | Dokumenty 19b-4 | Nejstarší a největší kryptoměna | Spuštění ETF na spotový bitcoin | Schválení SEC | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | SEC Gary Gensler | Předseda SEC | Bitcoin Tracker EUR ETF | Bitcoin Tracker | Bitcoin Tracker EUR | XBT/USD | Cena XBT/USD | 11 ETF | Terminál | Platforma MetaTrader | Nabídka letiště | Letiště | Aténské letiště | Mezinárodní letiště | Eleftheria Venizela | Eleftheria Venizela Atény | Atény | Elias Kikilias | INSETE | Nabídka akcií letiště | AviAlliance | Německý provozovatel | Letiště v Aténách | OAG | HRADF | Privatizační agentura | Řecká privatizační agentura
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | Cena | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Začínající rostoucí trend
Začínající trader
Začínající tradeři
Začínáme investovat
Začínáme na burze
Začínáme obchodovat na kapitálových trzích
Začínáme s investováním
Začínáme s tradingem
Začít intervenovat
Začít investovat

Následující klíčová slova

Začít obchodovat na burze
Začít spekulovat
Začít s tradingem
Začít vydělávat
Začít vydělávat peníze
Začněte s tradingem
Zadání cenového alertu
Zadání čekajících pokynů
Zadání obchodního příkazu
Zadání obchodních příkazů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít